Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Hero Fighters
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Pytania
 Drukuj temat
Hero Fighters
Markham
Nie dawno dowiedziałem się o tej grze. Jest bardzo podobno do LF, więc każdemu fanowi się z pewnością spodoba. Mam pytanie:
Gdzie są pliki(grafiki,dźwięki, itd.) gry? Tam gdzie instalowałem to jest tylko skrót do gry online i pliki dezinflacyjne.
 
http://heroes.vot.pl/
Ramper
najprawdopodobniej wszystko jest spakowane xD Spróbuj jakiś odpalić jakieś pliki przez winrara. Gra sama w sobie jest słaba, złe combosy, przez co jest monotonna.
 
Bukorl
No i nie "Hero Fighters", tylko "Hero Fighter" :). Tak, jak LF = Little Fighter, tak HF = Hero Fighter... No. To swoje 3 gr już wrzucone :D.

 
Markham
Bardzo mi się podoba z uwagi na dymki, które można wykorzystać świetnie do jakiegoś stage. Kolejnym plusem jest sama mechanika - mówię tu o kopalniach czy ,,wierzchowcach''. Też postacie są duże, może przez to widok wydaje się ograniczony, niż w przypadku LF'a. Wydaję mi się, że grę można rozpakować w Adobe Flash.
 
http://heroes.vot.pl/
Abbes
Mi HF zawsze wyglądał na taką "przeglądarkową" grę. Są tam mniej rozbudowane możliwości walki niż w LF2. Ale za to jest jakaś fabuła, bo LF2 praktycznie nie ma nic wspólnego z fabułą. (możemy się tylko domyślać kto jest zły)
 
Iczzy
Z postaciami premium sÄ… fajne combo . ;)
 
Gad
Nie ruszysz tej gry. Jest niemodowalna.
Poza tym ciągnie mnóstwo danych z neta (aktualizacje).
 
Markham
Hero Fighters nie musi się spodobać typowemu graczowi LF jak wspominaliście ,choćby z uwagi na kombosy/skille. Na tych pierwszych postaciach próbowałem starych kombinacji klawiszowych, lecz efekt wiadomy. Dziwnie się gra widząc ciągle te same animacje i wciskając wiecznie spacje. Może podczas jakiejś większej aktualizacji będę dodawali je stopniowo. Ja chciałem się za to zabrać, ze względu na wspomniane wyżej przeze mnie atuty tej gry. Dodam, że istnieje sposób na pobranie gry z przeglądarki i uruchomienie jej w Adobe Flash. Osobiście dysponuję ten program, ale za edycje zabiorę się w wakacje.
 
http://heroes.vot.pl/
Gad
Brednie. Nie otworzysz pobranego wyeksportowanego(skompilowanego) pliku z flasha. Jedyne co możesz zrobić z plikiem swf w domowym zaciszu to odtworzyć, przy pomocy prostych programów przerobić na exe albo avi, a przy pomocy mocno zaawansowanej technologii i kupy czasu rozłożyć na jakieś części pierwsze.

Sam robię gierki we flashu i wiem na czym polega cały myk.

Tak samo nie jesteś w stanie zmienić pewnych rzeczy, które naturalnie występują w lfie, bo program ich nie wczytuje za każdym razem, tylko są skompilowane w pliku exe. Możesz co najwyżej posilić się o hexową edycję pliku. Ale to wymaga potężnego umysłu, dość dobrej pamięci wzrokowej i stosowania metody prób i błędów dopóki nie dojdziesz do czego chcesz (powodzenia). Bez żadnego większego poradniki i konkretnych założeń niczego nie zdziałasz.

Plus za chęci, ale niestety - nie da się.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018