Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: 2 - Dark (dla LF2Rev)
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » ArtykuÅ‚y » Wywiady » Wywiady Walsemore'a
 Drukuj temat
2 - Dark (dla LF2Rev)
bleeq
Co sądzisz o całym LF2 Rev?

Dobra inicjatywa. Myślę, że ma to na celu szerszy rozwój polskiej sceny LF2 ... strona jest elegancko zrobiona, więc sądzę, że będzie dobrze rozwijała się w przyszłości.

Czy rzeczywiście Kroniki będą w stanie zapisać dzieje polskiego LF2?

Myślę, że nie całkiem, bo nie ma w nich całej prawdy o niektórych sprawach polskiej sceny i prowadzi to osoba, która nie jest w stanie znać niektórych zakamarków historii polskiego LF2.

Czy według ciebie LF2 PC odzyska dawną świetność?

Powinno działać na dawnych obrotach, lecz to zależy tylko i wyłącznie od organizacji władz LF2 PC ... to jest kwestia czasu i zaangażowania ludzi ... z mojego punktu stałego obserwatora jest jeszcze wiele pracy, aby to działało jak trzeba.

Czego najbardziej ci brakuje w LF2, co zostało utracone wiele miesięcy, a może lat, temu?

Niektórych dobrze ogarniętych ludzi, starych klanów, starych afer (che che :D) i klimatu kiedy zaczynałem ... przepychania się o miejsce w składzie itp ... teraz to tylko rutynowa zabawa.

Porównując ze starymi czasami, LF2 rozwija się czy zwija?

Rozwija to jest mało powiedziane ... gram z często z ludźmi którzy dopiero zaczynają i są w małych klanach, a nieraz muszę nieźle rozegrać partie, żeby udało mi się wygrać ... wierzę w młodych bo oni mają chęci. Zobacz na playerów z klanu BB, pograj z nimi, to zobaczysz, że nie jest tak łatwo i przyjemne jak się zdaje. A zwija się bo teraz już mało kto ma jakieś zaangażowanie i determinacje alby to dalej ciągnąć.

Słyszałem ostatnio, że planujesz coś w rodzaju turnieju-historyjki. Na czym miałoby to polegać?

To bardziej na fazę bym powiedział, żeby walki CW nie był cały czas praktykowane, nie wiem co z tego wyjdzie mam dużo głupich pomysłów che che ... spytaj się LiLdiana lub Koziego oni może są bardziej rozmowni w tym temacie.

Czy w SoR dzieje siÄ™ coÅ› ciekawego?

Liga SoR jest teraz naszą atrakcją a tak to trenowanie uczniów i przygotowywanie formy do OPCL. Chcemy powalczyć o pierwszy tytuł mistrza dla klanu ... Co tu dużo gadać zapraszam na nasze forum.

Dawniej znany byłeś z zapowiadania zemsty w imię SoR, co ludzie uznali za głupie. Skończyłeś z tym czy to tylko chwilowe uspokojenie?

Zemsta cały czas trwa tylko w mrocznej konspiracji che che ... a tak serio to moje pogróżki i prześladowania innych to była przysłowiowa " jedna wielka beka" robiona z nudów i odreagowania stresu ... takie mroczne samopoczucie . Głupotą można nazwać to że ktoś zwracał na to uwagę i traktował moje ekscesy na serio ;] Nie zamierzałem nikomu nic robić, bardziej dowiedziałem się jak ludzie reagują na takie próby ... wzięło to się z przeglądania forum BF, gdzie nie obrażając innych, niektórzy pisali kompletne bzdury, które czytając, załamywałem się, że nieraz ktoś ma takie podejście do danej sprawy ... a znany to mogę być bardziej, że przeważnie nie stoję po stronie większości to tyle w tej sprawie.

Jak z perspektywy lat patrzysz na to podejście do LF2?

Nie mam sobie nic do zarzucenia, chyba że któryś z krnąbrnych mędrków ma inne zdanie na ten temat heh ... spokojny jestem ;]

Jakie podejście ludzi do gry najbardziej ciebie irytuje?

Po pierwsze to porywanie się z motyką na słońce, po drugie to chamstwo i kozakowanie, po trzecie nieznajomość zasad OPCL, po czwarte kłócenie się z gościem, który nie ma racji, ale trzyma się własnego zdania ... aha no i nie nawiedzę jak ktoś szybko się poddaje, trzeba walczyć do końca, nawet gdy jest się z góry na pozycji przegranej.

Czy według ciebie klan BB sprosta wymaganiom polskiego LF2 i utrzyma się na stałe?

Tak. BB to dobry klan młody ale ambitny ... każdy z nich odrzucał moje oferty dojścia do SoR na ucznia i za to mają szacunek i duży plus u mnie ... nie będę wymieniał ich nicków, bo każdy prezentuje coś ciekawego, no ale np Szatach ma potencjał ... pamiętam że kiedyś był klan BB z którego wywodził się dzisiejszy członek SoR i reprezentant Polski Omega aka Mientus.

Co sÄ…dzisz o Pol Teamie?

Jako były członek PL team widzę to raczej w jasnych kolorach, że drużyna jest całkiem zgrana, a to jest podstawa ... nie ma już pionierów BF, teraz pałeczkę przejęli inni mniej znani lub ci, co byli w cieniu ... żałuje że mnie nie ma w tej drużynie lecz nie dał bym rady grac na wolnym tempie po prostu nie mam na to nerwów ... widział bym w tej drużynie jeszcze Smootasa z DL, wg mnie najbardziej stabilnego klanu, taka ciekawostka.

Dlaczego najbardziej stabilnego?

Chodzi mi o skill. Stabilny skill. Nikt nie odstaje.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018