Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: "Kto nie chce X, niech Y"
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Zabawy forumowe
 Drukuj temat
"Kto nie chce X, niech Y"
Caesar
Jak już kiedyś będziesz pracował w dobrej firmie i zarabiał godziwe pieniądze Adijanko i przez okno ze swojego gabinetu będziesz widział robotników pracujących ciężko fizycznie za pięciokrotnie niższą stawkę niż Ty, to podziękujesz mi, że nauczyłem Cię mówić i pisać "kupować", zamiast "kupywać".
Mam taką nadzieję.

Naprawdę myślicie, że poprawiam kogoś, bo chcę mu dopiec? Chciałbym, aby wszyscy ludzie pisali i wysławiali się poprawnie, żeby uczyli się, doskonalili samych siebie, a nie żeby byli wieśniakami nieumiejącymi nic poprawnie napisać. Pamiętajcie, że ja też to wszystko czytam i jeśli 20 razy w ciągu dnia przeczytam słowo "wziąść" to naprawdę w końcu sam tak kiedyś napiszę, więc chociażby ze względu na to Was poprawiam, gdy widzę błąd. Nie traktujcie tego jako dopieprzanie się, bo mam inne, ważniejsze rzeczy na głowie niż strata czasu na bezsensowne docinki, jak to odbieracie, a którymi w rzeczywistości moje poprawki nie są.
Edytowane przez Caesar dnia 21-01-2014 00:28:39


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Bukorl
Caesar napisał/a:
Jak już kiedyś będziesz pracował w dobrej firmie i zarabiał godziwe pieniądze Adijanko i przez okno ze swojego gabinetu będziesz widział robotników pracujących ciężko fizycznie za pięciokrotnie niższą stawkę niż Ty, to podziękujesz mi, że nauczyłem Cię mówić i pisać "kupować", zamiast "kupywać".
Mam taką nadzieję.

Naprawdę myślicie, że poprawiam kogoś, bo chcę mu dopiec? Chciałbym, aby wszyscy ludzie pisali i wysławiali się poprawnie, żeby uczyli się, doskonalili samych siebie, a nie żeby byli wieśniakami nieumiejącymi nic poprawnie napisać. Pamiętajcie, że ja też to wszystko czytam i jeśli 20 razy w ciągu dnia przeczytam słowo "wziąść" to naprawdę w końcu sam tak kiedyś napiszę, więc chociażby ze względu na to Was poprawiam, gdy widzę błąd. Nie traktujcie tego jako dopieprzanie się, bo mam inne, ważniejsze rzeczy na głowie niż strata czasu na bezsensowne docinki, jak to odbieracie, a którymi w rzeczywistości moje poprawki nie są.

Haha, ja pisałem to samo, gdy kogoś poprawiałem, ale MI nikt nie wierzył i i tak dostawałem "opeer" za to, że śmiałem kogoś poprawić, bo się "czepiałem". No tak - Bukorl = zwykły, szary (a nawet chyba "szarobury" w moim przypadku) użytkownik, Caesar = super-hiper-full-power-administrator-of-the-world, więc jak ON pisze, że się "nie czepia", to się "nie czepia".

@Adijanko No a nie mówiłem Ci, że oni to robią dla Twego, mojego i wszystkich innych dobra :)? No widzisz...

 
Riki
"- A lekcja z tego taka, dzieci: Nie piszcie "kupywać", bo będziecie robotnikami, którzy ciężko pracują, lecz piszcie "kupować", bo dobrze wam się powiedzie i będziecie pracować w dobrej firmie."
Wygląda legitymacyjnie.
Trolol.
 
brejnless
Najpierw trzeba dostac w rzyc zeby porzadnie zyc.
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Bukorl
Dobra, jak ktoś chce tu pisać to niech to będzie post z następnym zdaniem, bo już off-top się zrobił :(. Przypominam: "Kto nie chce pić majonezu, niech obliczy: [{(2x2)/4}+{(7-3)+(98x685)}]x[(454-292)x{2(10/5)+100+(57,5x0,5)}]".

 
Zakuba
Kto nie chce liczyć [{(2x2)/4}+{(7-3)+(98x685)}]x[(454-292)x{2(10/5)+100+(57,5x0,5)}]. niech wie, że wynik to 1443771742,5
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Grzegorzmon417
Kto nie chce wiedzieć, jaki to wynik, niech zagra w Lf'a.
"Nie oglądaj się za siebie, bo Ci z Przodu ktoś przy..." - Sprawdza się podczas gry :D
Nick w grze: G417
Dum Spiro Spero!
 
Kuba4ful aka Senpai
Kto nie chce grać w Lf'a niech zagra w LF'a 2 :)
 
KINGAdijanko
Coraz ciszej w tym temacie

天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Bukorl
adijanko123 napisał/a:
Coraz ciszej w tym temacie

Nie prawda ;p.

Kto nie chce grać w LF'a 2, niech powie kubie4ful, że mu opis nie działczy, bo zamiast domniemanych obrazków widnieje zwykłych tekst ;/.

 
Kuba4ful aka Senpai
Kto nie chce powiedzieć kubie4ful, że mu opis nie działczy, bo zamiast domniemanych obrazków widnieje zwykły tekst, niech powie Bukorlowi że Kuba4ful już to naprawił.
 
Grzegorzmon417
Kto nie chce mówić Bukorlowi że Kuba4ful już to naprawił, Niech da 2 zł :D
"Nie oglądaj się za siebie, bo Ci z Przodu ktoś przy..." - Sprawdza się podczas gry :D
Nick w grze: G417
Dum Spiro Spero!
 
polskiswir345
Kto nie chce dawać 2 złotych niech da 10zł evil
 
Zakuba
Kto nie chce dać 10 złotych, niech w ogóle nie daje.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
raveN
Kto nie chce w ogóle dać , niech da 5zł
Edytowane przez raveN dnia 30-01-2014 19:46:17
Założyciel AF
2 miejsce Easy Cup #8
 
Kuba4ful aka Senpai
Kto nie chce dać 5 zł, niech zwali se konia.
 
Grzegorzmon417
Kto nie chce walić konia (-,-), Niech zostanie prezydentem.
"Nie oglądaj się za siebie, bo Ci z Przodu ktoś przy..." - Sprawdza się podczas gry :D
Nick w grze: G417
Dum Spiro Spero!
 
Kuba4ful aka Senpai
Kto nie chce zostać prezydentem (a kto by nie chciał zostać prezydentem?), niech zrobi paradoks
 
Zakuba
Kto nie chce robić paradoksu, niech wytrze okno.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Bukorl
kuba4ful napisał/a:
Kto nie chce zostać prezydentem (a kto by nie chciał zostać prezydentem?), niech zrobi paradoks

Ja bym nie chciał ;p.
Kto nie chce "robić paradoksu", niech wytłumaczy, co to znaczy "robić paradoks" :/.

 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018