Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Hearthstone
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Gry
 Drukuj temat
Hearthstone
Gri
Temat się już w sumie przewijał w PogadajmY! ale tam to się zakopało ; d

Krótko o samej grze:
Jest to karcianka zrobiona przez Blizzarda, bardzo fajna, polecam. Pobrać ją można ze strony: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Gra jest darmowa (można kupować paczki z kartami za prawdziwe pieniądze, ale można też za walutę w grze. Sam gram bez wkładania pieniędzy i da się całkiem przyjemnie, tylko trzeba trochę Arenę poogarniać, bo to najlepsze źródło golda).
W tym miesiącu ma wyjść dodatek z kampanią solową.

Gra okazała się sporym sukcesem i wbija się ostro w scenę esportową, zobaczymy czy Blizzard to ładnie poprowadzi. Raczej tak, bo doświadczenie w tym mają (Starcraft).

Jeśli ktoś lubi karcianki: Polecam! Jeśli ktoś nigdy w karcianki nie grał, to jest to dobra gra by się zapoznać z gatunkiem :P

Mój battletag (służący do dodania do znajomych): Gri#2556

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Zakuba
Dawno nie grałem, a jest to bardzo fajna gra. Trzeba do niej wrócić. :)
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Kuba4ful aka Senpai
Jestem w to nowym graczem, ale doświadczenie z karciankami już mam (grałem sobie w taką na tablety i telefony ale zapomniałem jak ona się nazywała) i chciałbym się zapytać, kogo polecacie odblokować? Odblokowałem Czarnoksiężnika i Kapłana, lecz jednak lepiej mi się gra magiem. Kogo polecacie?
 
Hubi
Grałem z miesiąc, może dwa przed zakończeniem roku 2013.
Niby gra kozacka, ale we wszystkie karcianki jestem chujowy. ;<
Orientuje się ktoś co się zmieniło przez ten czas?
 
Zakuba
Kuba Druida odblokuj :P
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Kuba4ful aka Senpai
Ułożyłem se talię kart pod maga i jak rozpocząłem testową bitwę próbując odblokować druida, skapłem się, że nie dałem żadnej karty co zabiera 1 lub 2 many lub nawet 3 many xD
@Zakuba Dzięki
Edytowane przez Kuba4ful aka Senpai dnia 14-07-2014 09:21:23
 
Gri
hmm, odblokuj wszystkich ; P

Ale Druidem nie jest za łatwo, dobre talie na druidzie są dość drogie (jeśli chodzi o pył, sporo epickich kart potrzeba).

Mag jest okey. Czarnoksiężnikiem możesz tanio złożyć tzw. zoo (coś takiego): Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Akurat tutaj jest wersja z Blood Knightem/Krwawym rycerzem, który jest kartą epicką, ale można go zastąpić czymś innym tanim, np. Faerie Dragon/Baśniowy smok.

Generalnie talie typowo agresywne są stosunkowo łatwe do złożenia (np. taki face hunter: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. )
Tylko do nich zazwyczaj przydaje się Leeroy :P Ale i bez niego można próbować, wkładając drugiego Golema 4/2 z szarżą, albo tą taką 5/2 za 6 many z szarżą, nie pamiętam nazwy.

Do odblokowywania klas (grając z komputerem) wystarcza mag, a powyższe przykłady talii po lekkim ograniu można z powodzeniem stosować w grach rankingowych.

Orientuje się ktoś co się zmieniło przez ten czas?


Niezbyt wiele. Z tego co piszesz, to zacząłeś grać gdy jeszcze beta była. Gra wyszła z bety, poprawiono sporo błędów, zmieniono kilka(naście) kart dla balansu. Pierwszy dodatek ma wyjść w ciągu najbliższych dni ; )

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018