Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Jaką postać preferujecie + Czy opyla się grać Firenem
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Pytania
 Drukuj temat
Jaką postać preferujecie + Czy opyla się grać Firenem
Shade
Mam do was takie 2 pytania:
1. Którą postacią gracie najczęściej? Jestem początkujący i nie wiem, które postacie są 'najpopularniejsze' wśród was, ponieważ sam nie wiem kim grać, ale także tak po prostu z ciekawości :)
2. Czy opłaca się grać firenem, zadaję to pytanie, ponieważ zamierzam nim grać, bo jest efektywny i efektowny na grupki i armię, ale słyszałem, że jest słaby 1na1. Jednak chciałbym poznać wasze zdanie każdego z osobna :)

Zachęcam do odpowiadania! ;D
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Kuba4ful aka Senpai
1. Najpopularniejsi sÄ… Davis, Dennis i Woody.
2. Firenem można koksić 1v1 jak się umie nim grać, tylko trzeba uważać na DoPy :P
 
Shade
@Kuba4ful A kogo ty preferujesz?
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Kuba4ful aka Senpai
Dennis'a, ale jakby można było grać Rudolfem to bym grał nim :)
 
Fear
@Kuba4ful, Dennis najpopularniejszy? Nim gra jedna osoba na dwadzieścia :P

1. NAJpopularniejszy jest definitywnie Woody i Freeze
2. Firen, jest baaardzo trudny ale jak już go opanujesz to będziesz niszczył wszystkich...jak mówił Kuba4ful, DoP'ów też ma dużo.


Ja osobiście preferuje Dennisa, ale ostatnio zacząłem pogrywać Firenem i trochę Woodym, ale narazie gram nimi dwa razy słabiej niż Dennisem, i rzadko nimi gram jeśli gramy na punkty itp.
 
Kuba4ful aka Senpai
Napisałem, że preferuje Dennisa, nie pisałem, że jest najpopularniejszy.
 
Fear
Kuba4ful :Najpopularniejsi sÄ… Davis, Dennis i Woody.


Napisałeś że najpopularniejsi xD
 
Pudzian
Według mnie prym na scenie wiedzie Woody. Ale to, że MoC rozgrywane było również Deepem i Davisem, też o czymś swiadczy.

Jeśli chodzi o moje zdanie, to bądź oryginalny ;) Opanuj postać, przeciwko której większość graczy nie umie grać. Firen raczej właśnie taki jest. Widziałem Fioletixa jak gra Firenem i jeśli nie będzie miał on nic przeciwko, możesz go zapytać o tę postać, a może nawet o trening.

Co do DoP'ów to raczej bzdura. Oczywiście da się je wykonać, ale nie jest to takie proste. Nie dla gracza początkującego.

Moją ulubioną postacią jest Deep. Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego, bo przy pierwszej edycji MoC opisałem co w nim cenię. Dlatego możesz poczytać jeśli chcesz: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
Ananasik
Ja się co prawda nie znam, ale tak samo preferuję Deepa. Jak masz osobę której często masz ochotę wpierdolić, a gra ona Freezem to Firen idealny ;D Ale Firen wg mnie trudno "okiełznać" ;p
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018