Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Jesteś nowy? Przedstaw sie, a my Cię powitamy!
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Poznajmy siÄ™
 Drukuj temat
JesteÅ› nowy? Przedstaw sie, a my CiÄ™ powitamy!
Ramper
Mam pytanie!

Dlaczego nazywasz się Shiny Psyduck, a w avku masz zwykłego? To niedopuszczalne!
 
ShinyPsyduck
Błękitny kolor Shiny Psyducka był zbyt mainstreamowy, więc zmieniłem go na żółtego ^^
Nie żebym celowo wprowadzał w błąd czy coś :P

Lubię czasem zasiać jakiś zamęt, zarodek spustoszenia, falę hejtu, czy dać przedsmak bezradności i niemocy, którą poczuje każdy perfekcjonista patrzący na mój nick i avatar jednocześnie evil

Nick i kolor avatara to tylko zmyła.
Powinieneś raczej zapytać: "Dlaczego ten Psyduck jest do góry nogami?".
Widziałeś kiedyś Psyducka do góry nogami?

Aaaaaaaaaaaaaay LMAO
x1
 
Ramper
ShinyPsyduck napisał(a):
Powinieneś raczej zapytać: "Dlaczego ten Psyduck jest do góry nogami?".
Widziałeś kiedyś Psyducka do góry nogami?

Widziałem, po przewróceniu 3DSa do góry nogami :D A shiny psyducka nigdy nie spotkałem :( A Ty grywasz jeszcze w jakieś pokemony? :)
 
ShinyPsyduck
Szczerze mówiąc nigdy w to nie grałem :D Oglądałem tylko anime :D

-=Zapomniałem jeszcze wspomnieć że gram w orkiestrze i chodziłem do szkoły muzycznej.=-

Jeśli chodzi o samego Shiny Psyducka to widziałem video, gdzie ludzie go spotykają i to mnie zainspirowało :D
 
Indiger
Może zrobimy jakiś turniej pokemonowy na naszej stronie? Nie trzeba nic wielkiego robić, jest specjalna strona symulator walk pokemon showdown gdzie rozegralibyśmy wszystkie walki. Jako, że jestem w miarę doświadczonym graczem w tych walkach to zorganizowałbym to wszystko. Mogę nawet nagrać poradnik jak grać/ co robić itp. Co wy na to?
 
ShinyPsyduck
Jestem otwarty na propozycje :D
 
ArsoN
Chciałbym się przywitać (xD). Jestem Piotrek, mam 17 lat, i często pogrywam w LF2 xD.
 
2Fast
No witamy :)
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
benji99
Witam, jestem nowy na tej stronce i chetnie pograłbym sobie w LF2 jak za starych dobrych czasów, lecz nie umiem znaleźć fajnej wersji na Windowsa 7 :) Ktoś może ma jakiegoś linka czy coś w tym stylu ?
 
Mefju
Siema, a co jest nie tak ze zwykłą wersją, którą znajdziesz bez problemu po wyszukaniu w googlach :D?
 
ShinyPsyduck
Pewnie chodzi mu o jakieś błędy w animacjach :D Też mam win 7 i pewnie tak samo jak kolega benji miałem z tym problem. Poprawnie działa mi tylko wersja LF2 2.0a
 
slawencjusz
Witam was wszystkich i chciałbym się przywitać :) Heh
Nazywam się Maciej choć wszyscy mówią na mnie sławek ze względu na nick. (im się kojarzy a mi nie za bardzo).
Mam 15 lat, uczęszczam do 2 klasy gimnazjum w Pocześnie.
LF2 interesuje się od bardzo dawna choć byłem totalnym noobem grający nawet najbardziej bociarską postacią czyli Julianem. Obecnie lubię grywać Dennisem choć i tak jestem żałosnym noobem. O tej stronie dowiedziałem się chyba dlatego, że są tu skiny itd. Mam nadzieję, że będzie mi się dobrze z wami porozumiewało a ktoś na pewno mnie podszkoli :)
 
ShinyPsyduck
No witamy :D
Jak chcesz pograć to pisz na mój gg :D
 
Alladyn
Witaj mój imienniku :D
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
2Fast
Wróżbita Maciej :v
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Matei
Siema, nazywam się Matei :D Miałem przyjemność brać w ostatnim ec, pod nickiem Brutus, ale stwierdziłem, że słaby nick więc założyłem drugie konto (nie wcale nie jestem Koczko). Niestety przewaliłem wszystkie walki. O stronie dowiedziałem się przypadkiem przeglądając internet. Ogólnie interesuję się sportem, lubię sobie pooglądać seriale (Gra o Tron, Wikingowie) czasami też anime, lubię też muzykę.
Tak o mnie w skrócie :D trochę się rozpisałem
 
Mefju
Siema, mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej, a twój skill będzie rósł :D
 
progierki22
Witam wszystkich! nazywam się Bartek i gram w lf2 jakoś od wczoraj.Ogólnie dopiero się ucze i narazie ssam w tą gre. Do tej pory grałem w lola ale moję bardzo dobre łącze internetowe średnio pozwala.Mam nadzieje że mi się nie znudzi i zostane na dłużej :P.
 
Wejder0107
Witam jest Krzysztof (Wejder0107) postanowiłem trochę sobie pograć w lf2 bo mam bardzo miłe i ciepłe wspomnienia z tą grą.
 
Verleo
Zapraszamy więc do wspólnej gry. :D
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018