Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Aktualizacje + co robi część 'personelu'
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Pytania
 Drukuj temat
Aktualizacje + co robi część 'personelu'
ybnn
Od razu zaznaczam, że to nie jest 'atak' na nikogo.. tylko pytam :)

Administratorzy:
Destroyer
James
Bleeq
Danken
Caesar
Michaello
Pudzian

Redaktorzy:
Riki
Capricorn
Walsemore


Na ostatnie 20 newsów, 18 zostało napisane przez Bleeqa, 2 przez Pudziana...
W związku z tym i ogólnie z ilością rzeczy, które wymagają aktualizacji (zaraz podam przykłady) mam jedno proste pytanie..
Czym takim zajmują się nasi drodzy redaktorzy? Oraz reszta adminów (poza sprawowaniem pieczy nad turniejami)

Jeśli ktoś nie jest w stanie napisać newsa, bo robi zbyt dużo błędów (Riki...) to jest masa innych rzeczy, którymi mógłby się zająć.
Pomijając fakt, że Koczko od ponad miesiąca regularnie zwraca wam uwagę w SB, że ranking jest niezaktualizowany... macie krótką listę i do roboty :)

LF PC Rank 2014 Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Ranking Polskich Klanów Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
OPC Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
ST Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
OPPL Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
2vs2 Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. (tutaj to w ogóle wszystko zjebaliście)
LF2Cup Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Easy Cup Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Wyniki Turniejów Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Klasyfikacja Medalowa Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Klasyfikacja Medalowa Klanów Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Statystyki Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. no dalej lenie, oglądać każdy replay po kolei i aktualizować :)
Kronika Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Aktywne Klany Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Nieistniejące Klany Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
Skiba
Zapomniałeś o Polish Survival Rank ,który także nie był aktualizowany :P
 
Pudzian
Oj, tylko 2/20? :D Gdyby bylo na 30 mialbym lepszy wynik ;) ostatnim czasem więcej pochłania mnie praca, dodatkowo w weekendy mam uczelnię. A ze teraz sesja, to nie za bardzo mam czas na newsy. Na stronkę zajrzę, zagram jak trzeba lub mam ochote.
W czasie, kiedy nie bylem jeszcze adminem, nie wiedzialem ile czasu trzeba poswiecic na organizacje turnieju. I chociaż ze czlowiek sie stara i w tym czasie moglby robic cos innego, to i tak potem dostanie po glowie za luki w regulaminie :P
Tu wielki szacun ode mnie dla bleeq za to, ze od kilku lat jest adminem i wszystko ogarnia. Ostatnio robi prawie wszystko sam.
@Bleeq, obiecujÄ™, ze jak tylko skonczy mi sie sesja, to sie poprawie, poaktualizuje te rankingi, bede pisal wiecej newsow, a na koniec pozbieram obelgi od innych graczy za niedociagniecia ;)
 
Son Koczko
BleeQ się nie chce tego aktualizować, bo mi mówił.
Argggh motherfuckers!
 
Dark SoR
Blq zrobi to jak go wena najdzie bo to roboty trochÄ™ jest przy tym :)
 
Riki
(...)to nie jest 'atak' na nikogo.. tylko pytam :)

Jeśli ktoś nie jest w stanie napisać newsa, bo robi zbyt dużo błędów (Riki...) to jest masa innych rzeczy, którymi mógłby się zająć.

Już nawet nie ogarniasz co piszesz.

"bo robi zbyt dużo błędów"
Czekam, aż napiszesz ile to błędów popełniłem w pierwszym moim newsie, oczywiście nie tych stylistycznych. Większość typu: forma dopuszczalna, ale fajniej wygląda w takiej formie.

Czym takim zajmujÄ… siÄ™ nasi drodzy redaktorzy?

A czym mogą się zajmować, oprócz pisaniem newsów, skoro mają prawa tylko do tego i do jakichś kategorii artykułów/download'u itp.? Nawet posta innego użytkownika nie ma możliwości zmienić, np. zaktualizować. Wiec odpierdol się od mojej osoby, bo możesz tyle samo zrobić co ja, w sprawie aktualizacji rankingów itp.
 
ybnn
Sprawnego mózgu to ty nie masz...
Troszkę to monotonne, ale czuję pewną satysfakcję, że nie zrozumiałeś prawie niczego w moim super prostym poście.

Nie - to, że napisałem, że ktoś (riki) może nie być w stanie napisać newsa to nie był atak/obraza/obelga/etc. tylko oznajmienie faktu. Z tego co napisałeś w swoim poście wnioskuję, że dobrze pamiętasz jak z Caesarem musieliśmy Cię brać na skype i analizować Twojego newsa. (Nie pamiętam dokładnie, ale na jakieś 5 zdań było naście błędów... haha) Btw. to nie był nawet pierwszy news - pierwszy był jeszcze gorszy..

Jeśli ktoś nie umie czegoś robić, a ja go informuje, że tego nie umie to znaczy, że go atakuję?

Ok, to już mamy za nami, teraz kolejna sprawa.
Zapytałem czym zajmują się redaktorzy oraz reszta adminów, na co odpowiedziałeś jakimś bezsensownym gównem, serio. To oczywiste, że nie wymagam od redaktorów magicznego zrobienia tego, do czego nie mają uprawnień, więc moje upomnienie się o aktualizacje tyczyło się adminów.
Co do redaktorów.. sam tak świetnie to napisałeś, że aż zacytuję
A czym mogą się zajmować, oprócz pisaniem newsów


Twój ostatni news znajduje się na SZÓSTEJ stronie (każda strona = 6 newsów, you do the math) Twój kolejny news jest napisany prawie 4 miesiące temu mimo tego, że regularnie wchodzisz na stronę.
NO CZYM MOGĄ SIĘ ZAJMOWAĆ CI REDAKTORZY JEŚLI JEDYNE CO MAJĄ ROBIĆ TO PISAĆ NEWSY?!
Poza tym zupełnie się nie nadajesz na redaktora, ponieważ NIE UMIESZ PISAĆ....
Twój news składa się z tego zdania:
Turniej LF2.pl Tournament startuje wraz z dzisiejszym dniem!

Później mamy cytat, później 'tabelkę' (zgaduję, że robił ją Bleeq)
Na końcu dodałeś jeszcze to:
Czas rozgrywania walk jest do następnego piątku. Tak jak było wspomniane: Gramy do 4 wygranych walk, HK, LF PC. Wyniki prosimy podawać na forum Link.
Good Luck and Have Fun.

Czas rozgrywania jest facepalm
Tak jak było wspomniane....
Gramy do 4 wygranych walk, HK, LF PC :S - jak nowa osoba może wiedzieć co to znaczy HK,LF PC. Jak 'stara' osoba może wiedzieć na 100% o co Ci chodzi pisząc 'LF PC' czy o zasady gry, czy o organizatora rozgrywek, czy o nazwę turnieju, czy cokolwiek. Poza tym mapa nie nazywa się HK...


Skoro Bleeq 'wszystko' robi sam proponuję zmienić nieco skład 'redakcji'..

Na 10 stronach znajduje siÄ™ jedynie 1 news napisany przez rikiego i 2 przez Walsemore.

Capricorn? Cóż....
Edytowane przez ybnn dnia 27-06-2014 22:19:55
 
Riki
"Twój ostatni news znajduje się na SZÓSTEJ stronie (każda strona = 6 newsów, you do the math)"
To tylko potwierdza, że w ostatnim czasie jest dużo newsów, biorąc pod uwagę fakt, że rok temu newsy pisane były co; tydzień; dwa; a nawet miesiąc. Wiec nie patrz na strony, a datę. Niecałe 2 miesiące temu, czyli jakieś 33 newsy na dwa miechy, co drugi dzień ktoś (BleeQ) pisał, a ja po prostu ostatnio nie miałem czasu.

Z tego co napisałeś w swoim poście wnioskuję, że dobrze pamiętasz jak z Caesarem musieliśmy Cię brać na skype i analizować Twojego newsa. (Nie pamiętam dokładnie, ale na jakieś 5 zdań było naście błędów... haha) Btw. to nie był nawet pierwszy news - pierwszy był jeszcze gorszy..

Tak, bardzo dobrze pamiętam i nie przypominam sobie tyle błędów, ale co tam banan wie lepiej.

Twój news składa się z tego zdania:
Turniej LF2.pl Tournament startuje wraz z dzisiejszym dniem!


Później mamy cytat, później 'tabelkę' (zgaduję, że robił ją Bleeq)
Na końcu dodałeś jeszcze to:
Czas rozgrywania walk jest do następnego piątku. Tak jak było wspomniane: Gramy do 4 wygranych walk, HK, LF PC. Wyniki prosimy podawać na forum Link.
Good Luck and Have Fun.


Nie, ja tę tabelkę robiłem.
Nie mam pytań, pajacu.
Skoro czytałeś tego newsa to, może przeczytaj całego i wtedy pomyśl...
Turniej LF2.pl Tournament startuje wraz z dzisiejszym dniem! Dla przypomnienia:
"LF2.pl Tournament, bo tak brzmi jego nazwa, będzie zwykłym turniejem indywidualnym, bez żadnych dziwnych, dodatkowych reguł. Rozgrywać będziemy standardowe pojedynki na mapie HK Coliseum zgodnie z zasadami gry LF PC. Jedynie zamiast domyślnych 5 walk walczyć będziemy do 4 wygranych (więc min 4, max 7 walk, a emocje do samego końca)."

Jeśli ktoś czytał tego newsa to wiedział o co mi chodzi, kiedy napisałem: "Tak jak było wspomniane: Gramy do 4 wygranych walk, HK, LF PC.", bo wcześniej (pajacu) było napisane "Rozgrywać będziemy standardowe pojedynki na mapie HK Coliseum zgodnie z zasadami gry LF PC", a to na końcu podsumowało skrótowo wspomniane zasady turnieju.

Nie mam ochoty z tobą dyskutować bachorze, z chorymi wymówkami.

Cya.
 
Kuba4ful aka Senpai
@ybnn
Capicorn już nie gra. Pisał na GG, że czasu nie ma.
 
Dark SoR
kurwa znów Afera ybnn vs riki :D
 
Riki
Zaktualizowane:
OPC
LF2Cup
OPPL
Survival Tournament
Easy Cup
 
Bukorl
@ybnn Now I think I c what u mean, bro ;p! #LF2Tourney#2

EDIT:
Riki napisał(a):

Zaktualizowane:
OPC
LF2Cup
OPPL
Survival Tournament
Easy Cup

NIE SONDZE.
Edytowane przez Bukorl dnia 30-06-2014 23:20:54

 
Riki
Zaraz mnie coś trafi, nie wiem czy można być takim debilem, czy tylko trollujesz...

Naucz się czytać i nie wkurwiaj ludzi.
SURVIVAL TOURNAMENT:
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

POLISH SURVIVAL RANK:
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Powinieneś mieć bana, za wprowadzanie ludzi w błąd. Wrzód na dupie społeczności.
x1 x1
 
Bukorl
@Riki, spoko, ale o Polish Survival Rank też była mowa...

 
bleeq
Koty i psy są miłe.
Riki: Polubiłem koty.
Bukorl: Nie sondze, a psy?
Riki: Mi chodziło o koty.
Bukorl: Ale o psach też była mowa.


@ybnn Now I think I c what u mean, bro ;p! #LF2Tourney#2

@Bukorl Now go read rules again but more carefully. #Bukorl
x2
 
Zakuba
Hello, brothers :P
Please, don't annoy everytime, because you make me go banannas :P
@Bukorl - you're the most annoying person on the world. Just shut up, please :)
@Riki - take it easy ;) he's an idiot.
@BleeQ - you perfectly summed all the problem up. lf2.pl/infusions/ajax_forum_post_ratings_panel/images/ratings/like.png for you :D
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
ybnn
Haha 'angielski' mega :D
 
Zakuba
Better than your, nigga :P
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
ybnn
Haha :D Bukorl, zrób coś :(((((
 
Destroyer
Ja ostatnio, nie zajmuję się niczym dla strony (właściwie jestem tu gościem), a odpowiadam za jej stronę techniczną, czyli między innymi:
- bezpieczeństwo
- optymalizacja kodu źródłowego
- pisanie nowych wtyczek
- poprawa wtyczek
- optymalizacja bazy MySQL
- utrzymanie serwera
- utrzymanie domeny
- backupy
- administracja aliasu lf2-zone.prv.pl
- pozycjonowanie
- przekierowania

Bardziej precyzyjna lista rzeczy, którą zrobiłem (wizualna dla użytkowników) jest dostępna w temacie dla Administratorów: "Projekt Feniks, czyli LF2-PC na nowo". Zgadzam się na jej upublicznienie, jeśli zajdzie potrzeba.

Nie podejmę się aktualizacji, o które wnioskujesz, bo pewnie zrobiłbym to źle, gdyż nie zajmuję się zupełnie tym tematem (od dawna nie zajmuję się lf2, dbam tylko o stronę techniczną strony), a na pewno na liście osób, którą przedstawiłeś, jest ktoś "na bieżąco".

Założenia strony był takie, że funkcja Głównego Administratora (Ja i James), przysługuje jej twórcom i jest niezbywalna, ale rzeczywiście masz trochę racji. Osobiście mogę poddać się dymisji, jeśli taka będzie wola większości użytkowników tej strony. Proponuję swobodną wypowiedź na mój temat w tym wątku, a później ankietę, której wynik zdecyduje o moich losach tutaj.

Myślę, że można również zmodyfikować nasze szeregi (np. dodać kogoś do redakcji/administracji, jeśli oczywiście znajdą się chętni), ale ja nie chcę o tym decydować, gdyż jak wspomniałem, rzadko tu goszczę i nie czuję się do tego uprawniony. Myślę, że właściwą osobą będzie BleeQ ze względu na aktywność, którą sam podkreśliłeś, jak i wysoki poziom uprawnień administracyjnych (najwyższy z administratorów). Ze swojej strony prosiłbym jednak o kulturę i obiektywność przyszłego Administratora/Redaktora, gdyż moim zdaniem taka osoba powinna dawać przykład, czyli przestrzegać regulaminu strony.

Pozdrawiam,
Destroyer
lf2.pl
x1
 
https://lf2.pl
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018