Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Jesteś nowy? Przedstaw sie, a my Cię powitamy!
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Poznajmy się
 Drukuj temat
Jesteś nowy? Przedstaw sie, a my Cię powitamy!
bleeq
Nowo zarejestrowane osoby często nie wiedzą jak włączyć się do naszej społeczności. Jeśli jesteś jedną z nich to miejsce właśnie dla Ciebie.

Jeśli jesteś nowy, dopiero trafiłeś na stronę przedstaw się w kilku słowach, napisz coś o sobie.

Od kiedy interesujesz się LFem? W jakim sposób dowiedziałeś się o tej stronie? Którymi postaciami najchętniej grasz w LFa? Śmiało! :)
 
Kordian
O o o o o o, to ja bd pierwszy :3
Czeeeeeeść! :D
Jestem Dawid, jestem niepełnoletni, ale mimo to popijam sb różne napoje :) Lubię stosować skróty powszechnie używane na komunikatorach :D Mieszkam w Malborku, a w zasadzie 3 km od niego. Miejscowi mówią na to "zatorze" lub Nowa Wieś Malborska :) Uczęszczam do Sportowego Liceum Ogólnokształcącego w Kwidzynie i przez to muszę mieszkać w internacie (który kosztuje 30zł za miesiąc, zdziwko co?). Aktualnie gram w piłkę ręczną w Kwidzyńskim klubie i jutro gramy mecz ligowy z Wybrzeżem *TRZYMAJCIE KCIUKI* ;p No to chyba wam styknie bo mi się już znudziła ta zabawa w pisanie ^^

Otóż LF'em interesuję się x czasu (już od podstawówki *nie kiblowałem w żadnej klasie*) o stronie dowiedziałem się penetrując internet, ponieważ znudziło mi się niszczenie botów ^^ Lubię grać Dennisem :D Z postaci podziwiam Woodka, trudna postać do opanowania jak dla mnie :/

AUTOR PRZEPRASZA ZA WSZELAKIE BŁÄ˜DY INTERPUNKCYJNE CZY TEŻ ORTOGRAFICZNE ORAZ LICZY NA UDZIELENIE SIĘ INNYCH GRACZY ^^ LF2 IS FUN!

2013
 
Caesar
Mam nadzieję, że zostaniesz z nami długo i będziesz kiedyś ogarniętym, pełnoletnim graczem :)
Na przyszłość staraj się nie używać kolorowej czcionki - w większości jest zarezerwowana dla administracji ;)




"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Kordian
Dziękuję pięknie i też mam taką nadzieję :)
Jeszcze raz dziękuję za poradę, jak widać jeszcze mało wiem o scenie, spróbuję się dostosować i nie stosować już kolorowych literek ;)

2013
 
Grzegorzmon417
To ja drugi :D
Witam was. Mam na imię Grzegorz (jak widać po nicku xD) Mam to swoje ponad 15 lat, Ale co tam :D jestem z okolic Bydgoszczy. W LF2 gram od małego, czyli jak miałem 6 lat około. Nieźle wtedy lamiłem xD Ale z wiekiem przyszedł "Gamerski skill" i nie jest źle :D O stronce się dowiedziałem kiedy szukałem urozmaiceń Do LF'a. Moje ulubione postaci to Louis, Freeze i Firen.
Interesuje mnie sport (nożna + ekstremalne), fotografia, podróże, fantasy i oczywiście gry :D
Mam nadzieję , że miło spędzę czas w tym dużym gronie :D
Pozdrawiam :)
 
Caesar
Witaj Grzegorzu :D
Czasami przejeżdżam przez Bydgoszcz jak jadę do dziewczyny, lubię to miasto, macie tam fajny klimat :)
Co do "gamerskiego skilla", uwierz, że nie masz pojęcia jak on wygląda i z każdym dniem będziesz coraz bardziej zafascynowany, jak bardzo można wymiatać w LF2 :)
Zainteresowania masz bardzo fajne, ale dodaj do tego KSIĄŻKI (trzeba czytać) xD
Miłego spędzania czasu z nami!


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Hubi
Cześć Grzegorz.
Mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej. ^^
Csr. a fantasy to nie jest przypadkiem gatunek literacki? Więc teoretycznie coś tam czyta. :D
A mnie interesuje jakie książki fantasy czytasz?
 
Caesar
hubi napisał/a:
Cześć Grzegorz.
Mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej. ^^
Csr. a fantasy to nie jest przypadkiem gatunek literacki? Więc teoretycznie coś tam czyta. :D
A mnie interesuje jakie książki fantasy czytasz?


Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Hubi
Csr. No niech ci będzie. xD
 
Grzegorzmon417
@Caesar Jestem sobie w stanie wyobrazić :D
Książki, mówisz.. Czytam, cały czas :D Fantastyki, przygodówki, komedie. Lecę wiedźmina "Jaskółcza wieża" na ten moment np. :D
Na początku się będę udzielał w postaciach, niektóre są ciekawe :D
I już się nie mogę doczekać pierwszego turnieju jaki mnie czeka :D
 
Hubi
Też teraz czytam sagę o Wiedźminie, aktualnie jestem przy "Krew elfów", czyli na samym początku sagi. Przedtem przeczytałem dwa zbiory opowiadań o Geralcie "Ostatnie życzenie" i "Miecz przeznaczenia", które ponoć wprowadzają w cały cykl. Trzeba przyznać, że Sapkowski pisze świetnie. :D
 
Grzegorzmon417
To Fakt :D
Ja bym miał małą sugestię co do Pana Head Admina, jeśli można :D
 
Caesar
Mozna, wal smialo.
Co do Wiedzmina, jestem swiezo po przeczytaniu ostatniej czesci z calej sagi - Sezon Burz, mieszane uczucia. Chyba Miecz przeznaczenia i Pani Jeziora byly dla mnie najlepsze.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Grzegorzmon417
Mi jak na razie najbardziej przypasowały: Czas pogardy i miecz przeznaczenia właśnie.
A co do sugestii: Dałoby radę zrobić turniej Tylko z dodatkowymi postaciami? (Czyli z tymi których nie ma standardowo?)
 
Hubi
Prawdopodobnie tak, ale na jakimś jednym, dobrym modzie. ^^
 
bleeq
Kiedyś myślałem nad cyklem turniejów Mod Tournaments. W każdej edycji grałoby się na innym modzie. Może czas wcielić to w życie? :D

A co do książek, gier, hobby i innych to na forum mamy do tego osobne tematy, więc śmiało można tam napisać i szerzej porozmawiać. :)

Ja jestem stosunkowo młodym czytelnikiem książek. Aktualnie czytam Władce Pierścieni Bractwo Pierścienia.
A do książek, które posiadają też popularne tytułu gier jakoś przekonany nie jestem, choć żadnej nie przeczytałem, więc może mam błędne odczucia.
 
Hubi
Świat Tolkiena to inna bajka... xD.
Co do Mod Tournaments, nie głupi pomysł, według mnie.
 
Grzegorzmon417
Napisałem o co mi chodzi tu: http://lf2.ct8.pl/forum/viewthread.php?thread_id=1456&pid=11794#post_11794
A jeszcze nie napisałem że ubóstwiam muzykę! Rock, blues Reggae, a House i train... też ujdą :D
 
Riki
Myślę, że można zacząć od Moda do Naruto: NTSD :P
 
Suchy
Trochę tu pusto ale co tam po pisze sobie. Witam wszystkich jestem Maciek i Lf2 interesuje się od kilku lat z przerwami. Obecnie uczęszczam do gimnazjum. Moją ulubioną postacią jest (niestety) firzen który zawsze wydawał mi się jakiś silniejszy. Uwielbiam czytać i mieszkam w małej miejscowości o nazwie Gołdap niedaleko granicy Polsko-Rosyjskiej.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018