Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Runda 4
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Official Polish Pairs League #2
 Drukuj temat
Runda 4
ybnn
Anonymous Fighters 20:0 Super Postacie Naszego LFa
Immortal Hunters 17:3 Przybyli z Łopatami
Blizzard Beasts 11:4 Legitimate Team
Edytowane przez ybnn dnia 22-12-2013 23:22:52
 
ybnn
ybnn 3:2 Reken
ybnn 5:0 Nahirek

Caesar 5:0 Nahirek
Caesar 4:1 Reken
Edytowane przez ybnn dnia 15-12-2013 22:19:02
 
Son Koczko
Koczko i Pudzian
Argggh motherfuckers!
 
Caesar
Dzięki za grę Pzł. Jak to jest, że wbijam po weekendzie po studiach o 21 do domu i rozgrywam z ybnn wszystkie walki w 15 minut, zarówno w tym tygodniu jak i poprzednim we wcześniejszej rundzie OPPL, a niektórzy mając cały tydzień nie potrafią zagrać 1 walki?


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Reken
Bo jak PzŁ coś robi to porządnie
 
ybnn
Dlatego w poprzedniej rundzie rozegraliście tylko połowę swoich walk paziu?
 
Reken
Skąd wiesz ,że to nasza wina?
 
Dark SoR
Dark i Fiol
 
Son Koczko
mientus jak na hamie napisał, czy ktoś zagra to nahirek pisał, jak napisałem, że musi ze mną zagrać to już przestał.
Argggh motherfuckers!
 
bleeq
riki, litmash
 
Dark SoR
Dark - Litmash 5-0
 
Son Koczko
Koczko 5-0 Plef
Argggh motherfuckers!
 
Riki
Riki 3:2 Dark
W pierwszej chlał 2 sec mleko, ale zasłużenie wygrał, wiec zgodziłem się na replay. Druga walka tak długa i wkurwiająca, bo praktycznie używał "aure miecza" tylko. Wiem, wiem taki styl, ale proszę o sprawdzenie tego.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Edytowane przez Riki dnia 16-12-2013 16:21:29
 
Dark SoR
w 1 walce sam napisałem ci o tym że chlałem przez przypadek mleko :) wiec zagraliśmy rew tej walki i było 1-0 w drugiej walce gdy zakończyłem walkę spamem aury miecza przy ścianie tak jak uczył ybnn na filmiku zacząłeś mieć pretensje przy stanie 2-0 :) później zagrałem na twoich regułach czyli atak atak atak bo ty w swoim mózgu postrzegasz tylko taką opcje gry żebyś uznał że walka była czysta ( macie coś wspólnego z Koczko hmm a może wy jesteście braćmi co ? ) i masz 3-2 bo dałem się sprowokować ale to i tak nie zmieni waszej klęski w tym meczu miłego dnia :)
Edytowane przez Dark SoR dnia 16-12-2013 16:30:04
 
Riki
Haha, a kiedy miałem pisać do ciebie? Te przy ścianie to była wisienka na torcie spamu. Zobacz sobie powtórkę i policz sobie na kalkulatorze, bo ci palców braknie ile razy użyłeś "aure miecza". Co do mleka jakbym był chamski to bym chciał punkt dla mnie.
Edytowane przez Riki dnia 16-12-2013 16:30:43
 
Dark SoR
ohoho :) a jaki wyszczekany nam się zrobił Riki nie poznaje :) wtedy kiedy kulturalnie próbowałem z tobą nawiązać dialog a ty byłeś pochłonięty okładaniem mojej postaci która się nie ruszała #Beka :D dostałeś 4 gongi z aury pod ścianą nie było tu mowy o żadnym przekroczeniu zasad gdyż po 3 twoja postać była martwa a ten 4 cię poprostu cię rozwścieczył :) chyba przestane grać tym Deppem bo każdy ma do mnie problem o to od paru lat o to :), szkoda mi tylko że przez takich ludzi jak ty czy też Koczko lf2 staje się łupanką bez elementów taktyki.
Edytowane przez Dark SoR dnia 16-12-2013 16:41:39
 
Riki
Widzę inteligencją dosięgasz Bukorla. Jeszcze raz ci napiszę, bo widzę, że takiej ciemnocie jak ty jest trudno cokolwiek wyjaśnić. Chodzi mi o CAŁE 5 MINUT, a nie o ostatnie 4 "aury miecza" po ,których zginąłem. Nie rozumiesz? CAŁE 5 MINUT. Chyba starczy, wpisz sobie w google jeśli nie rozumiesz "całe".

Skąd ty mnie znasz? Ostatnio to coś o LiDianie ( nie pamiętam dobrze ) mówiłeś, że za jego czasów grałem. Nie znam, nie grałem z nim i pomyliłeś mnie z kimś. Szczekanie? Nie wiem gdzie ty coś takiego widziałeś? To tylko frustracja jak ty tylko opierasz się na jednym skillu użyjesz czasem D^A do ucieczki i tyle.
Edytowane przez Riki dnia 16-12-2013 16:57:14
 
Dark SoR
Śmieszysz mnie Riki nawet nie wiesz jak bardzo :) zarzucasz mi że używam czegoś takiego jak doskok + 1 raz aura miecza po czym podchodzę do zwarcia z tobą :) kręciołki Denisa można robić do woli tak ??? Drashe może robić do woli tak ??? ale Aury miecza nie wolno :D bo raz na jakiś czas trafi cię taka aura i jest wielka afera :D spoko że przez cały pojedynek zwróciłeś uwagę tylko na aurę mimo że przez cały pojedynek robiłem też inne myczki :D

A znam :) Pamięć mam bardzo dobrą i był tam tak samo arogancki i zadufany w sobie gość jak ty :) o takim samym nicku jak ty który dostawał regularny wpierdol i to go zniechęciło ale teraz widzę że jest Adminem poczuł trochę władzy i zaczyna pokazywać swoje rogi :) dobrze nawet bardzo dobrze :) Dark się bardzo cieszy z tego powodu hehe ... miłego dnia Riki :)
 
Riki
Ale ty jesteś smieszny. Około 40 ( razem ) razy użyłeś "aure miecza", bo przecież to jest raz na jakiś czas. Kręciołka użyłem 10 razy, często na 1 klatkę.
Czyli uważasz, że nie można się z tobą kłócić, bo inaczej jestem arogancki/zadufany gość, lol. Poczułem władzę, bo jak uważam, że spamujesz to od razu władza? Przecież to nie ja osądzam te walki, ale żyj w swojej głupocie i się ciesz z niej.
Edytowane przez Riki dnia 16-12-2013 17:27:30
 
Son Koczko
Jak dark chlał przez te 2 sekundy mleko to punkt dla rikiego. Jak nie będzie punktu dla Rikiego to też mi oddawajcie 1 wygraną walkę z Ybnn w Showmatchu.
Koczko 5-0 Ramper
Edytowane przez Son Koczko dnia 16-12-2013 17:47:49
Argggh motherfuckers!
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018