Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Pieseł
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Gry
 Drukuj temat
Pieseł
Bukorl
Nie wiem, czy to można pod to podpiąć, ale bekowne ;p. ---> Pieseł

 
Riki
"bekowne"? ***, ale co się można spodziewać po tobie.

Beka z ciebie, że się jarasz klikaniem i zobaczeniem "wow" koło pieseła. ***

ost.
Edytowane przez bleeq dnia 24-03-2014 21:18:01
 
Bukorl
Riki napisał(a):

"bekowne"? Jedynie dla prymitywa takiego jak ty, ale co się można spodziewać po tobie.

Beka z ciebie, że się jarasz klikaniem i zobaczeniem "wow" koło pieseła. Klikaj do 999 miliardów, może znajdziesz mózg.

Ja pierdzielę. Natrafiłem na to PRZEZ PRZYPADEK. Poczytaj po forum, bo ludzie wstawiają nie raz głupsze rzeczy. Pomyślałem, że poziom tej "gierki" równa się po prostu z poziomem... sceny, TEJ sceny.

 
Walsemore
Cicho, wy obaj.
Bukorl - poziom tej sceny jest bardziej niż zadowalajacy. Że Ciebie tak odebrano - to chyba nie wina sceny. Dla Twojej wiadomości - zwracanie każdemu uwagi nawet na najmniejszy błąd jest karygodnym objawem braku wychowania. Czy słyszałeś, aby ktoś komuś w rozmowie wytykał takie rzeczy? Nie wydaje mi się. Poza tym, nigdy nie wiesz, dlaczego dana osoba popełnia błędy - Dark na przykład cierpi na dysortografię. Poprawiając go naśmiewasz się z jego choroby.
Riki - za takie obrazy dostałbyś osta w normalnych warunkach, nie dostaniesz tylko dlatego, że tu nie ma ostów. Jeśli twierdzisz, że Twój poziom jest lepszy od poziomu Bukorla - udowodnij to swoim zachowaniem.
Co zaś tyczy się samej gry. Cóż, zależy kto co lubi, jak ktoś bardzo lubi pieseła, to mu się spodoba xD. Ja widziałem bardzo podobny Symulator Tuska :D
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
sztach
Grałem w symulator Tuska. Nawet to przeszedłem. :D

I pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą w kwestii Darka. Akurat w Internecie przed napisaniem jakiegoś posta zawsze mamy możliwość skorzystania ze słownika, więc żadne dys... nie jest tu usprawiedliwieniem. A i ewentualne poprawianie jego błędów raczej nie jest wyśmiewaniem się. Przynajmniej jeśli ja wytknąłbym mu jakiś błąd, to z pewnością nie w celu ośmieszenia.

A kwestię Bukorla przemilczę, Bukorl jaki jest - każdy widzi. :P

EDIT: Aha, Riki nie napisał, że on reprezentuje jakiś poziom, ale podejrzewa Bukorla o nie reprezentowanie żadnego. To róznica. :D

EDIT 2: Zgodzę się z Tobą w kwestii poziomu sceny.
 
Bukorl
Walsemore napisał(a):

Cicho, wy obaj.
Bukorl - poziom tej sceny jest bardziej niż zadowalajacy. Że Ciebie tak odebrano - to chyba nie wina sceny. Dla Twojej wiadomości - zwracanie każdemu uwagi nawet na najmniejszy błąd jest karygodnym objawem braku wychowania. Czy słyszałeś, aby ktoś komuś w rozmowie wytykał takie rzeczy? Nie wydaje mi się. Poza tym, nigdy nie wiesz, dlaczego dana osoba popełnia błędy - Dark na przykład cierpi na dysortografię. Poprawiając go naśmiewasz się z jego choroby.
Riki - za takie obrazy dostałbyś osta w normalnych warunkach, nie dostaniesz tylko dlatego, że tu nie ma ostów. Jeśli twierdzisz, że Twój poziom jest lepszy od poziomu Bukorla - udowodnij to swoim zachowaniem.
Co zaś tyczy się samej gry. Cóż, zależy kto co lubi, jak ktoś bardzo lubi pieseła, to mu się spodoba xD. Ja widziałem bardzo podobny Symulator Tuska :D

Spoko, ja dodałem tego linka, żeby coś wnieść od siebie na to forum i nie wiedziałem, że już od razu spotka się z pociskiem (ale cóż, mogłem się w sumie tego spodziewać). Co do wychowania, to ja jestem wychowany, a błędy wytykam nie po to, aby się z kogoś nabijać, tylko, żeby ten ktoś wiedział na przyszłość, że popełnia taki własnie błąd i że powinien się poprawić. Może w przyszłości sam zwróci komu innemu uwagę i w ten sposób pewnego pięknego dnia wszyscy będziemy pisać poprawnie :). Co do tych wszystkich "dysów", to jest kpina moim zdaniem, bo takie "zaburzenia" można wyleczyć. Jeżeli ktoś za młodu miał "szkołowstręt", no to już winna jego i jego rodziców, że tego nie zwalczali, a nie moja, więc sorry. Stąd biorą się takie "dysy" wszystkie, które nawet "ułatwiają" napisanie matury (bo po co próbować przezwyciężyć swoje słabości, jak można iść na łatwiznę, korzystając z orzeczenia?) -_-.

Ps. Ja Darka nie cisnę, ponieważ primo, jest z *BB*, a drugie primo (xD), on mało ogólnie się udziela, więc też nie mam zbytnio większej okazji do poprawiania go. Zresztą skill, jaki obecnie prezentuję, zawdzięczam właśnie jemu, więc to też tak by trochę głupio było poprawiać :P.

 
sztach
Miałeś być cicho. :<
 
Bukorl
sztach napisał(a):

Miałeś być cicho. :<

Przecież jestem ;p. Słyszysz, jak naciskam klawisze podczas pisania??? :P

 
Zakuba
Co do wychowania, to ja jestem wychowany, a błędy wytykam nie po to, aby się z kogoś nabijać, tylko, żeby ten ktoś wiedział na przyszłość, że popełnia taki własnie błąd i że powinien się poprawić.

Hahaha... mogę się założyć, że jakby ktoś tobie wytknął jakiś błąd to byś go olał. Tak. jak to było w przypadku info o cytowaniu. Hipokryta.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
bleeq
Bukorl napisał:
(...)a błędy wytykam nie po to, aby się z kogoś nabijać, tylko, żeby ten ktoś wiedział na przyszłość, że popełnia taki własnie błąd i że powinien się poprawić. Może w przyszłości sam zwróci komu innemu uwagę i w ten sposób pewnego pięknego dnia wszyscy będziemy pisać poprawnie :).

Tak samo chodzą Świadkowie Jehowy nie po to, aby wytykać grzechy, tylko, żeby ten ktoś wiedział na przyszłość, że istnieje Bóg Jehowa i powinien w niego wierzyć. Może w przyszłości sam nakłoni do religii kogoś innego i w ten sposób pewnego pięknego dnia wszyscy będą Świadkami Jehowy.

Sytuacja jest bardzo podobna do tego co Ty robisz. W praktyce jednak wszyscy wiemy, że to jest bardzo denerwujące i jeszcze nie spotkałem takiej osoby, która zadowolona byłaby z tego, że ktoś natarczywie zawraca mu dupę. Czy to chodzi o wiarę, czy o błędy.


LF PC to jest strona rozrywkowa na temat gry LF2. Tutaj rozmawia się o lfie i o innych luźnych rzeczach, a nie poprawia gramatycznie każdą wypowiedź.
Od dnia dzisiejszego za nachalność (natarczywe żądanie czegoś, naprzykrzanie się, bycie natarczywym, nieustępliwym) będą wręczane osty.



Swoją drogą:

Walsemore napisał:
Riki - za takie obrazy dostałbyś osta w normalnych warunkach, nie dostaniesz tylko dlatego, że tu nie ma ostów.

Są tutaj osty, wystarczy zajrzeć do działu "Czarna lista". A co do wypowiedzi Rikiego to dostał on osta. Wybacz, ale wcześniej byłem w szkole i niestety nie jestem w stanie cały dzień kontrolować dodawane nowe treści na stronę.
x1
 
Zakuba
Od dnia dzisiejszego za nachalność (natarczywe żądanie czegoś, naprzykrzanie się, bycie natarczywym, nieustępliwym) będą wręczane osty.

I to jest rozwiązanie całej tej sytuacji. Dzięki BleeQ ;)
A teraz Chill i dobranoc.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Bukorl
zakuba napisał(a):

Od dnia dzisiejszego za nachalność (natarczywe żądanie czegoś, naprzykrzanie się, bycie natarczywym, nieustępliwym) będą wręczane osty.

I to jest rozwiązanie całej tej sytuacji. Dzięki BleeQ ;)
A teraz Chill i dobranoc.

okej czyli ot dziśaj wrzyscy piszemy jak nam sie podoba odmurzdzajmy sie wspulnie bo nie warto pisac poprawnie kto odwarzy sie zwrucic komus uwage ten dostanie osta okej
ps. wpsulczóje wam z powodó waszyh "nieotpadnietyh" jeszcze ogonuw (morze otpadna na emerytóże jakoś)

 
bleeq
@Bukorl
Z regulaminu LF PC:
1. Piszemy poprawnie po polsku.
- używamy polskich liter.
- jak najmniej błędów.
- bez przesadnych skrótów.

Jeśli chcesz pisać tak jak powyżej to wiedz, że jest to sprzeczne z regulaminem (punkt 1, drugi myślnik) - należy popełniać jak najmniej błędów.
Wbrew temu co może sądzisz nikt specjalnie błędów nie robi i stara się popełniać ich jak najmniej. W Twoich najnowszych wypowiedziach błędy robisz z premedytacją, a to dozwolone tutaj nie jest.
 
Bukorl
bleeq napisał(a):

@Bukorl
Z regulaminu LF PC:
1. Piszemy poprawnie po polsku.
- używamy polskich liter.
- jak najmniej błędów.
- bez przesadnych skrótów.

Jeśli chcesz pisać tak jak powyżej to wiedz, że jest to sprzeczne z regulaminem (punkt 1, drugi myślnik) - należy popełniać jak najmniej błędów.
Wbrew temu co może sądzisz nikt specjalnie błędów nie robi i stara się popełniać ich jak najmniej. W Twoich najnowszych wypowiedziach błędy robisz z premedytacją, a to dozwolone tutaj nie jest.

Zapszeczasz Sam sobje w tym momenće. Nie rzyczem sobje, rzebys mnie poprawjał bo zahowójesz śe jak śfiadek jechowy. Nie morzesz mńe zmuśić do poprawnego pisańa bo za namawjańe jest BAN! Pamjentaj o tym.

 
Zakuba
Za łamanie regulaminu też można dostać bana - pamiętaj o tym ;)
Co do cytowania to jest o nim wzmianka w Netykiecie, a jak wiadomo:

Danken napisał:

[...]
2. Użytkownik, który zamierza ubiegać się o swoje prawa naruszone podczas dyskusji, musi znać zasady Netykiety i podstawy prawa polskiego.

Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Gri
To temat o gierce, nie?

Z tego co widzę, to ta gra to kopia cookieclickera, takiej dość popularnej gierki. Osobna wiki powstała do cookieclickera ; D
http://orteil.dashnet.org/cookieclicker/ <-- tu ten coockieclicker.

Skąd znam tę gierkę? Grałem podczas ostatniej sesji w to ;D Gra, która 'gra się sama' była idealna ; D Ja się uczyłem, a ciastka leciały!
Większego sensu w tym nie ma, ale co tam ; P

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Walsemore
Jeny, litości, Bukorl, jesteś gorszy od yBanana
Szczerze? Wolałbym, aby każdy użytkownik w każdym zdaniu popełniał jakiś błąd niż by jakiś cymbał miał każdemu wypominać w każdym poście jego błędy.
Wytykanie błędów jest nieuprzejme. To łamanie prawa - co prawda zwyczajowego, ale jednak. Osoba wytykająca innym błędy jest uznawana za nieuprzejmą, niekulturalną i niewychowaną.
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
KINGAdijanko
Bukorl napisał(a):

zakuba napisał(a):

Od dnia dzisiejszego za nachalność (natarczywe żądanie czegoś, naprzykrzanie się, bycie natarczywym, nieustępliwym) będą wręczane osty.

I to jest rozwiązanie całej tej sytuacji. Dzięki BleeQ ;)
A teraz Chill i dobranoc.

okej czyli ot dziśaj wrzyscy piszemy jak nam sie podoba odmurzdzajmy sie wspulnie bo nie warto pisac poprawnie kto odwarzy sie zwrucic komus uwage ten dostanie osta okej
ps. wpsulczóje wam z powodó waszyh "nieotpadnietyh" jeszcze ogonuw (morze otpadna na emerytóże jakoś)

Hehe poprawie Cie.
Okej czyli od dzisiaj wszyscy piszemy jak nam się podoba odmóżdżajmy się wspólnie bo nie warto pisać poprawnie kto odważy się zwrócić komuś uwagę ten dostanie osta okej. Jak nie umiesz pisać to czemu ich poprawiasz?
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
x1
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018