Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Historyjka jednosłowna
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Zabawy forumowe
 Drukuj temat
Historyjka jednosłowna
Ananasik
Ostatnio na ulicy spotkałem niebieskiego Dankena, który trenował do walki z Julianem, z którym Firzen toczył drugą walkę koło obłąkanego bata. Ten natomiast przed bitwą jadł ciasteczka dla obłąkanych. Tydzień później w innym miejscu niebieski Danken znalazł magiczny przedmiot. Był to pokrysowy szafirowy miecz. Danken postanowił, że zabierze go do jaskini wietrzeniowo-erozyjnej po to, żeby go ukryć przed nikczemnym freezem. Gdy Freeze umarł, miecz zamienił się w wibrator, który włożył do ucha. Potem oślinił i włączył suszarkę o mocy 1000 VAT, następnie wziął cygana Firzen do centrum strony red tube. Pokazał wyindywidualizowanego i wyrewolwerowanego psa i dżdżownicę którzy tańczyli w rytmie disco polo. Nazajutrz rano szatan wyszedł do kibelka i zobaczył Dankena wspaniałego, który został mocno związany w pisuarze. Nazajutrz poszedł na wytrzeźwiałkę do domu trzeciej dynastii żuli i meneli, ale po drodze spotkał obłąkanego zakubę i razem poszli na impreze w klubie LF2. Tam zakuba wszedł na stół ale ktoś rzucił w niego bananem. Okazało się że to był freeze który odrodził się za pomocą macicy Firzena. I Zakuba zasnął i obudził się w domu w którym używał komputera ale na wszystkich stronach był błąd 404 okazało się że spał 23 lata. Okazało się, że nie ma spodni ani majtek. Zobaczył obok grupę hobbitów którzy napalili się na walkę na rury. Wtedy zrzrozumiałem, że muszę wziąć rurę i pokazać im co znaczy wciągać rozdrobnione ananasy przez rurę, ale nagle bandyta z baseballem walną mnie w głowę i powiedział LF2.PL KOLESIARSTWO, potem ukiekł do domu i ukrył się w szafie która się zatrzaskiwała na rzepy i wtedy teleportowało go do burdelu gdzie zobaczył tańczącego niebieskiego Dankena. Pomyślałem, że...
Oskar 2014 - Najlepsze Opowiadanie
 
Zakuba
Ostatnio na ulicy spotkałem niebieskiego Dankena, który trenował do walki z Julianem, z którym Firzen toczył drugą walkę koło obłąkanego bata. Ten natomiast przed bitwą jadł ciasteczka dla obłąkanych. Tydzień później w innym miejscu niebieski Danken znalazł magiczny przedmiot. Był to pokrysowy szafirowy miecz. Danken postanowił, że zabierze go do jaskini wietrzeniowo-erozyjnej po to, żeby go ukryć przed nikczemnym freezem. Gdy Freeze umarł, miecz zamienił się w wibrator, który włożył do ucha. Potem oślinił i włączył suszarkę o mocy 1000 VAT, następnie wziął cygana Firzen do centrum strony red tube. Pokazał wyindywidualizowanego i wyrewolwerowanego psa i dżdżownicę którzy tańczyli w rytmie disco polo. Nazajutrz rano szatan wyszedł do kibelka i zobaczył Dankena wspaniałego, który został mocno związany w pisuarze. Nazajutrz poszedł na wytrzeźwiałkę do domu trzeciej dynastii żuli i meneli, ale po drodze spotkał obłąkanego zakubę i razem poszli na impreze w klubie LF2. Tam zakuba wszedł na stół ale ktoś rzucił w niego bananem. Okazało się że to był freeze który odrodził się za pomocą macicy Firzena. I Zakuba zasnął i obudził się w domu w którym używał komputera ale na wszystkich stronach był błąd 404 okazało się że spał 23 lata. Okazało się, że nie ma spodni ani majtek. Zobaczył obok grupę hobbitów którzy napalili się na walkę na rury. Wtedy zrzrozumiałem, że muszę wziąć rurę i pokazać im co znaczy wciągać rozdrobnione ananasy przez rurę, ale nagle bandyta z baseballem walną mnie w głowę i powiedział LF2.PL KOLESIARSTWO, potem ukiekł do domu i ukrył się w szafie która się zatrzaskiwała na rzepy i wtedy teleportowało go do burdelu gdzie zobaczył tańczącego niebieskiego Dankena. Pomyślałem, że Danken
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Son Koczko
Ostatnio na ulicy spotkałem niebieskiego Dankena, który trenował do walki z Julianem, z którym Firzen toczył drugą walkę koło obłąkanego bata. Ten natomiast przed bitwą jadł ciasteczka dla obłąkanych. Tydzień później w innym miejscu niebieski Danken znalazł magiczny przedmiot. Był to pokrysowy szafirowy miecz. Danken postanowił, że zabierze go do jaskini wietrzeniowo-erozyjnej po to, żeby go ukryć przed nikczemnym freezem. Gdy Freeze umarł, miecz zamienił się w wibrator, który włożył do ucha. Potem oślinił i włączył suszarkę o mocy 1000 VAT, następnie wziął cygana Firzen do centrum strony red tube. Pokazał wyindywidualizowanego i wyrewolwerowanego psa i dżdżownicę którzy tańczyli w rytmie disco polo. Nazajutrz rano szatan wyszedł do kibelka i zobaczył Dankena wspaniałego, który został mocno związany w pisuarze. Nazajutrz poszedł na wytrzeźwiałkę do domu trzeciej dynastii żuli i meneli, ale po drodze spotkał obłąkanego zakubę i razem poszli na impreze w klubie LF2. Tam zakuba wszedł na stół ale ktoś rzucił w niego bananem. Okazało się że to był freeze który odrodził się za pomocą macicy Firzena. I Zakuba zasnął i obudził się w domu w którym używał komputera ale na wszystkich stronach był błąd 404 okazało się że spał 23 lata. Okazało się, że nie ma spodni ani majtek. Zobaczył obok grupę hobbitów którzy napalili się na walkę na rury. Wtedy zrzrozumiałem, że muszę wziąć rurę i pokazać im co znaczy wciągać rozdrobnione ananasy przez rurę, ale nagle bandyta z baseballem walną mnie w głowę i powiedział LF2.PL KOLESIARSTWO, potem ukiekł do domu i ukrył się w szafie która się zatrzaskiwała na rzepy i wtedy teleportowało go do burdelu gdzie zobaczył tańczącego niebieskiego Dankena. Pomyślałem, że Danken jest
Argggh motherfuckers!
 
Shift
Ostatnio na ulicy spotkałem niebieskiego Dankena, który trenował do walki z Julianem, z którym Firzen toczył drugą walkę koło obłąkanego bata. Ten natomiast przed bitwą jadł ciasteczka dla obłąkanych. Tydzień później w innym miejscu niebieski Danken znalazł magiczny przedmiot. Był to pokrysowy szafirowy miecz. Danken postanowił, że zabierze go do jaskini wietrzeniowo-erozyjnej po to, żeby go ukryć przed nikczemnym freezem. Gdy Freeze umarł, miecz zamienił się w wibrator, który włożył do ucha. Potem oślinił i włączył suszarkę o mocy 1000 VAT, następnie wziął cygana Firzen do centrum strony red tube. Pokazał wyindywidualizowanego i wyrewolwerowanego psa i dżdżownicę którzy tańczyli w rytmie disco polo. Nazajutrz rano szatan wyszedł do kibelka i zobaczył Dankena wspaniałego, który został mocno związany w pisuarze. Nazajutrz poszedł na wytrzeźwiałkę do domu trzeciej dynastii żuli i meneli, ale po drodze spotkał obłąkanego zakubę i razem poszli na impreze w klubie LF2. Tam zakuba wszedł na stół ale ktoś rzucił w niego bananem. Okazało się że to był freeze który odrodził się za pomocą macicy Firzena. I Zakuba zasnął i obudził się w domu w którym używał komputera ale na wszystkich stronach był błąd 404 okazało się że spał 23 lata. Okazało się, że nie ma spodni ani majtek. Zobaczył obok grupę hobbitów którzy napalili się na walkę na rury. Wtedy zrzrozumiałem, że muszę wziąć rurę i pokazać im co znaczy wciągać rozdrobnione ananasy przez rurę, ale nagle bandyta z baseballem walną mnie w głowę i powiedział LF2.PL KOLESIARSTWO, potem ukiekł do domu i ukrył się w szafie która się zatrzaskiwała na rzepy i wtedy teleportowało go do burdelu gdzie zobaczył tańczącego niebieskiego Dankena. Pomyślałem, że Danken jest Smerfem
 
Shade
@Ananas, można dodawać tylko 1 słowo...

Ostatnio na ulicy spotkałem niebieskiego Dankena, który trenował do walki z Julianem, z którym Firzen toczył drugą walkę koło obłąkanego bata. Ten natomiast przed bitwą jadł ciasteczka dla obłąkanych. Tydzień później w innym miejscu niebieski Danken znalazł magiczny przedmiot. Był to pokrysowy szafirowy miecz. Danken postanowił, że zabierze go do jaskini wietrzeniowo-erozyjnej po to, żeby go ukryć przed nikczemnym freezem. Gdy Freeze umarł, miecz zamienił się w wibrator, który włożył do ucha. Potem oślinił i włączył suszarkę o mocy 1000 VAT, następnie wziął cygana Firzen do centrum strony red tube. Pokazał wyindywidualizowanego i wyrewolwerowanego psa i dżdżownicę którzy tańczyli w rytmie disco polo. Nazajutrz rano szatan wyszedł do kibelka i zobaczył Dankena wspaniałego, który został mocno związany w pisuarze. Nazajutrz poszedł na wytrzeźwiałkę do domu trzeciej dynastii żuli i meneli, ale po drodze spotkał obłąkanego zakubę i razem poszli na impreze w klubie LF2. Tam zakuba wszedł na stół ale ktoś rzucił w niego bananem. Okazało się że to był freeze który odrodził się za pomocą macicy Firzena. I Zakuba zasnął i obudził się w domu w którym używał komputera ale na wszystkich stronach był błąd 404 okazało się że spał 23 lata. Okazało się, że nie ma spodni ani majtek. Zobaczył obok grupę hobbitów którzy napalili się na walkę na rury. Wtedy zrzrozumiałem, że muszę wziąć rurę i pokazać im co znaczy wciągać rozdrobnione ananasy przez rurę, ale nagle bandyta z baseballem walną mnie w głowę i powiedział LF2.PL KOLESIARSTWO, potem ukiekł do domu i ukrył się w szafie która się zatrzaskiwała na rzepy i wtedy teleportowało go do burdelu gdzie zobaczył tańczącego niebieskiego Dankena. Pomyślałem, że Danken jest Smerfem, więc postanowiłem
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Kuba4ful aka Senpai
Ostatnio na ulicy spotkałem niebieskiego Dankena, który trenował do walki z Julianem, z którym Firzen toczył drugą walkę koło obłąkanego bata. Ten natomiast przed bitwą jadł ciasteczka dla obłąkanych. Tydzień później w innym miejscu niebieski Danken znalazł magiczny przedmiot. Był to pokrysowy szafirowy miecz. Danken postanowił, że zabierze go do jaskini wietrzeniowo-erozyjnej po to, żeby go ukryć przed nikczemnym freezem. Gdy Freeze umarł, miecz zamienił się w wibrator, który włożył do ucha. Potem oślinił i włączył suszarkę o mocy 1000 VAT, następnie wziął cygana Firzen do centrum strony red tube. Pokazał wyindywidualizowanego i wyrewolwerowanego psa i dżdżownicę którzy tańczyli w rytmie disco polo. Nazajutrz rano szatan wyszedł do kibelka i zobaczył Dankena wspaniałego, który został mocno związany w pisuarze. Nazajutrz poszedł na wytrzeźwiałkę do domu trzeciej dynastii żuli i meneli, ale po drodze spotkał obłąkanego zakubę i razem poszli na impreze w klubie LF2. Tam zakuba wszedł na stół ale ktoś rzucił w niego bananem. Okazało się że to był freeze który odrodził się za pomocą macicy Firzena. I Zakuba zasnął i obudził się w domu w którym używał komputera ale na wszystkich stronach był błąd 404 okazało się że spał 23 lata. Okazało się, że nie ma spodni ani majtek. Zobaczył obok grupę hobbitów którzy napalili się na walkę na rury. Wtedy zrzrozumiałem, że muszę wziąć rurę i pokazać im co znaczy wciągać rozdrobnione ananasy przez rurę, ale nagle bandyta z baseballem walną mnie w głowę i powiedział LF2.PL KOLESIARSTWO, potem ukiekł do domu i ukrył się w szafie która się zatrzaskiwała na rzepy i wtedy teleportowało go do burdelu gdzie zobaczył tańczącego niebieskiego Dankena. Pomyślałem, że Danken jest Smerfem, więc postanowiłem rzucić...
 
Zakuba
Ostatnio na ulicy spotkałem niebieskiego Dankena, który trenował do walki z Julianem, z którym Firzen toczył drugą walkę koło obłąkanego bata. Ten natomiast przed bitwą jadł ciasteczka dla obłąkanych. Tydzień później w innym miejscu niebieski Danken znalazł magiczny przedmiot. Był to pokrysowy szafirowy miecz. Danken postanowił, że zabierze go do jaskini wietrzeniowo-erozyjnej po to, żeby go ukryć przed nikczemnym freezem. Gdy Freeze umarł, miecz zamienił się w wibrator, który włożył do ucha. Potem oślinił i włączył suszarkę o mocy 1000 VAT, następnie wziął cygana Firzen do centrum strony red tube. Pokazał wyindywidualizowanego i wyrewolwerowanego psa i dżdżownicę którzy tańczyli w rytmie disco polo. Nazajutrz rano szatan wyszedł do kibelka i zobaczył Dankena wspaniałego, który został mocno związany w pisuarze. Nazajutrz poszedł na wytrzeźwiałkę do domu trzeciej dynastii żuli i meneli, ale po drodze spotkał obłąkanego zakubę i razem poszli na impreze w klubie LF2. Tam zakuba wszedł na stół ale ktoś rzucił w niego bananem. Okazało się że to był freeze który odrodził się za pomocą macicy Firzena. I Zakuba zasnął i obudził się w domu w którym używał komputera ale na wszystkich stronach był błąd 404 okazało się że spał 23 lata. Okazało się, że nie ma spodni ani majtek. Zobaczył obok grupę hobbitów którzy napalili się na walkę na rury. Wtedy zrzrozumiałem, że muszę wziąć rurę i pokazać im co znaczy wciągać rozdrobnione ananasy przez rurę, ale nagle bandyta z baseballem walną mnie w głowę i powiedział LF2.PL KOLESIARSTWO, potem ukiekł do domu i ukrył się w szafie która się zatrzaskiwała na rzepy i wtedy teleportowało go do burdelu gdzie zobaczył tańczącego niebieskiego Dankena. Pomyślałem, że Danken jest Smerfem, więc postanowiłem rzucić w niego bananem.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Shift
Ostatnio na ulicy spotkałem niebieskiego Dankena, który trenował do walki z Julianem, z którym Firzen toczył drugą walkę koło obłąkanego bata. Ten natomiast przed bitwą jadł ciasteczka dla obłąkanych. Tydzień później w innym miejscu niebieski Danken znalazł magiczny przedmiot. Był to pokrysowy szafirowy miecz. Danken postanowił, że zabierze go do jaskini wietrzeniowo-erozyjnej po to, żeby go ukryć przed nikczemnym freezem. Gdy Freeze umarł, miecz zamienił się w wibrator, który włożył do ucha. Potem oślinił i włączył suszarkę o mocy 1000 VAT, następnie wziął cygana Firzen do centrum strony red tube. Pokazał wyindywidualizowanego i wyrewolwerowanego psa i dżdżownicę którzy tańczyli w rytmie disco polo. Nazajutrz rano szatan wyszedł do kibelka i zobaczył Dankena wspaniałego, który został mocno związany w pisuarze. Nazajutrz poszedł na wytrzeźwiałkę do domu trzeciej dynastii żuli i meneli, ale po drodze spotkał obłąkanego zakubę i razem poszli na impreze w klubie LF2. Tam zakuba wszedł na stół ale ktoś rzucił w niego bananem. Okazało się że to był freeze który odrodził się za pomocą macicy Firzena. I Zakuba zasnął i obudził się w domu w którym używał komputera ale na wszystkich stronach był błąd 404 okazało się że spał 23 lata. Okazało się, że nie ma spodni ani majtek. Zobaczył obok grupę hobbitów którzy napalili się na walkę na rury. Wtedy zrzrozumiałem, że muszę wziąć rurę i pokazać im co znaczy wciągać rozdrobnione ananasy przez rurę, ale nagle bandyta z baseballem walną mnie w głowę i powiedział LF2.PL KOLESIARSTWO, potem ukiekł do domu i ukrył się w szafie która się zatrzaskiwała na rzepy i wtedy teleportowało go do burdelu gdzie zobaczył tańczącego niebieskiego Dankena. Pomyślałem, że Danken jest Smerfem, więc postanowiłem rzucić w niego bananem. Który trafił go w ...
 
DanielS
Ostatnio na ulicy spotkałem niebieskiego Dankena, który trenował do walki z Julianem, z którym Firzen toczył drugą walkę koło obłąkanego bata. Ten natomiast przed bitwą jadł ciasteczka dla obłąkanych. Tydzień później w innym miejscu niebieski Danken znalazł magiczny przedmiot. Był to pokrysowy szafirowy miecz. Danken postanowił, że zabierze go do jaskini wietrzeniowo-erozyjnej po to, żeby go ukryć przed nikczemnym freezem. Gdy Freeze umarł, miecz zamienił się w wibrator, który włożył do ucha. Potem oślinił i włączył suszarkę o mocy 1000 VAT, następnie wziął cygana Firzen do centrum strony red tube. Pokazał wyindywidualizowanego i wyrewolwerowanego psa i dżdżownicę którzy tańczyli w rytmie disco polo. Nazajutrz rano szatan wyszedł do kibelka i zobaczył Dankena wspaniałego, który został mocno związany w pisuarze. Nazajutrz poszedł na wytrzeźwiałkę do domu trzeciej dynastii żuli i meneli, ale po drodze spotkał obłąkanego zakubę i razem poszli na impreze w klubie LF2. Tam zakuba wszedł na stół ale ktoś rzucił w niego bananem. Okazało się że to był freeze który odrodził się za pomocą macicy Firzena. I Zakuba zasnął i obudził się w domu w którym używał komputera ale na wszystkich stronach był błąd 404 okazało się że spał 23 lata. Okazało się, że nie ma spodni ani majtek. Zobaczył obok grupę hobbitów którzy napalili się na walkę na rury. Wtedy zrzrozumiałem, że muszę wziąć rurę i pokazać im co znaczy wciągać rozdrobnione ananasy przez rurę, ale nagle bandyta z baseballem walną mnie w głowę i powiedział LF2.PL KOLESIARSTWO, potem ukiekł do domu i ukrył się w szafie która się zatrzaskiwała na rzepy i wtedy teleportowało go do burdelu gdzie zobaczył tańczącego niebieskiego Dankena. Pomyślałem, że Danken jest Smerfem, więc postanowiłem rzucić w niego bananem. Który trafił go w jajko.
 
Kuba4ful aka Senpai
Ostatnio na ulicy spotkałem niebieskiego Dankena, który trenował do walki z Julianem, z którym Firzen toczył drugą walkę koło obłąkanego bata. Ten natomiast przed bitwą jadł ciasteczka dla obłąkanych. Tydzień później w innym miejscu niebieski Danken znalazł magiczny przedmiot. Był to pokrysowy szafirowy miecz. Danken postanowił, że zabierze go do jaskini wietrzeniowo-erozyjnej po to, żeby go ukryć przed nikczemnym freezem. Gdy Freeze umarł, miecz zamienił się w wibrator, który włożył do ucha. Potem oślinił i włączył suszarkę o mocy 1000 VAT, następnie wziął cygana Firzen do centrum strony red tube. Pokazał wyindywidualizowanego i wyrewolwerowanego psa i dżdżownicę którzy tańczyli w rytmie disco polo. Nazajutrz rano szatan wyszedł do kibelka i zobaczył Dankena wspaniałego, który został mocno związany w pisuarze. Nazajutrz poszedł na wytrzeźwiałkę do domu trzeciej dynastii żuli i meneli, ale po drodze spotkał obłąkanego zakubę i razem poszli na impreze w klubie LF2. Tam zakuba wszedł na stół ale ktoś rzucił w niego bananem. Okazało się że to był freeze który odrodził się za pomocą macicy Firzena. I Zakuba zasnął i obudził się w domu w którym używał komputera ale na wszystkich stronach był błąd 404 okazało się że spał 23 lata. Okazało się, że nie ma spodni ani majtek. Zobaczył obok grupę hobbitów którzy napalili się na walkę na rury. Wtedy zrzrozumiałem, że muszę wziąć rurę i pokazać im co znaczy wciągać rozdrobnione ananasy przez rurę, ale nagle bandyta z baseballem walną mnie w głowę i powiedział LF2.PL KOLESIARSTWO, potem ukiekł do domu i ukrył się w szafie która się zatrzaskiwała na rzepy i wtedy teleportowało go do burdelu gdzie zobaczył tańczącego niebieskiego Dankena. Pomyślałem, że Danken jest Smerfem, więc postanowiłem rzucić w niego bananem. Który trafił go w jajko jego kury...
 
DanielS
Ostatnio na ulicy spotkałem niebieskiego Dankena, który trenował do walki z Julianem, z którym Firzen toczył drugą walkę koło obłąkanego bata. Ten natomiast przed bitwą jadł ciasteczka dla obłąkanych. Tydzień później w innym miejscu niebieski Danken znalazł magiczny przedmiot. Był to pokrysowy szafirowy miecz. Danken postanowił, że zabierze go do jaskini wietrzeniowo-erozyjnej po to, żeby go ukryć przed nikczemnym freezem. Gdy Freeze umarł, miecz zamienił się w wibrator, który włożył do ucha. Potem oślinił i włączył suszarkę o mocy 1000 VAT, następnie wziął cygana Firzen do centrum strony red tube. Pokazał wyindywidualizowanego i wyrewolwerowanego psa i dżdżownicę którzy tańczyli w rytmie disco polo. Nazajutrz rano szatan wyszedł do kibelka i zobaczył Dankena wspaniałego, który został mocno związany w pisuarze. Nazajutrz poszedł na wytrzeźwiałkę do domu trzeciej dynastii żuli i meneli, ale po drodze spotkał obłąkanego zakubę i razem poszli na impreze w klubie LF2. Tam zakuba wszedł na stół ale ktoś rzucił w niego bananem. Okazało się że to był freeze który odrodził się za pomocą macicy Firzena. I Zakuba zasnął i obudził się w domu w którym używał komputera ale na wszystkich stronach był błąd 404 okazało się że spał 23 lata. Okazało się, że nie ma spodni ani majtek. Zobaczył obok grupę hobbitów którzy napalili się na walkę na rury. Wtedy zrzrozumiałem, że muszę wziąć rurę i pokazać im co znaczy wciągać rozdrobnione ananasy przez rurę, ale nagle bandyta z baseballem walną mnie w głowę i powiedział LF2.PL KOLESIARSTWO, potem ukiekł do domu i ukrył się w szafie która się zatrzaskiwała na rzepy i wtedy teleportowało go do burdelu gdzie zobaczył tańczącego niebieskiego Dankena. Pomyślałem, że Danken jest Smerfem, więc postanowiłem rzucić w niego bananem. Który trafił go w jajko jego kury która kupił na targu
 
Kuba4ful aka Senpai
Ostatnio na ulicy spotkałem niebieskiego Dankena, który trenował do walki z Julianem, z którym Firzen toczył drugą walkę koło obłąkanego bata. Ten natomiast przed bitwą jadł ciasteczka dla obłąkanych. Tydzień później w innym miejscu niebieski Danken znalazł magiczny przedmiot. Był to pokrysowy szafirowy miecz. Danken postanowił, że zabierze go do jaskini wietrzeniowo-erozyjnej po to, żeby go ukryć przed nikczemnym freezem. Gdy Freeze umarł, miecz zamienił się w wibrator, który włożył do ucha. Potem oślinił i włączył suszarkę o mocy 1000 VAT, następnie wziął cygana Firzen do centrum strony red tube. Pokazał wyindywidualizowanego i wyrewolwerowanego psa i dżdżownicę którzy tańczyli w rytmie disco polo. Nazajutrz rano szatan wyszedł do kibelka i zobaczył Dankena wspaniałego, który został mocno związany w pisuarze. Nazajutrz poszedł na wytrzeźwiałkę do domu trzeciej dynastii żuli i meneli, ale po drodze spotkał obłąkanego zakubę i razem poszli na impreze w klubie LF2. Tam zakuba wszedł na stół ale ktoś rzucił w niego bananem. Okazało się że to był freeze który odrodził się za pomocą macicy Firzena. I Zakuba zasnął i obudził się w domu w którym używał komputera ale na wszystkich stronach był błąd 404 okazało się że spał 23 lata. Okazało się, że nie ma spodni ani majtek. Zobaczył obok grupę hobbitów którzy napalili się na walkę na rury. Wtedy zrzrozumiałem, że muszę wziąć rurę i pokazać im co znaczy wciągać rozdrobnione ananasy przez rurę, ale nagle bandyta z baseballem walną mnie w głowę i powiedział LF2.PL KOLESIARSTWO, potem ukiekł do domu i ukrył się w szafie która się zatrzaskiwała na rzepy i wtedy teleportowało go do burdelu gdzie zobaczył tańczącego niebieskiego Dankena. Pomyślałem, że Danken jest Smerfem, więc postanowiłem rzucić w niego bananem. Który trafił go w jajko jego kury która kupił na targu nawiedzonych kur...
 
Shade
Ostatnio na ulicy spotkałem niebieskiego Dankena, który trenował do walki z Julianem, z którym Firzen toczył drugą walkę koło obłąkanego bata. Ten natomiast przed bitwą jadł ciasteczka dla obłąkanych. Tydzień później w innym miejscu niebieski Danken znalazł magiczny przedmiot. Był to pokrysowy szafirowy miecz. Danken postanowił, że zabierze go do jaskini wietrzeniowo-erozyjnej po to, żeby go ukryć przed nikczemnym freezem. Gdy Freeze umarł, miecz zamienił się w wibrator, który włożył do ucha. Potem oślinił i włączył suszarkę o mocy 1000 VAT, następnie wziął cygana Firzen do centrum strony red tube. Pokazał wyindywidualizowanego i wyrewolwerowanego psa i dżdżownicę którzy tańczyli w rytmie disco polo. Nazajutrz rano szatan wyszedł do kibelka i zobaczył Dankena wspaniałego, który został mocno związany w pisuarze. Nazajutrz poszedł na wytrzeźwiałkę do domu trzeciej dynastii żuli i meneli, ale po drodze spotkał obłąkanego zakubę i razem poszli na impreze w klubie LF2. Tam zakuba wszedł na stół ale ktoś rzucił w niego bananem. Okazało się że to był freeze który odrodził się za pomocą macicy Firzena. I Zakuba zasnął i obudził się w domu w którym używał komputera ale na wszystkich stronach był błąd 404 okazało się że spał 23 lata. Okazało się, że nie ma spodni ani majtek. Zobaczył obok grupę hobbitów którzy napalili się na walkę na rury. Wtedy zrzrozumiałem, że muszę wziąć rurę i pokazać im co znaczy wciągać rozdrobnione ananasy przez rurę, ale nagle bandyta z baseballem walną mnie w głowę i powiedział LF2.PL KOLESIARSTWO, potem ukiekł do domu i ukrył się w szafie która się zatrzaskiwała na rzepy i wtedy teleportowało go do burdelu gdzie zobaczył tańczącego niebieskiego Dankena. Pomyślałem, że Danken jest Smerfem, więc postanowiłem rzucić w niego bananem. Który trafił go w jajko jego kury która kupił na targu nawiedzonych ludzi
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018