Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: 2 - KFY
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » ArtykuÅ‚y » Wywiady » Wywiady Podly'ego
 Drukuj temat
2 - KFY
bleeq
PODLy-: Witam, na poczatku wywiadu jak to zwykle bywa, przedstaw sie wszytskim!

KFY: Elo wszystkim, nazywam sie Hovey Yu aka KFY. Jestem amerykancsko-chinskim graczem i mieszkam w Virgini.


PODLy-: ok, jestes znany na calym swiecie graczem LF2 (przynajmniej dla bardziej doswiadoczonych graczy), Czemu przyszedl czas zakonczyc gre wlasnie teraz ?

KFY: Hmmm... Swoja gre zaczalemw 2002r. majac 12 lat. Wtedy gralem calkiem na powaznie przez nastepne 3 lata, trenowalem z najlepszymi w tamtym czasie, mowie o DarkLord`zie, FND, SupaFirzen aka Limitless, Silver Dragon, i inni. Teraz wiekszosc z tych osob zrezygnowala z gry wiec poczulem ze moj czas rowniez nadszedl.


PODLy-: Tak, slyszalem te nicki... i musze przyznac ze to tez jedni z najlepszych bo mialem okazje grac z FND. W twoich latach gry w LF2 zrobiles wiele uzytecznego dla innych graczy, kilka tutoriali, pokazowych comb, mnie jednak zainteresowal pomysl "Fighters Profiles", moglbys przyblizyc ta idee ?

KFY: Pewnie widziales dzial na www.lf2.net/forum "Duel Appoiment Room" przeznaczony do wyzwa, wszyscy wyzywali wszystkich na walki podajac czasem ip... Pomyslalem zeby to uporzadkowac i zrobic 1 pozadny temat gdzie kazdy bedzie mogl zostawic ogloszenie swojej checi do gry wraz z ip, doswiadczeniem itp... I znow doszlo do balaganu wiec temat zostal rozbity na dwie czesci: dla dobrych i slabszych graczy i wszystko jest dobrze.


PODLy-: Dobra robota, mnie tez juz meczylo gdy mialem 13 nowych tematow nie przeczytanych za kazdym lognieciem ;). W ostatnim czasie na forum lf2.net pojawilo sie sporo o klanach, nie myslales nigdy aby w jakims zagrac np. w Pwn Fighters z Mgccl lub FND?

KFY: Bylem czlonkiem klanu GEF czyli Galaxy Elite Fighters w pewnym okresie czasu, lecz ten klan okazal sie zbyt mocnym skladem aby czerpac z tego wieksza przyjemnosc, nikt nie nawiazywal wiekszej walki z nami i miazdzylismy kazdego!


PODLy-: I znow sie spoznilem na cos dobrego ;). CZy zdazylo Ci sie w pojedynke lub z GEF brac udzial w jakims turnieju lub lidze ?

KFY: W pojedynke wygralem ranking na www.lf2.net/forum lecz z GEF nie mialem mozliwosci poniewaz mialo to miejsce przed wprowadzeniem hamachi. I zdani na rodzaj IP nie moglismy grac z kazdym.


PODLy-: Rozumiem Cie doskonale, bez hamachi raczej klan nie moze byc jak normalny klan bez problemow z placzeniem. Masz jakies swoje filmy z typowymi "pokazowkami" ?

KFY: Niestety nie.


PODLy-: na koniec kilka szybkich pytan, Najlepszy char?

KFY: Pewnie ktorys z zakodowanych ;). z Normalnych na 1 vs 1 Woody, na grupy Deep.


PODLy-: Ulubiony char ?

KFY: Louis!, pomimo ograniczen prez zbroje wyglada wypas, wlosy na zel i taki dopakowany :)


PODLy-: Ulubiona mapa?

KFY: HK Coloseum, prosta i dobra.


PODLy-: PF vs POL-TEAM, kto wygra ?

KFY: heh niesttey nie moge odpowiedziec bo nie znam wiekoszci graczy.


PODLy-:
Na koniec mozesz pozdrowic kogo sobie zapragniesz!

KFY: OK, Dzieki dla Ciebie za ten wywiad, pozdro dla wszystkich znajomych (lista za dluga by wymieniac!)


PODLy-: Ok, ja rowniez dziekuje mam nadzieje ze powrocisz do aktywnej gry w giere, bo naprawde szkoda.

KFY: Moze... ;) Cya

PODLy-: Cya
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018