Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Zemsta
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » ArtykuÅ‚y » Opowiadania
 Drukuj temat
Zemsta
bleeq
Autor: ???


W krainie LF2 od dłuższego czasu nie działo się dobrze Stało się tak, dlatego że złowrogi Julian przejął tam władze i nie zamierzał jej oddać nikomu. Panował źle i okrutnie karząc poddanych za byle jakie przestępki. Ci, którzy nie chcieli się temu poddać karani byli śmiercią. Spotkało to właśnie Dennisa najlepszego przyjaciela Davisa oraz Henrego najlepszego kolegi Deepa. Obaj bohaterowie postanowili pomścić się na kolegach zwalając Juliana z tronu. Spotkali się w lesie...
Deep: Kto ty?
Davis: Jestem Davis, pragnę pomścić swego najlepszego kolegę Dennisa
Deep: Ja też... Mój kolega Henry został zabity za niesłuchanie Juliana...
Davis: Mój tak samo... ehh...
Deep: Idziesz na zamek Juliana go pomścić?
Davis: Chciałbym... więc w drogę!
Bohaterowie szli wiele dni pokonując różne góry, morza, pustynie, puszcze, lasy. Gdy doszli do więzienia Stanley postanowili się tam zatrzymać na kilka dni po długiej, męczącej podróży. Usłyszeli jakieś głosy...
Davis: Co to jest...
Deep: Nie wiem
Nieznajomy: Ratunku...
Bohaterowie uwolnili nieznajomego, a ten się przedstawił
Louis: Jestem Louis, uwięził mnie tu Julian
Deep: Ja jestem Deep książe mieczy, a to Davis. Obaj chcemy pomścić na Julianie naszych przyjaciół...
Louis: Idę z wami... Lubię przygody i chcę się za to więzienie zemścić na panie zła.
Davis: To super!
Gdy zaszli pod zamek Juliana przywitał ich pewien głos...
Firzen: Jestem Firzen, nieprzejdziecie tędy
Deep: A właśnie, że przejdziemy...
Davis w tej chwili zrobił Dragon Puncha na Firzenie, ale ten odwdzięczył się mu podpalając go. Louis odepchnął Firzena, a ten go zamroził. Wtedy do akcji wstąpił Deep. Firzen nagle wybuchnął i rozwalił Deepa oraz cały zamek. Davis i Louis wiedzieli co jest i jak jest. Deep leżał martwy. Pod gruzami leżał Firzen oraz z tyłu na końcu zamku Julian. Deep umarł za nich jak bohater. Na jego pamiątke postawiono pomnik przed zamkiem. W krainie znowu zapanował pokój...
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018