Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Pierwsza runda
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » LF2Cup #20
 Drukuj temat
Pierwsza runda
Litmash
Litmash 3:2 Michaello
 
Michaello
Michaello 3:2 Danken
Michaello 2:3 Litmash
Michaello 2:3 Ribben
the Legitimate Team!
 
http://www.lf2.lt.pl
Mefju
Mientus nie odpisuje mi w ogóle, Pudzian raz odpisał i zapytał, kiedy będę mógł zagrać. Odpisałem mu, ale ani się nie zjawił przez całą sobotę ani też się już nie odezwał.
 
Pudzian
Pudzian 2:3 Mefju
Musze pochwalić gracza Mefju za wysoką kulturę osobistą i humor. Dawno rozgrywanie meczu turniejowego nie sprawiło mi takiej przyjemności. Zasłużone jego zwycięstwo, gratuluję ;)
 
ybnn
Reken vs Megatron
Caesar vs Worm
Pudzian vs Mientus

Meldować (najlepiej na priv) dlaczego nierozegrane.

Kozi oraz Myjuu niestety nie dali rady zagrać, więc grupy w których się znajdowali teoretycznie mają już rozstrzygnięcie. W pozostałych grupach również mamy rozstrzygnięcia, więc spoczko :)
Edytowane przez ybnn dnia 22-12-2013 15:24:49
 
Caesar
Sytuację z Wormem znasz, raz mi nie odpisał, drugi raz napisał, że nie ma czasu i odezwie się jak będzie miał i tyle. Dla mnie sytuacja klarowna.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
ybnn
Ok.
Reken 0:0 Megatron
Reken nie ogarnął hamachi, Megatron nie ogarnął gg. Nie ma jednego winnego, dlatego wynik zostaje właśnie taki.
Caesar 5:0 Worm
w/o dla Caesara, chyba nie muszę tłumaczyć
Pudzian 5:0 Mientus
Mefju 5:0 Mientus
Mientus olał te dwie walki z tego co mi wiadomo.
Tak więc oto lista osób, które przechodzą do następnej rundy:
Ribben
Litmash
ybnn
Megatron
Dark
Fatality
Caesar
Worm
Fioletix
Bleeq
Bukorl
Kordian
Koczko
Plef
Mefju
Pudzian


W kolejnej rundzie będą 4 grupy, 4 osoby w każdej. Do ćwierćfinałów przejdą dwie najlepsze osoby z każdej grupy.
Wszystko będzie totalnie losowe, więc może trafić się 'grupa śmierci' :)

 
Reken
Banan dogadałem się już z mgn
gramu jutro o 15
 
Mientus
Niestety nie mogłem rozegrać bo miałem problemy z netem, dopiero teraz mam do niego dostęp ale to już chyba pozamiatane;/
 
Megatron
Kurczę, moja wina. Umówiłem się z Rekenem na wczoraj na 15, ale chwilę przed wyskoczył mi wyjazd z rodzinką :/ W każdym razie, w związku z zaistniałą sytuacją, byłbym za tym, żeby to Reken przeszedł dalej.
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
 
www.sor.xn.pl
ybnn
Termin na rozgrywanie skończył się przedwczoraj, więc to bez znaczenia :>
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018