Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: 1 - |BF| Sharp
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » ArtykuÅ‚y » Wywiady » Wywiady Podly'ego
 Drukuj temat
1 - |BF| Sharp
bleeq
PODLy: Na poczatek przedstaw sie wszytkim, zainteresowania itp.

Sharp: Mam na imie Agnieszka, chodze do Gimnajzum nr 20 w Zabrzu, interesuje sie sportem, a mianowicie siatkówka i pilka reczna


PODLy: milo mi powiedz mi co Cie sklonilo do gry w LF2 wydaje sie ze "mordobicie nie jest typowo zenskim sportem" ? ;)

Sharp:
Od dziecinstwa bardziej mnie interesowaly samochodziki niz lalki Barbie, wolalam bardziej spedzaæ czas z kolegami, rowniez bardzo wczesnie zaczelam grac w gry typu Quake itd. Mysle ze zostalo mi to do dzis. Z Little Fighter spotkalam sie bardzo dawno temu, kiedys kupilam gazete "Play" byla tam wersja demo w/w gry. Probowalam wykonywac jakies ataki, combosy ale nie zawsze wychodzilo. Po jakims czasie opanowalam ta gre, co sprawilo ze stala sie moja ulubiona gra.


PODLy: kolejne pytanie: wiadomo ze jestes w jednym z czolowych polskich klanow w LF2, mowa oczywiscie o BF jak sie stalo ze na nich natrafilas i jak bylo z dostaniem sie do nich?

Sharp: Hmm, o Best Fighters dowiedzialam sie czytajac forum o lf2. Pewnego pieknego dnia, uruchomilam moj komputer i wlaczylam przegladarke Google.pl, wpisalam Best Fighters i po nie calej sekundzie ukazaly sie linki do stron. Wsrod nich byl adres do forum BF. Zarejestrowalam sie jako sharp i napisalam posta rekrutacyjnego. Piszac ze jestem dziewczyn¹ moje szanse dostania sie do klanu bardzo wzrosly, nie chcialam ukrywac tego kim jestem. Jako pierwszy napisal do mnie Worm, przetestowal, wyciagnac wnioski i stwierdzil ze moze mnie przyjac do uczniów klanu BF.


PODLy: Czy masz w planach wybic sie z uczniow BF i wbic sie do 1-szeo skladu dorownujac gra takim nickom jak wlasnie Worm, Liu lub Gri ?

Sharp: O napewno ! Przedemna jeszcze dluga i trudna droga do pierwszego skladu, mam rowniez nadzieje ze nie tylko im dorownam ale stane sie lepsza :)


PODLy: Czyli rowniez mozna wywnioskowac ze w planach "pierwsza dama LF2" :) grajac np. w POL-TEAM`ie ;)

Sharp: Haha :D mozna tak powiedziec


PODLy: powoli zblizamy sie do kolejnego turnamentu 2 vs 2 kierowanego przez Mortora i Looznego co myslisz o tym pomysle, powiedz cos o swoim udziale w nim.

Sharp: Jestem nim zachwycona! brakowalo mi "oficjalnych" walk. Nie moge sie juz doczekac pierwszych bitew stoczonych u boku mojego dobrego kolegi Banana :). Bedzie ciezko ale postaramy sie wypasc jak najlepiej.


PODLy: No to jesli sie orientujesz w innych uczestnikach mozesz wytypowac top3 tego turnieju?

Sharp: Napewno na pierwszym miejscu beda Worm i LiuKas, na drugim wydaje mi sie ze Gri-Gri i Wandi, a na trzecim hmm... nie powiem :D


PODLy: Teraz troszke krotkich pytan, ulubiona postac?

Sharp: Woody


PODLy: Ulubiona mapa?

Sharp: Lee on Road


PODLy: Ulubiony system?

Sharp: VS mode


PODLy:
*ET/BF ?

Sharp: BF!


PODLy: PODLy/Worm ?

Sharp: To jest podchwytliwe ! oboje !


PODLy: ^^, okej na koniec masz niepowtarzalna okazje pozdrowic kogo sobie zazyczysz : )

Sharp: Pozdrawiam caly klan Best Fighters :* oraz inne klany i pozdrawiam Podlego, Banana, Mortora, Bublesa i wszystkich tych ktorych nie wymienilam :D :*


PODLy: to by bylo na tyle dzieki wielkie ze poswiecilas mi chiwlke, pozdro i zycze sukcesow w przyszlej karierze LF2.

Sharp: Ja rowniez dziekuje i nawzajem :)
 
Gri
O wow, co tu jest : D

Czadowo, że się zachowało.
Muszę Adze podesłać ; D

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018