Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Bukorl
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Wyzwania
 Drukuj temat
Bukorl
Bukorl
Caesar napisał/a:
Sorry Bukorl, ale jak sam wspomniałeś NIE JESTEŚ INFORMATYKIEM. Gry tego typu nie mają opóźnień po jednej stronie. Gdyby jeden gracz miał neta z prędkością Pendolino, a drugi radiówkę to całą gra działałaby najszybciej jak radiówka by na to pozwalała, więc nie ma takiej opcji, że Ty masz lagi, a ktoś inny nie ma. A jeśli tak było, to wyłącznie wina Twojego komputera, na pewno nie łącza.
Pozdro, naucz się przegrywać.

No spoko, dlatego mówię, że NIE WIEM, z jakiej strony była wina. Może mojego komputera, przecież ja nie przeczę, tak? Powiedziałem tylko, jakie były fakty. Jak wina leży po stronie mojego sprzętu, no to najwidoczniej tak jest. Komentarz, że były lagi, był tylko komentarzem - ot tak, po prostu i nic więcej. Ja nie szukam wytłumaczenia ani nie gdybam nad możliwymi sytuacjami.
EDIT:
Michaello napisał/a:
Przyjmujesz czy nie? :)

Posty siÄ™ bijÄ…, mrrr! cool

Bukorl napisał/a:
Michaello napisał/a:
Wyzywam na wyzwanie taki, że gramy Davis vs Davis, Woody vs Woody etc. Chyba wiesz o co chodzi, każdą postacią po 3 walki. Zasady LF2Cup. :)

Michu, graj Freeze'em, ale spoko, hehe...

"Spoko" = odpowiedźpozytywna getlost.
Edytowane przez Bukorl dnia 14-11-2013 20:16:38

 
Pudzian
Widzę, że muszę stanąć trochę po stronie Bukorla. Nie mówię, że ma rację absolutną, bo totalną bzdurą jest, jakoby gra toczyła się na całkowicie innym tempie na dwóch kompach. Ale.. z przycinkami racja już jest. Widział ktoś grę na lanie, kiedy 2 kompy stały obok siebie? Ja widziałem nie raz i muszę przyznać, że w niektórych przypadkach jest tak, że ten który waituje ma tempo płynne tak jakby grał w singla. Ten drugi natomiast ma regularne przycinki. Więc łatwiej wtedy grać patrząc w jeden monitor ;) Kto nie widział, ten pewnie da hejta, że coś takiego jest niemożliwe. Nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłem, ale chodzi mi o to, że tempo jest to samo, z tym, że u jednego gracza są przycinki utrudniające grę, a u drugiego nie.
Edytowane przez Pudzian dnia 15-11-2013 11:20:11
 
Bukorl
Pudzian napisał/a:
Widzę, że muszę stanąć trochę po stronie Bukorla. Nie mówię, że ma rację absolutną, bo totalną bzdurą jest, jakoby gra toczyła się na całkowicie innym tempie na dwóch kompach. Ale.. z przycinkami racja już jest. Widział ktoś grę na lanie, kiedy 2 kompy stały obok siebie? Ja widziałem nie raz i muszę przyznać, że w niektórych przypadkach jest tak, że ten który waituje ma tempo płynne tak jakby grał w singla. Ten drugi natomiast ma regularne przycinki. Więc łatwiej wtedy grać patrząc w jeden monitor ;) Kto nie widział, ten pewnie da hejta, że coś takiego jest niemożliwe. Nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłem, ale chodzi mi o to, że tempo jest to samo, z tym, że u jednego gracza są przycinki utrudniające grę, a u drugiego nie.

No i właśnie o to mi chodzi, że tempo jest niby normalne, ale jak w najmniej odpowiednim momencie przytnie Cię choćby na 1 sekundę, to możesz dostać takie combo w ryj, że albo będziesz po nim ledwo żyw albo po prostu w ogóle nie wstaniesz (no, jeszcze zależy od tego, przeciwko komu grasz ;p).

 
Ramper
Ramper 4-1 Bukorl
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018