Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Tricking
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Sport
 Drukuj temat
Tricking
BZq7
Sie ma no! Jesli chcecie mnie lepiej poznać przedstawiam wam Tricking jest to sport połączony z akrobatyką oraz róznego rodzaajami kopnięciami :D Jest to dość niebezpieczny sport i łatwo nabawić sie kontuzji na razie troche stopuje z powodu bólu pleców lecz mam nadzieje że nagram z bratem nowy lepszy filmik. Zeby was nie oszukiwać chce tylko nabić na was wyswietlenia :) haha, a wiec komentujcie, pytajcie chętnie odpowiem na wasze pytania. I jedzieeeee!!!

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
Gad
Fajno. Zawsze się tym interesowałem, ale jestem chyba za duża cipa, bo do większości tricków nie mogłem się po prostu przemóc. Gratuluję takich umiejętności, formy i kondycji.
No, ale technicznie to daleka droga przed Wami jeszcze. Wiem, że to sampler z 2013, nie wiem, jak wygląda to u Was teraz, ale technicznie to macie pełno niedociągnięć. Mega krzywe gwiazdy, przy saltach i innych flipach nogi niepodociągane, itp. Czepiam się, wiem ;D.
 
BZq7
No raczej, lecz gwiazda nie była po to aby urozmaicić lecz aby dodała wiecej siły trickowi aa robienie tego prosto traciło by na dynamice. A na razie to za mało treningu aby tak piekinie robić jak ty mowisz :D Mogę wam pokazać moją grupę w której trenuję tam poziom jest duzo wyższy. Alee to puzniej :P
 
Gad
Nie zgodzę się, że wykonywanie tricków poprawnie sprawia, że dynamika siada.
 
BZq7
Na moim poziomie to normalnie ze tak jest, na wyzszym oczywiscie siÄ™ z tobÄ… zgodzÄ™.
 
Gri
Doobreee!
Forma dobra widzÄ™ : d

Przy drugiej części filmiku nawet mnie zabolało niekiedy ; D Nie, to jednak nie dla mnie, aczkolwiek zawsze dobrze się ogląda czyjąś pasję ;P

I takie standardowe pytanie: Ile już ćwiczysz?

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018