Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Freeze czy Firen?
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
Freeze czy Firen?
bleeq
Odwieczne pytanie - Freeze czy Firen?
Kto lepszy?
Kto ma lepsze ataki?
Kto lepsze komba?

Zapraszam do dyskusji. :D
 
Mefju
Freeze oczywiście :D. O wiele łatwiejszy do opanowania, łatwe comba.
 
Oko
Firen jest mocny jeśli dobrze się nim posługuje, jednak ja wole Freeza ze względu na stosunkowo łatwe comba. Firenem żeby zrobić coś mocnego trzeba się namęczyć, a samą techniką gry wiele się nie zdziała(mam na myśli gre każdą postacią tak samo bez uwzględniania specjalnych ataków.
 
http://sorforum.darkbb.com
Kozi
Firen Firen Firen, owszem lodowaty ma swoje comba i takie tam, ale dla mnie firen z swoimi łapkami oraz combosami przeważa nad tym drugim :)

łatwiejszy jest także przeciwko innym postacią ;]
 
bleeq
No dla mnie to wygląda tak - obaj mają silne i dość trudne comba, lecz freeza comba są łatwiejsze, lecz trochę słabsze. Za to Firena są trudniejsze, ale za to trochę lepsze (chyba?).

Dodatkowo Firen posiada dobre pięści dzięki czemu może spokojnie wygrać na solo nawet z Woodym w przeciwieństwie do Freeza, który może liczyć tylko na to, ze uda mu się trochę odsunąć od wroga i od frontu zaatakować pazurkami. (nie polecam grając z Deepem)

Jeśli chodzi o kulki to Freeze ma zdecydowanie wolniejsze i słabsze (chyba?) za to zamrażają i pozwalają na combo. Kulki Firena natomiast są bardzo szybkie i silniejsze. Dodatkowo można puścić serie kulek dzięki czemu rywal straci więcej HP. Poza tym z kulek ognia również można tworzyć comba, ale są one oczywiście trudniejsze.

ReasumujÄ…c obie postacie sÄ… silne jednak imo Firen bardziej nadaje siÄ™ do walki i co za tym idzie szybkiego zabicia przeciwnika.
 
Son Koczko
ataki lepsze ma freeze i jest lepszy
 
maxq
Moim zdaniem firen jest trudniejszą postacią do opanowania niż freeze, ale za to o dużo silniejszą. Poza tym freeze nie może się równać z firenem w walce wręcz.
Firen jest lepszy, chociaż freeze też nie jest słabą postacią jak się nim umie grać :)
 
Caesar
Wszystko zależy od gustu.
Firen jest dużo trudniejszy do opanowania niż Freeze, aczkolwiek jak już go opanujemy, to naprawdę da się nim miotać. Natomiast Freezem łatwo nauczyć się grać i robić kombosy, tyle że jak dopracujemy grę do perfekcji to Freeze = Firen.

Kamiloslav - nie masz racji, mogę Ci to udowodnić.
maxq - tu też się posprzeczam. Firen wcale nie jest lepszy w walce wręcz. Wszystko zależy od tego jak ktoś umie się ustawiać. Jak Firenem w kogoś wejdziesz, albo bijesz nawet tyłem (tzn. łokciami) to wygrywasz, ale Freeze bije chyba najszybciej rękoma (może na równi z Johnem) i jak stoi się nim naprzeciw przeciwnika, to się wygrywa.
 
Oko
W tym temacie moim zdaniem powinny być uzasadniane, posty tylko z jednym nic nie wnoszącym zdaniem to wg mnie tempe nabijanie postów. A wracając do tematu to Freeze ma ciosy dobre na konfrontacje przeciwko komuś(w sensie że stoisz na przeciwko). Dla niektórych może to być uciążliwe. Firen ewidentnie wygrywa w walce w zwarciu. Co do combosów Firena to kojarzą mi się one raczej w combem opartym głównie na jednym ataku podobnie ja u Woodiego.
 
http://sorforum.darkbb.com
Fioletix
Freeze jest bardzo trudny do pokonania w zwarciu (prawo, lewo) nie ma może wybitnego zasięgu, ale jak już zacznie nawalać w przeciwnika rękoma to już nie da się inicjatywy przejąć, i bardzo łatwo jest wprowadzić w kiwanie by potem go zamrozić i walnąć jakieś kombo... no i ten mieczyk, który możemy sobie przywoływać do woli i rzucać sobie nim. Firen za to bije dobrze wręcz (góra, dół) a reszta technik pomiędzy tymi dwoma też się na swój sposób układa w jednej linii, i moim zdaniem też Firen=Freeze.

Ja jednak od zawsze Firenem pykam i rzadko kiedy kimś go zastępuje. Po prostu kiedy Firena biorę czuję się najlepiej w ringu ;) firen is the best best best beasts ^^
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
bleeq
imo może na VS Mode postacie te są mniej więcej wyrównane, lecz na Stage Mode zdecydowanie Firen jest lepszy. =)
 
Mefju
Ta, to prawda. Może podpalić wszystko co stanie mu na drodze, choć jak dla mnie te sople Freeza i tornado też są bardzo przydatne na Stage'a :D
 
Zakuba
3 x Firen. Jest dobrą postacią, a te jego płomienie...
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Gad
Moje zdanie:
Do pojedynków 1 v 1 - Freeze.
Do rozróby z masami przeciwników - Firen.
 
Ramper
Moje zdanie :
KtoÅ› umie wpier*** 5 kulek w kombie firenem to firen jest lepszy :D
 
slizgacz
dla mnie Firen, comba trudniejsze ale o wiele ciekawsze <3
 
2Fast
można sześć. Firen lepszy oczywiście!
 
Hubi
slizgacz napisał/a:
dla mnie Firen, comba trudniejsze ale o wiele ciekawsze <3


Popieram ^^
Sam rzadko gram Freeze i Firenem , zwykle jest to w survival mode , ale czasami jak gram 4fun to wylosuje mi się jedna z tych postaci i lubię grać nimi dwoma , jednak firen ma to coś w sobie ;]
 
Ramper
bo freeze jest w pizdu Å‚atwiejszy
 
Ramper
Bo na stage 1-10 masz jednego przeciwnika i aoe Ci nie potrzebne. W 11+ ludziki biegają po różnych "liniach" i ciężko trafić 2 na raz, po za tym łatwiej wykręcić mocniejsze combo w bossa freezem niż firenem. Widzę brak "logicznego myślenia"
Edytowane przez Ramper dnia 11-11-2012 13:13:20
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018