Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Podpisy pod postami. [WAĹťNE]
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Regulamin
 Drukuj temat
Podpisy pod postami. [WAĹťNE]
Caesar
W związku ze zbyt dużymi/długimi podpisami użytkowników, które niewątpliwie wpływają na szybkość działania strony, ale również są elementem, który denerwuje w przypadku, gdy np. użytkownik napisze post zawierający kilka słów, a następnie dosłownie trzeba scroll'ować myszką w dół, by przejść do kolejnego posta postanowiłem wprowadzić ograniczenia.

Z dniem 16.12.2013 (Poniedziałek) wszystkie podpisy muszą spełniać następujące kryteria:
Grafika nie może być większa niż 500x170px (mowa o sygnaturach, trofeach, oscarach lub np. kilku userbarach jeden pod drugim oraz wszelkich innych grafikach), dodatkowo oprócz takiej grafiki dozwolone jest dołączenie 1 lub 2 userbarów / 1 userbara + 1 linijki tekstu / 2 linijek tekstu bądźjakiejkolwiek grafiki/grafik, które łącznie nie będą dłuższe niż 2 userbary pod sobą.

Dla przykładu moja sygnatura ma rozmiar 450x150, dlatego myślę że podane wyżej kryterium jest naprawdę wystarczające.

Zapis ten wchodzi w życie z dniem 16.12.2013, gdyż chcę dać Wszystkim użytkownikom, którzy nie spełniają kryteriów czas na zmodyfikowanie swoich podpisów wedle własnej woli. Po tym dniu administratorzy będą mogli sami usuwać lub modyfikować Wam podpisy, a gdy ponownie limit miejsca zostanie w nich przekroczony - nagradzać ostrzeżeniem.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018