Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Dziwny problem z modem
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Pytania
 Drukuj temat
Dziwny problem z modem
oglamen999
Pobrałem se ostatnio mod LF3 v3.4 (ten z białym julianem, pisałem tym już) i jak gram, to wszystkie postacie są zwrócone w prawo, i ja nawet jak biegnę w lewo to jest animacja biegania w prawo i tak jest ze wszystkim co postać robi... nie wiem co robić, a tak to normalnie grać się nie da... Mam windowsa 7 jakby co, moze tu gzieś problem leży?
 
Bukorl
oglamen99 napisał/a:
Pobrałem se ostatnio mod LF3 v3.4 (ten z białym julianem, pisałem tym już) i jak gram, to wszystkie postacie są zwrócone w prawo, i ja nawet jak biegnę w lewo to jest animacja biegania w prawo i tak jest ze wszystkim co postać robi... nie wiem co robić, a tak to normalnie grać się nie da... Mam windowsa 7 jakby co, moze tu gzieś problem leży?

To mój kumpel ma podobny problem (tylko, że u niego, to jeszcze postacie się samoistnie nawet podpalają/zamrażają). Też ma "siódemkę" no i niestety nic nie dało się z tym zrobić :/. No, ale może Tobie się uda. Sprawdź, czy na zwykłym LF2 też masz takie bugi (bo kolega sprawdzał właśnie tylko na 2.0 i chyba 1.9).
Ps. Jeżeli znajdziesz rozwiązanie, to będę bardzo wdzięczny za podzielenie się nim ze mną, to może kumplowi też to wtedy pomoże...

 
Litmash
Masz wersję systemu 32 czy 64 bitową ,bo ja mam 32 bitową siódemkę i wszystko ładnie działa.Spróbuj może wejść w panel sterowania>Rozdzielczość ekranu>Ustawienia Zaawansowane>Monitor i na dole w Kolory ustaw na 16 bitów ewentualnie 32 bity.
Edytowane przez Litmash dnia 30-12-2013 11:55:49
 
oglamen999
Miałem cały czas ustawione na 32 bitowa (mam 32 bitowa), zmieniłem na 16 bitową i nic to nie dało :(
 
oglamen999
To co doradził mi Litmash nie działa, może ma ktoś jeszcze jakąś radę? :D bo szczerze mówiąc w dalszym ciągu zagrałbym sobie w tego moda :P
 
Gad
Odpal na windows XP (polecam virtual box https://www.virtualbox.org/). Inaczej nie da rady.
Chyba, że przerzucisz to wszystko na wersję 2.0+ i dodasz pliki _mirror dla kazdej grafiki.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018