Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Punkty dla Legitimate Team
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » OFF Topic
Czy LT powinno dostać punkty za 2 miejsce Skiby?
Tak Tak 73%[8 głosów]
nie nie 27%[3 głosów]
Głosów ogółem : 11
 Drukuj temat
Punkty dla Legitimate Team
Son Koczko
Według mnie to nie sprawiedliwe, że BB za skibe dostało 8 punktów, LT powinno dostać połowe z nich, gdyż jak liga się zaczeła to był jeszcze w LT i na dodatek miał około 55 punktów zanim doszedł do BB.
Argggh motherfuckers!
 
Riki
Bodajże tak miało być, ale pisał newsa Bukorl, a on nie doinformowany :D Ale nie jestem pewien.
Nie mogę głosować w tej ankiecie :<

już możesz
Edytowane przez bleeq dnia 09-07-2014 04:03:51
x1
 
Bukorl
Riki napisał(a):

Bodajże tak miało być, ale pisał newsa Bukorl, a on nie doinformowany :D Ale nie jestem pewien.
Nie mogę głosować w tej ankiecie :<

już możesz

Z tego, co kojarzę to pytałem BleeQa. Ba, ja mu pokazałem newsa przed publikacją i on go zatwierdził na GG.

 
bleeq
Z tego, co kojarzę to pytałem BleeQa.
źle kojarzysz, nie pytałeś, znowu wprowadzasz ludzi w błąd :|
x1
 
Zakuba
Popieram Koczka w swoich przemyśleniach ;)
@Bukorl, ile można? Naucz się wreszcie poprawnie cytować posty na forum. Tyle razy ci udowadniałem, że mam rację, a ty nadal swoje.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Bukorl
@BleeQ, no przecież wysyłałem Ci tekst newsa, gdzie również była punktacja napisana. O co Ci teraz chodzi? Mogę zrobić screena. Nie wysunąłeś żadnych zastrzeżeń, więc ocb???

 
Pudzian
Bodajże tak miało być, ale pisał newsa Bukorl, a on nie doinformowany :D Ale nie jestem pewien.

Gdzie jest tak napisane? Jeśli takie były wcześniejsze ustalenia, to będziemy się ich trzymać. Z tym, że ja nic o tym nie wiem.

Według mnie sprawa jest prosta. Punkty są przyznawane po ZAKOŃCZENIU ligi. Przecież w momencie kiedy Skiba był jeszcze w LT i miał w lidze te 55pkt, to nie wiadomo było jeszcze wtedy, że będzie miał drugie miejsce. I co, wtedy już zdobył 4pkt do rankingu?

W momencie przyznawania punktów Skiba był w BB, więc to do BB powinny powędrować punkty.

A co by było, gdyby Skiba, był bez klanu i w połowie ligi dołączył do BB? Wtedy też dostałby 4 pkt?
 
Fioletix
Nie wiem, czy nie było już takich sytuacji, w których gracz grający w turnieju doszedł do BB i po turnieju dostał punkty (w tym rankingu, co dostaje się pkt za udział).
Sorki panowie, ale Pudzian ma 100% racji. Skiba skończył ligę jako gracz BB. I nawet jakby dołączył do BB chwilę przed zakończeniem ligi, to na to samo by wychodziło. Liga jest długim eventem i gracz może podczas jej trwania reprezentować 10 klanów. Nieważne gdzie zaczynasz, ważne gdzie kończysz.
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Mef
Fioletix napisał(a):

Nie wiem, czy nie było już takich sytuacji, w których gracz grający w turnieju doszedł do BB i po turnieju dostał punkty (w tym rankingu, co dostaje się pkt za udział).
Sorki panowie, ale Pudzian ma 100% racji. Skiba skończył ligę jako gracz BB. I nawet jakby dołączył do BB chwilę przed zakończeniem ligi, to na to samo by wychodziło. Liga jest długim eventem i gracz może podczas jej trwania reprezentować 10 klanów. Nieważne gdzie zaczynasz, ważne gdzie kończysz.


A nie było zawsze tak, że punkty dostawał klan, w którym gracz zaczynał turniej? To znaczy, że przy zapisie podaje się klan i choćby się go zmieniło w trakcie turnieju, to i tak on dostaje punkty :P.
 
Fioletix
Zapisy do ligi wyglądały tak, że każdy podawał tylko gg i nick i potem mógł grać w kolejnych edycjach bez zapisywania, bo był na liście. Nikt nie podawał klanu. :)
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
bleeq
Fioletix napisał(a):
Zapisy do ligi wyglądały tak...

Powiedz mi skąd masz taką informację, że do ligi były jakieś zapisy.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. szukaj :P



Mef napisał(a):

Fioletix napisał(a):

Nie wiem, czy nie było już takich sytuacji, w których gracz grający w turnieju doszedł do BB i po turnieju dostał punkty (w tym rankingu, co dostaje się pkt za udział).
Sorki panowie, ale Pudzian ma 100% racji. Skiba skończył ligę jako gracz BB. I nawet jakby dołączył do BB chwilę przed zakończeniem ligi, to na to samo by wychodziło. Liga jest długim eventem i gracz może podczas jej trwania reprezentować 10 klanów. Nieważne gdzie zaczynasz, ważne gdzie kończysz.


A nie było zawsze tak, że punkty dostawał klan, w którym gracz zaczynał turniej? To znaczy, że przy zapisie podaje się klan i choćby się go zmieniło w trakcie turnieju, to i tak on dostaje punkty :P.

Mi się wydaję, że na początku rankingu było tak jak mówi Mefju, ale później przyznawaliśmy już punkty w ten sposób, że w jakim klanie grał ktoś większość turnieju to do tego klanu wędrowały punkty. Jak Mef był jeszcze adminem to może potwierdzi.

EDIT: Mi tu chodzi o LF PC Rank, bo prawdę mówiąc jeśli chodzi o Ranking Polskich Klanów LF2 to nie pamiętam żadnej tego typu sytuacji.
Edytowane przez bleeq dnia 10-07-2014 16:19:59
 
Fioletix
Powiedz mi skąd masz taką informację, że do ligi były jakieś zapisy.
https://lf2.pl/ind...admore=542 szukaj :P


Myślałem, że to do ligi, a to powstało tylko z myślą o lidze chyba. To jeszcze lepiej.
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
bleeq
Mefju (były admin) napisał:
A nie było zawsze tak, że punkty dostawał klan, w którym gracz zaczynał turniej? To znaczy, że przy zapisie podaje się klan i choćby się go zmieniło w trakcie turnieju, to i tak on dostaje punkty :P.


Danken (wieloletni admin) napisał:
2014-07-10 18:17:01 :: bleeq
jest pytanie. jak jakiś gracz przez połowę turnieju był w jednym klanie i przez drugą połowę był w drugim klanie i zdobył w tym turnieju punkty do rankingu polskich klanów to do jakiego klanu idą punkty? a może punkty powinny byc podzielone na pół po oba klany?

2014-07-10 18:17:49 :: Danken
jeśli mię pamięć nie myli to punkty szły do klanu w którym gracz był jak isę zapisał

2014-07-10 18:18:19 :: Danken
i moim zdaniem tak jest najlepiej bo w końcu gracz wysłał zgłoszenie że wystąpi w tych barwach


ja (admin):
potwierdzam, tak było
 
Pudzian
Bleeq i ja omówiliśmy trochę sprawę przydzielania punktów. Z racji tego, że już kiedyś punkty były przydzielane według zapisów, nie będziemy tego zmieniać. I nie mówię tego o lidze, ale o każdym turnieju. A skoro w każdym jest i będzie właśnie tak, to w lidze bez sensu jest robić odstępstwa.

Dzielenie punktów jest bez sensu, bo co jeśli gracz rozegra większość turnieju w jednym klanie, a resztę w drugim? Będziemy wyliczać stosunek podziału?
Zostaje więc deklaracja przy zapisach, lub to, w jakim klanie gracz zakończył turniej, gdyż to wtedy przydzielane są punkty.

Nam adminom dużo łatwiej będzie przyznawać punkty patrząc przy zapisach jaki klan zadeklarował gracz, niż zastanawiać się nad każdym z osobna, czy nie przeszedł gdzieś indziej.

Wobec tego wybaczcie moje wcześniejsze rozbieżności. Pisałem co sam uważam, bez konsultacji z resztą adminów.

Podsumowując, punkty za KAŻDY turniej przyznawane będą według zapisów gracza. Jeśli poda on klan A przy zapisach, a w trakcie turnieju przejdzie do klanu B- punkty wędrują do klanu A.

W regulaminie w najbliższym czasie dopiszemy info o tym, aby nie było wątpliwości na przyszłość.
 
Fioletix
Sprawdzenie w jakim klanie jest obecnie dana osoba nie jest trudne. Skoro do ligi nie było zapisów, to nie było deklaracji, z jakiego Skiba pochodzi klanu. :P I jeśli teraz nie było tego w regulaminie bo ma to zostać wprowadzone, to myślałem, że może chociaż podzielicie te punkty w drodze wyjątku żeby fair było...
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018