Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: 5 - bleeq (dla LF2Rev)
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » ArtykuÅ‚y » Wywiady » Wywiady Walsemore'a
 Drukuj temat
5 - bleeq (dla LF2Rev)
bleeq
Jesteś uznawany za jednego z najbardziej pomysłowych osób na LF2 Rev. Jakie pomysły udało ci się do tej pory wprowadzić w życie? Z którego jesteś najbardziej zadowolony?

Muszę przyznać, że pomysłów trochę mam, lecz nie wszystkie zostają realizowane. Dlatego staram się pomagać w innych projektach, nad którymi trwają pracę.
Najbardziej zadowolony jestem z Zakładów, choć nie wiem czy mogę je sobie przypisać, gdyż jest to dawny projekt Koziego, który wprowadziłem na nowo z drobnymi poprawkami.

Co uważasz za 'niewypał roku' w pomysłach na LF2 Rev?

Pomysły na Revie są przemyślane i omawiane z adminami, tak więc myślę, że nie ma żadnego niewypału.

Jakie są twoje następne pomysły?

To pozostaje tajemnicą. Odwiedzajcie LF2 Rev, a niedługo się przekonacie.

Co cię irytuje przy realizacji pomysłów na LF2 Rev?

Mniejsze zaangażowanie czołowych adminów strony, co znacznie opóźnia realizację projektów.

Jak według ciebie będzie wyglądała przyszłość LF2 Rev?

Myślę, że portal stale będzie się rozwijał i z czasem będzie go odwiedzało coraz więcej graczy, aż stanie się koniecznością na polskiej scenie LFa, jak to obecnie jest z LF PC.

Na LF2 Rev obserwuje się pewny zastój. Niektórzy twierdzą nawet, że to koniec Reva. Co o tym myślisz?

Ja tak nie sądzę. Ostatnio można zauważyć duży "wysyp" newsów, nie tylko na temat obecnego OPCL jak również o innych sprawach.A jeśli chodzi o funkcjonowanie strony nie biorąc pod uwagę newsów to myślę, że z czasem się rozkręci. Znajdują się na niej przecież wiele ciekawych projektów, które ciągle będą przybywać.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018