Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Jesteś nowy? Przedstaw sie, a my Cię powitamy!
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Poznajmy się
 Drukuj temat
Jesteś nowy? Przedstaw sie, a my Cię powitamy!
Verleo
Nie bój się, to tylko wyjątkowy humor Adijanka. :D
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
KINGAdijanko
Rozluźnij się. Nic a nic ci nie zrobię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
x2
 
Sirrah
"Rozluźnij się" hahahahaha
Per Survival Ad Astra...
 
Broda
Seyui jak chcesz grać to podaj GG a jak nie masz to załóż :P
"Graj tak żeby wygrać..." - Koczko 2015
 
Seyui
założe zaraz, moje gg jak coś: 57138970
Edytowane przez Seyui dnia 26-12-2015 20:35:33
 
psychol01
Pierwszy w 2016:)
Mam na imię Norbert, mieszkam w Mordarce a gram w LF2 od niedawna przypominam sobie z co i jak ale kiepsko. O stronie dowiedziałem się przypadkiem szukając koda na postacie i jestem mile zaskoczony że coś takiego wogule istnieje.
 
2Fast
witamy :) załóż gg i podaj swój nr, ktoś pewnie do Ciebie będzie pisał o grę.
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
saiyo
Witam! Nazywam się Maks i jestem dosyć młodym graczem cool Do lf'a powróciłem dokładnie wczoraj ^^ W grę zacząłem grać z kuzynem (pozdrawiam QBIE, chociaż wątpię, że to przeczyta cry ) Ale wtedy nie mogłem nazwać tego grą bo grałem Julianem i klikałem co popadnie xD Mam cel: rozpowszechnienie lf wszędzie gdzie się da, oraz spędzenia miło czasu. Strzałka :D
gg:28823785
 
Matias01
Siema! Jestem Matias01, mieszkam w malborku i jestem zainteresowany tym forum:
-jacy ludzie?
-jaka administracja?
-dużo graczy z forum gra w lf2? (chodzi mi o to czy nie wchodzą do gry raz na rok?)

Mam nadzieje, że fajnie się z wami dogadam i pomożecie mi ogarnąć całe forum, multi :D

Niestety nie mam gg i raczej nie zamierzam go zakładać, więc mam nadzieje, że jakoś dojdziemy do kompromisu! :P
 
2Fast
no z tym kompromisem to raczej będzie ciężko ;) proponuję gg.pl
jacy ludzie? Mamy szeroki przekrój - od <50 po ogarniętych :D
administracja... popatrz na liczbę newsów.
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
ShinyPsyduck
Siema. Nazywam się Shiny Psyduck. Jakiś czas temu przestałem być nastolatkiem. Mieszkam w woj. Lubelskim w małej wsi. Wymienienie nazwy i tak wam nic nie da bo i tak nie kojarzycie. :D
Jak zaczęła się moja przygoda z LF?
Bądź mną. Lvl 8. Pójdź do kolegi na urodziny. Obczaj LF2.
Z tego co pamiętam tak to się zaczęło. Na tych samych urodzinach ktoś zmienił się w Louisa Ex.
Wszyscy:....
Wszyscy: Jak to zrobiłeś?!
Wtedy kolega próbował to powtórzyć w nowej grze ale oczywiście nie wiedział co wcisnąć i nie wiedział ile HP trzeba mieć :D

Po tym zaczęła się fascynacja LF2. Zwiedzanie internetów w poszukiwaniu combosów, kodów, fuzji czy przemiany postaci.
W końcu, po testach wstępnych, przyłączyłem się do klanu Polish Potato. W tym momencie kładłem na glebę każdego gówniaka z podstawówki i nikt nie mógł mi podskoczyć (tag, wiem, PP był elitarnym klanem więc wiadomo).
Zaczęły się klanówki. Będąc ww. gówniakiem nie wiedziałem w jaki sposób połączyć się z innym graczem(na klanówce!). Następnym razem dało radę i przewaliłem mecz niemiłosiernie. Tia, to był chyba ostatni raz, gdy grałem z kimś online. Potem miałem kilka przerw, uczyłem się combosów, grałem z kolegami z gimbazy i licbazy, a w tzw. międzyczasie PP się rozpadło. Tak po prostu. Nikt nic nie pisał, nikogo już nic nie obchodziło, może znalazły się inne gry i tak wyszło. Zapewne. Teraz jestem na 2 roku studiów i okazjonalnie gram w LF coby nie zapomnieć jak się steruje. Był taki czas, kiedy próbowałem grać w LF1 i LFO.

Zainteresowania?
Tańczyłem towarzyskie 2,5 roku w gimbazie. W studbazie spróbowałem ludowych i nie mam zamiaru wracać do towarzyskich.
Tańczę w ZPiT Resovia Saltans (łac. tańczący Rzeszów) - są to tańce ludowe, polecam taką formę spędzania wolnego czasu. Można spotkać się z ciekawymi ludźmi, pościskać dziewczyny tu i ówdzie, przede wszystkim dobrze się bawić i ruszyć leniwy tyłek, o wyjazdach i piciu za granicą nie wspominając.

SNOWBOARD! (Raven Fluo TTT).

Żagle! (patent żeglarza jachtowego).

Motorówka! (patent sternika motorowodnego).

Łuk! (Samick Polaris 12kg).

Poza tym interesują mnie między innymi gry z "duszą". Nie muszą mieć dobrej grafiki. Można mnie znaleźć w WoS OTS - naruto ots, Tibia-Luminera, LoL-Himo Danth, Dark Souls, Orbital Gear, Magicka, CS:GO, Toribash, Robocraft.
Inne: Stronghold Crusader, czasem nawet Minecraft czy Terraria, NFS Underground 2, Heroes V, In Verbis Virtus.
Poza tym udało mi się zagrać w kilka gier na Pegazusie.

Czytam fantastykę, coś z akcją, dramat. Mało ale zawsze.
Przykładowo taki Wiedźmin-ulubiona część "chrzest ognia".

Czasem rysuję ołówkiem.

Oglądam anime. Dragon Ball FTW

Co poza tym?
Nie lubię polityki, wybierania mniejszego zła. Samo oglądanie TV mnie wkurza. Co ja mówię, od dobrych 2-3 lat tego nie oglądam.

Jestem za legalizacją broni palnej. Czemu? -> "Nie potrzebna Ci broń, bo w razie niebezpieczeństwa zadzwonisz po policję. Wyrzuć gaśnicę, w razie niebezpieczeństwa zadzwonisz po straż."
Punkt nr 1 do wygrania wojny? Rozbrojenie.

Dalej.
Nie widzę sensu w nauczaniu naszego narodu historii. Czemu? Patrz pkt. wyżej. Jesteśmy po 2 wojnach. Wniosek wyciągnięty przez polaków? ->żaden. Lepiej sprzedajmy nasze ziemie i rozbrójmy naród.

No :D Może rozpętam burzę ostatnimi akapitami, o ile ktoś to wszystko przeczyta :D

Pozdrawiam ;)
Pis, joł.

@Edit
Mój nick za czasów PP to "Danio".
Edytowane przez ShinyPsyduck dnia 29-05-2016 00:04:38
 
Gri
O wow, faktycznie się przedstawiłeś :D

Fajne, rozległe zainteresowania!

Byłeś w PP, to już masz +5 do respektu za bycie w legendarnym klanie ;D
Kurde, a ja jak już ogarniałem dobrze lf'a to moda na granie w niego w mojej podstawówce/gimnazjum już przeminęła :( Czasem zagrałem z kumplami, ale po kilku pojedynkach nie chcieli już ze mną grać.

Też bym chciał legalizację broni palnej.
Nie rezygnowałbym z nauczania historii ;D

Pozdrawiam, witam, baw się dobrze!

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Verleo
O kurde. Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś się przedstawił w tak rozległy sposób. Propsy!

Łuk! (Samick Polaris 12kg).


No... To ja już wiem, że lubisz Henrego. xD

W każdym razie witamy! Zostań z nami dłużej! :D
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Indiger
Wszystko fajnie, ale dlaczego akurat Shiny Psyduck? Jest tyle fajnych pokemonów :D
 
Hubi
Bo Psyduck to jeden z najśmieszniejszych pokemonów. Przynajmniej dla mnie. :D

Witamy, witamy! :D
 
Shade
Alo, alo!

Propsy za nick xD "sajdak!", Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
x1
 
http://supremesquad.forumpolish.com
ShinyPsyduck
Shiny Psyduck jest odbiciem mojej duszy, to dlatego :D (tak, wiem, Shiny Psyduck jest innego koloru niż ten na moim avatarze).

Od razu mówię, że się trochę zagalopowałem i zacząłem wygłaszać swoje mongolskie emo-teorie, np. ta o historii, nie przejmujcie się nimi :D

Samo strzelanie interesowało mnie już od małego, ale łuk zakupiłem na ostatnich wakacjach. Niestety nie trafiłeś, Henry nie jest i nie był postacią lubianą przeze mnie :D
Gram: Deepem i Dennisem, czasem Johnem(main champ za czasów PP).

Dziękuję za ciepłe powitanie i mam nadzieję na owocną współpracę ;)

Pozdrawiam ;)
 
Verleo
Oo, szkoda, tak mi się skojarzyło z tym łukiem. :D Ale rozumiem, rozumiem, z tym prawdziwym łukiem jest dużo więcej zabawy. :D Też kiedyś miałem okazję postrzelać, więc serio rozumiem. :D
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
x1
 
ybnn
Jaki miałeś nick jak grałeś w PP? :P
 
ShinyPsyduck
Z tego co pamiętam to KitKatus albo KitKat :D
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018