Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Template
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » ArtykuÅ‚y » Opowiadania
 Drukuj temat
Template
bleeq
Autor: ???


Template



Dawno, dawno temu… (stare ;f kurde trzeba zacząć inaczej). A więc kiedyś, niewiadomo kiedy był sobie yyy… o! Mam pomysł! Template! Tak naprawdę niewiadomą rzeczą jest jak powstał i dlaczego jest przeźroczysty. Ale to i tak nie ma nic do całego opowiadania, więc nie będziemy się o tym rozpisywać. A tak właściwie to nie wiem o czym to ma być… hmm… muszę chwilę pomyśleć… o! już mam!
Template był zły ,ponieważ nie pomógł 10 bohaterom (Deep, John... itd.) pokonać złego Juliana! Po prostu nie był w stanie tego zrobić. Ani nie był silny, ani nie posiadał jakoś specjalnie mocnych ciosów. Na dodatek wyglądał jakby go malowano 10 sekund w Paintcie. Nie miał ci do stracenia, więc postanowił poszukać swojego miejsca na świecie. Niestety nigdzie nie umiał się odnaleźć. Aż do pewnego niezwykłego dnia…
Template siedział nad rzeką i rozmyślał nad swoim marnym losem. Gdy zaczęło robić się ciemno postanowił zrobić szałas. Jednak nagle usłyszał jakiś bardzo tajemniczy głos. Tak! Ktoś go wołał. Ale kto to mógł być.
- Template! – usłyszał gdzieś z nieba.
Bohater spojrzał w górę, ale nic nie zobaczył.
- Template! – głos odrzekł po raz drugi.
W końcu to do niego dotarło… ten głos należał do… księżyca! A właściwie z czegoś co się na księżycu znajdowało. Przeźroczysty chłopak nie miał nic do stracenia, wziął traktor, przerobił go na rakietę i poleciał na księżyc. Gdy tam dodarł to dowiedział się co do niego przemawiało. Zobaczył masę różnych kolesi wyglądających tak samo jak on! To było nieprawdopodobne. Czym prędzej podszedł do tych kolesi. Ci go przyjęli w swoje grono… i na tym mogła by się zakończyć ta historia, ale jeszcze coś się później wydarzyło.
Na Ziemi odrodził się Julian i pokonał głównych bohaterów z gry Little Fighter 2. Okazało się, że Julianowi pomogły nowe stwory: dinozaury. Template wiedział, że musi działać. Nadal miał sentyment do tej planety. Zamienił swoją rakietę ponownie w traktor, którym zaczął ciągnąć księżyc do Ziemi (oczywiście kazał się schronić wszystkim jego kolegom). Nie wiadomo zresztą w jaki sposób, po prostu jakoś traktor wyleciał w kosmos zaprzężony w księżyc, ale mniejsza o to. Rąbnął tym księżycem Ziemię i Julian oraz wszystkie dinozaury zginęły. I właśnie tak wymarły te stwory. Teraz kilkadziesiąt miliardów lat później na tej planecie żyjemy my.

The End
 
Bukorl
Boże facepalm... Nie wierzę, że dotrwałem do końca. Albo mi się tak bardzo nudzi, albo po prostu już zbyt późna dla mnie godzina i nie myślę trzeźwo :/. Tak, czy siak - to opowiadanie powinno być na głównej, bo jego poziom, stylistyka (a wł. jej brak), słownictwo i cała masa innych aspektów doskonale reprezentują przykre niestety realia naszej społeczności :(. Nie wierzę w ludzi...

 
Walsemore
Mi coś chodzi po głowie, że to opowiadanie napisał Siehol ;s
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Kuba4ful aka Senpai
Mi tam siÄ™ podoba :P
 
bleeq
Ciekawe, zaskakujące i z odrobiną humoru. Czego chcieć więcej? ^^

Bukorl, zbyt poważnie do tego podchodzisz. Poza tym każdemu podoba się co innego. :)
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018