Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ogólny spis klanów
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Klany » Aktywne klany
 Drukuj temat
Ogólny spis klanów
Krencik
Tak samo jak multum innych klanów, które zasłynęły tym, że po dość krótkim czasie upadły. Zrozum - tego po prostu na naszej scenie było za dużo, a nie ukrywajmy - wszystkie klany które na tej liście są miały większe znaczenie niż PT (zresztą było parę klanów o takim skrócie w przeszłości m. in. Perfect Team czy pewnie jakieś inne Power Tigers). Poza tym - ten klan chyba nawet meczu na OPCL nie zagrał gdyż w błyskawicznym tempie się rozpadł, podobnie zresztą jak np. No Name (także przypominam sobie taki klan w którejś edycji).
Edytowane przez Krencik dnia 09-09-2011 17:00:20
 
Son Koczko
PT było z jakieś 2-3 lata i wcześniej nazywało się aduna team czy jakoś tak
Edytowane przez Son Koczko dnia 09-09-2011 18:15:35
 
plef
Krencik, ale nie oto chodzi, czy klan był ważniejszy, czy nie. Chodzi o to, że właśnie o Ten konkretny klan toczy się dyskusja. A jeśli się już toczy, to znaczy, że jest w tej chwili ważniejszy niż inne nieuwzględnione, o które nikt nie walczy. Dla Kamiloslava ważny? To dajcie. Przecież nie zajmie wam to dużo czasu, edit post i tyle. O inne nieuwzględnione klany nikt się na razie nie upomina, to i po co wpisywać. ;)
 
Krencik
Kamiloslav - O? A tyle czasu? Cóż, słychać było o nich głównie w wypadku rozpadnięcia się w czasie OPCL. Mógłbyś w takim razie przedstawić sprawę jasno z tym klanem? Jakieś pojedynki z innymi zespołami klan miał (były jakieś?)?

Tylko prosiłbym o potwierdzenie tych faktów.

Plef - cóż, trzeba być konsekwentnym w tym co się robi. Jeśli naprawdę zespół coś znaczył ogólnie dla polskiej sceny przez jakiś okres czasu, rozegrał parę klanówek (nie ma ich potwierdzenia na temat tego zespołu - prosiłbym o podanie przykładów) to można go dodać - w innym wypadku to moim zdaniem nie ma sensu.
Edytowane przez Krencik dnia 09-09-2011 19:28:14
 
Son Koczko
Z DT grali klanówkę i odrazu po OPCL się nie rozpadł tylko po jakimś miesiącu i potem była reakcywacja jako Power Tiger, w tym klanie był arcadias co te najpopolarniejsze i najlepsze komiksy o lf2 zrobił.
Edytowane przez Son Koczko dnia 09-09-2011 19:52:55
 
Krencik
Jedna klanówka przez trzy lata istnienia? Cóż, nie brzmi to zbyt imponująco, o Arcadiasie nigdy osobiście nie słyszałem, ale ok, niech będzie. Co prawda nie jestem d tego przekonany, ale póki co zespół zostanie dodany...

Poza tym - skoro nie rozpadł się w czasie OPCL, to dlaczego w nim nie zagrał?
 
Son Koczko
Sami ich wywaliliście za nierozegrananie walk z OPCL. I też z HH walczyli , i tam większości nie pamiętam
Edytowane przez Son Koczko dnia 09-09-2011 19:57:15
 
Mefju
Ta, walczyliście z HH. Przegraliście do 0, organizacja była fatalna.
A skoro wywalono ich z OPCL, to na to zasługiwali, szczególnie z takim podejściem.
Edytowane przez Mefju dnia 09-09-2011 21:52:18
 
Kozi
PT 2-3 lata ? śmieszne ;)
 
Son Koczko
A IH rozwalili do 0 , mnie wtedy jeszce nie bylo w klanie
 
Mefju
Co ty gadasz? Pimper nie rozwaliłby do 0 nawet bota na easy, a Ty o zwycięstwie z IH do 0(!) mówisz?
 
Son Koczko
Weźco czopku nie obrażaj jakbyś był lepszy.
 
maxq
Ha fajny nick koczko :D

Post kompletnie nie na temat - ale jako, że to twój pierwszy wybryk, to ostrzeżenia nie będzie.
Edytowane przez Krencik dnia 10-09-2011 14:28:48
 
Mefju
Koczko napisał/a:
Weźco czopku nie obrażaj jakbyś był lepszy.


Gdzie obraza? Po prostu odpowiedziałem na te bzdury, które napisałeś. Nic więcej

Także spasuj, to nie temat, który służy do takiej dyskusji. Póki co - także bez ostrzeżenia, bo to Twój pierwszy raz.
Edytowane przez Krencik dnia 10-09-2011 14:33:35
 
Son Koczko
Pimpera wyzwałęś od słabych dzieciaczku

Powiedz mi - po co to wszystko, te idiotyczne wykłócanie się? Jako, że to nie Twój pierwszy raz - ostrzeżenie jest w tym wypadku nieuniknione. Spasuj trochę.
Edytowane przez Krencik dnia 10-09-2011 14:31:03
 
Krencik
Proszę zakończenie tej dyskusji. Każdy kolejny post nie na temat będzie karany ostrzeżeniem.

Jeśli ktoś chce się wypowiedzieć na temat bytu PT na tej liście to proszę bardzo. Ale rozmowy takie jak powyższa są niemile widziane.
 
Kozi
Chciałbym tylko poprosić koczko by się uspokoił, nie będę patrzył jak jawnie kłamie i wymyśla na forum rzeczy które dotyczą mojego klanu :)

Ok, ale na przyszłość - już zadziałałem (no, chyba że wcześniej tego nie zauważyłeś - w końcu to tylko cztery minuty).
Edytowane przez Krencik dnia 10-09-2011 14:48:41
 
ybnn
Czy w końcu po tygodniu 2 nowe klany zostaną tutaj dodane ?
 
bleeq
Już dodałem, tylko trzeba by jeszcze dodać datę powstania.
 
Son Koczko
KON - 18.09.2011r o godzinie 13:35:17.
HOTD - wrzesień 18 2011
ST - wrzesień 26 2011
Edytowane przez Son Koczko dnia 03-10-2011 16:11:01
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018