Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Beka z chatbotów
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » OFF Topic
 Drukuj temat
Beka z chatbotów
Kuba4ful aka Senpai
ChatBum: Witaj, Jestem Botem. Ja: A ja nie ChatBum: tak Ja: nie? ChatBum: tak Ja: no tak ale co tak? ChatBum: nie! Ja: nie? ChatBum: tak Ja: dupa ChatBum: Sprecyzuj pytanie. Ja: to nie było pytanie ChatBum: pytania do mamy;> Ja: nie? ChatBum: tak Ja: tak ChatBum: nie! Ja: nosz ja pitole ChatBum: ja jestem botem w przeciwienstwie do ciebie. Ja: nosz kur.. przecież od początku rozmowy mi o to chodziło!
ChatBum
Bluzgobot
Edytowane przez Kuba4ful aka Senpai dnia 22-05-2014 19:04:42
 
Gri
Pamiętam jednego z pierwszych takich botów, zwał się Snickers.
Rany jaki to był szał wtedy, KAŻDY kto miał dostęp do internetu z nim gadał :P

Znalazłem niby nawet tego Snickersa na tej stronie co jest też ten ChatBum (www.chatbot4u.com ), ale to chyba jakaś słaba wersja tego Snickersa, bo hóiowy, non stop się powtarza, a nie pamiętam by tak było wcześniej.

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Kuba4ful aka Senpai
Też pamiętam Snickersa. Jak mu się gadało, że jest tym batonikiem :D. Najlepsze z tego co u niego zapamiętałem to było jak mój kolega podesłał mi rozmowę z nim. Nie mogę jej znaleźć więc napiszę tak:
Kolega: Mam cukrzyce
Snickers: To fajnie, że masz...
xD
 
Gad
Dodatkowo Snickersa można było ustawić sobie na gadu gadu, tak, że odpisywał zamiast Ciebie do ludzi, którzy piszą.

Pamiętam, jak kumpel pokłócił się z dziewczyną przez to ;D. Snickers nagadał jakichś głupot, a potem problemy.

Dzisiaj chyba nikt by się na to nie nabrał, ale wtedy nikt nie wiedział, że coś takiego istnieje, poza tym uczęszczałem do gimnazjum, to człowiek głupszy sporo :D.

Mimo wszystko jestem trochę zażenowany poziomem inteligencji dzisiejszych botów.

Polecam też zapoznać się z tematem testu Turinga (wujek google pomoże). Podobno całkiem niedawno udało się jakiemuś botowi zaliczyć ten test.
 
Bukorl
Ty:


Co potrafisz?

ChatBum:

nie mow co bo pstro

Ty:

2+2?

ChatBum:

Sprecyzuj pytanie.

Ty:

Ile to jest 2+2?

ChatBum:

Sprecyzuj pytanie.

Ty:

Dodaj: 2+2.

ChatBum:

Sprecyzuj pytanie.

Ty:

JAK MAM TO SPRECYZOWAĆ!?

ChatBum:

o tak

Ty:

Ehh...

ChatBum:

Sprecyzuj pytanie.

x1
 
Kuba4ful aka Senpai
Boty jak boty dziwne ale Bluzgobot jest najdziwniejszy:
Bluzgobot:

GÓWNO!

Ty:

Zjedz je równo

Bluzgobot:

no chyba ty chcesz je zjeść

Ty:

Nie bo ty

Bluzgobot:

JA JUŻ LIŻE TWOJEGO p***sA A TY?

Ty:

Ty liżesz mojego bo swojego nie masz

Bluzgobot:

h** CI W DUPE

Ty:

A tobie w oko bo w dupe byś chciał

Bluzgobot:

JA JUŻ LIŻE TWOJEGO p***sA A TY?
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018