Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: 1 - Kozi (dla LF2Rev)
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » ArtykuÅ‚y » Wywiady » Wywiady Walsemore'a
 Drukuj temat
1 - Kozi (dla LF2Rev)
bleeq
Czy uważasz LF2 Revoulution za udany pomysł?

Jak dla mnie LF2 Rev jest pomysłem który jest jeszcze w czasie budowy. Wstępnie mogę powiedzieć ze jestem w pełni zadowolony z tego co już tam powstało i jestem ciekaw jak będą rozwijały się projekty na portalu.

Jaki jest cel całej Rewolucji?

Jak wiadomo, na polskiej scenie nic się nie dzieję. Raz po raz zagramy do jakiegoś turnieju i tyle. Sam portal powstał z inicjatywy Krencika i mojej, głównym celem jest to abyśmy tchnęli życie w naszą społeczność.

Coś w rodzaju spełnienia prywatnej ambicji niesienia dobra dla ogółu, tak?

myślę że nie tylko my mamy taka ambicję. Zauważmy że jest wielu ludzi którzy zgłosili się na pomocników do portalu. Ja z Krencikiem tylko ruszyliśmy to.

Jak sądzisz, czy LF2 Revolution może okazać się uleczeniem polskiego LF2?

Powiem tak, gdybym w to nie wierzył to bym się za to nie brał.

Kiedy zdecydowałeś się utworzyć coś takiego? Jakie były twoje motywy?

Pierwsze takie pomysły nawiedziły mnie gdy pomagałem w organizacji turnieju 2vs2, później był Cup który okazał się dla mnie wielkim sukcesem.

Jak ci pomagajÄ… inni admini/moderatorzy?

W sumie to dużo rozmawiamy, dają pomysły i ulepszają już te wykonane. Szczerze przyznam że czasem z tego natłoku pomysłów zdarza mi się zapomnieć o czymś.

Jakie sÄ… kolejne plany dla Rewolucji?

Plan mamy taki aby was miło zaskoczyć w bliskiej i dalekiej przyszłości.

A tak konkretniej?

Są plany, na pewno Cup i szkółka będą rozwijane i rozbudowane niedługo. wejdzie też kilka form pisemnych na stronkę i podejmiemy się próbie ruszenia z czymś całkiem nowym na stronie.

Co uznajesz za największy niewypał na stronie LF2 Rev?

Nie ma niewypałów na stronie.

Czy dzięki LF2 Rev odrodzą się stosunki międzynarodowe?

To pytanie nawiązuje do planów LFrev. Powiem tylko że planujemy by Polska znów zbliżyła się i pokazała się z dobrej strony na arenie międzynarodowej.

Czy LF2 Rev nie będzie 'zazębiać się' z LF2 PC?

Czekałem na to pytanie. Otóż nie mamy na celu konkurować z sobą. Administratorzy z PC dogadali się z nami i wspólnie zadbamy o natłok informacji dla Was. Wojny nie będzie zapewniam.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018