Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Historia klanu Rain Soldiers
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » ArtykuÅ‚y » Historie klanów
 Drukuj temat
Historia klanu Rain Soldiers
bleeq
Autor: Van


Nazwa klanu oznacza "Żołnierze Deszczu".
Idea założenia własnej drużyny w LF2 powstała w mojej głowie na przełomie stycznia i lutego 2008, gdy odchodziłem z teamu Souls of Redemption, ale wtedy powróciłem do mojego pierwszego klanu - Polish Potato w nadziei, że uda mi się osiągnąć z tym zespołem coś wielkiego.
Jednak pod koniec lutego 2008 klan PP postanowił połączyć się z klanem Black Dragons, co oznaczało dla mnie niemalże przekreślenie szans na posiadanie godnej pozycji w drużynie, pozwalającej na występ w klanówkach i rozwijanie swoich umiejętności. Tym samym pomysł stworzenia RS ożył na nowo. Do tego, w mojej głowie majaczył pomysł utworzenia dobrego centrum treningowego, w którym każdy będzie mógł rozwijać swoje umiejętności, a początkujący dostaną możliwość spokojnej nauki gry od najniższego poziomu. Pomysł zaowocował, w krótkim czasie powstało obiecujące dojo, które miało dobre predyspozycje do szybkiego rozwoju. Jednak po kilku miesiącach idea upadła - 13 czerwca 2008 dojo zostało zamknięte dla ludzi z zewnątrz. Odtąd tajniki walki oraz specjalne treningi miały być przeznaczone wyłącznie dla Rain Soldiers...
 
Walsemore
Heh, a więc PP oficjalnie skończyło swój żywot, łącząc się z BD? Dobrze wiedzieć, bo myślałem, że upadło poprzez faktyczny brak aktywności.
Taak, PP... wielka legenda przeszłości. W pewien sposób większa nawet aniżeli ET czy BF.
Szkoda, że Van nie napisał już jak RS skończyło swoją historię.

Kurczę, ten dział z historiami klanów nie jest zbyt rozwinięty...
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018