Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Wspomnienia 2Fast'a
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » ArtykuÅ‚y » Wspomnienia graczy
 Drukuj temat
Wspomnienia 2Fast'a
bleeq
Nie mam dużo do napisania, ale cóż...
Dziękuję wszystkim, którzy grali ze mną chociaż raz, z którymi choć raz pisałem na gg, grałem w Teewars czy gadałem na Skajpie.

Van - Jesteś pierwszy stary, jesteś moim najlepszym przyjacielem z LFa. Nigdy nie zapomnę chwil i w Toribashu i w LFie, zwłaszcza tych ostatnich. Dziękuję Ci za zaufanie, jakim mnie obdarzyłeś mianując vCLem, za wspieranie w trudnych chwilach, zachęcanie do dalszej walki. Dzięki Tobie wszedłem do PT, osiągnąłem w tej grze to, co osiągnąłem.

Pul - Kocham CiÄ™!

Gruby - Kocham rozmowy z TobÄ…

Pendzik - jesteś wcześnie, bo miałeś duży wkład w moją grę. Gdybym z Tobą nie przegrał w OPC, nie wiem jak by było.

Dark - Ty nauczyłeś mnie grać! Pozdro stary, powodzenia.

Åšlizgu - Maniaku deski i Puzzle Pirates!

Kozi - Cyck War! Też bardzo mi pomogłeś, nie zawsze "uczciwie", za to Ci dziękuję

Csr - To z Tobą jak miałem grać, wtedy najbardziej się przygotowywałem. Dzięki za pocztówkę

Wals - nasze rozmowy o poprawnej polszczyźnie i polityce były epickie

Krisc - właśnie gadam z Tobą na gg, xd

yBnn - to chyba przez Ciebie wyrywałem sobie najwięcej włosów z głowy (w przenośni) - na rozgrzewkach wygrywałem, a potem wszystko się zmieniało.

sharp - Jesteś super! Dzięki Ci za nasze rozmowy, a także gry.

XPT - Pokazałeś mi Gunza ;p jedna z najsensowniejszych osób jakie znam!

Krisc - Ciebie uczyłem gry w LF, co Ci całkiem dobrze szło

BerserK - Godziny gry z Tobą pozwoliły mi się wiele nauczyć, zarówno gry byłeś pod poprzednim nickiem, jak i później. Szkoda że w Katowicach się minęliśmy.

TaiFun - Dużo kiedyś razem graliśmy, thx.

Kaazu - Ty miałeś olbrzymi wkład w mój styl gry, powinienem umieścić Cię w liście wcześniej.

JeDiK - A jednak nie zdążyłem się zrewanżować za turniej.


Buniek - japierdolÄ™ ;/


Na pewno nie napisałem o wielu osobach, które coś dla mnie znaczyły. Jeżeli zapomniałem o Tobie, drogi czytelniku, przepraszam.
Żałuję, że ze sceną LF stało się to, co się stało. Przez te kilka lat było świetnie!
2Fast
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018