Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Bukorl
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Wyzwania
 Drukuj temat
Bukorl
Bukorl
Nick: Bukorl
Klan: *BB*
GG: 1132495
Możecie wyzywać - kiedy odpowiem, to odpowiem ;p (ciekawe, ilu się zgłosi xD).
EDIT: Aha, gram tylko na zasadach LF PC.
EDIT2: 1. Bukorl 7-3 Michaello. 2. Sieci na Hamachi: Bukorl'sLF2Web#(w tym miejscu cyferki od 2 do 5 włącznie), a hasło do wszystkich sieci lf2 (łącznie 4 sieci).
EDIT3: Bukorl 1-9 ybnn - 10 walk.
EDIT4: Ps. Najprędzej złapiecie mnie na Hamachi na jednej z wymienionych przeze mnie w tym poście sieci. GG mam włączone przeważnie tylko wtedy, jak jestem z kimś "umówiony" na walkę (lub po prostu mam coś konkretnego do rozegrania). W normalnych sytuacjach program ten mam wyłączony, żeby mi łącza nie zamulał.
EDIT5: Bukorl 0-10 Under Fioletix - 10 walk - tak się pokonuje n00ba, drogi bananie ;p.
EDIT6: Bukorl 1-6 Reken - 7 walk - ja pierdzielę jakie laggi :/... Denerwuje mnie to.
EDIT7: Bukorl 9-1 Litmash - 10 walk - lagi takie, że gra prawie w "slow-motion", ale przynajmniej nie ścinało znienacka (jak w walce z Rekenem) i te zacięcia dało się tam w jakiś sposób przewidzieć ;p.
EDIT8: Bukorl 4-6 Pudzian - 10 walk - lagi normalnie masakryczne, ale przypadek, jak u Litmasha, czyli ciągły zamuł, który można przewidzieć i się do niego dostosować, a nie totalne ścięcie rozgrywki, więc chociaż tyle dobrego ;p
EDIT9: Bukorl 1-4 Ramper - 5 walk - nie byłem zbytnio skupiony na walce, ponieważ było to po mojej wygranej w LF2Cup#20 :)
____________________________________________________________________________________
WYGRANE:
- Michaello,
- Litmash.

PRZEGRANE:
- ybnn,
- Under Fioletix,
- Reken,
- Pudzian,
- Ramper.

W SUMIE: 23-39.
Edytowane przez Bukorl dnia 19-12-2013 17:32:50

 
Michaello
10 walk. Numer masz.
the Legitimate Team!
 
http://www.lf2.lt.pl
Bukorl
Mam, ale Cię teraz nie ma ;p.

 
Michaello
Michaello 3-7 Bukorl

Dzięki :)
Boże, jak ja nie umiem grać innymi postaciami niż Freeze.
the Legitimate Team!
 
http://www.lf2.lt.pl
bleeq
To graj freezem. facepalm
 
Bukorl
bleeq napisał/a:
To graj freezem. facepalm

On chciał, żebym ja się "czegoś nauczył" po prostu, a nie tylko wygrać ;p.

 
ybnn
9:1 - słabo Bukorl...
 
Bukorl
ybnn napisał/a:
9:1 - słabo Bukorl...

To chyba ja powinienem powiedzieć: "Słabo bananie...".

 
Reken
Reken 6:1 Bukorl
Żadnych lagów nie było takie płynne gry rzadko sie zdarzają :).
Edytowane przez Reken dnia 13-11-2013 20:26:41
 
Litmash
Litmash 1;9 Bukorl
 
Bukorl
Reken napisał/a:
Reken 6:1 Bukorl
Żadnych lagów nie było takie płynne gry rzadko sie zdarzają :).

Ty może lagów nie miałeś, ale ja miałem. Nie były to lagi "ciągłe", że gra była aż spowolniona, ale były one takie, że przez pewien czas był spokój, a potem nagle ścięło tak, że żaden klawisz nie działał (i to trwało tak ok. 1 sek. i puszczało). Może Ty tego nie miałeś, ale ja miałem, wiem, co mówię. W walce z Litmashem były lagi większe niż z Tobą, ale tu były one "miarowe", czyli po prostu gra ogólnie zamulała, a nie, że tempo jest normalne, a potem nagle ŁUP i postać staje w miejscu, a przeciwnik Cię leje. Już wolę tak, jak to było u Litmasha, bo przynajmniej te zacięcia dało się "przewidzieć" i się do nich dostosować...
EDIT: A zresztą to najpewniej było właśnie tak, że tylko ja miałem lagi, bo gdy ja stawałem (albo podskakiwałem) w miejscu, jak czub, to Ty mnie lałeś, więc może to być dowód, że z Twojej strony gra przebiegała płynnie.
Edytowane przez Bukorl dnia 13-11-2013 22:40:39

 
Reken
Te twoje "lagi" na pewno nie były spowodowane łączem ,bo wtedy ja też bym miał.
Tak więc albo miałeś coś z kompem albo kłamiesz bo dostałeś wpierdol.
 
Bukorl
Reken napisał/a:
Te twoje "lagi" na pewno nie były spowodowane łączem ,bo wtedy ja też bym miał.
Tak więc albo miałeś coś z kompem albo kłamiesz bo dostałeś wpierdol.

-_-... Jak wiesz w CW było 3-2 dla Ciebie, więc chyba nie sądzisz, że teraz "od tak" było te 6-1? Pomyśl rozsądnie -_-. To tylko gra i to do tego nic nie warte "wyzwanie", więc NAPRAWDĘ nie mam najmniejszego powodu, aby koloryzować. Prawda jest taka, że ja niestety NIE POTRAFIĘ grać na lagach tego typu (tzn. jak przycina znienacka, podczas gdy 90% gry jest w porządku). Mówię tylko, jak było. Jeśli chcesz, to przejrzysz sobie replay'e i sam oceń, czy normalne to jest, że ja podskakiwałem Deepem w miejscu, bo gołym okiem widać, że mnie po prostu cięło...
EDIT: Z ybnnem i Fiolem też dostałem wciry i jakoś nic nie komentowałem co do tamtych walk, więc ogarnij się ;p.
EDIT2: A jeszcze odnośnie łącza, to lagi mogą być tylko po jednej stronie, jeśli np. ta druga ma stabilniejszego neta. Jeśli obie mają porównywalne połączenie, to najprawdopodobniej będzie cięło obu graczy, ale jeśli np. jeden ma prędkość 20, a inny ma 40 (bo chyba nawet i takie są dostępne) i wystąpi problem z netem, to temu pierwszemu spadnie (na przykład) do 6, a drugiemu do pierwotnej prędkości tego pierwszego (czyli np. do 20 w tym wypadku)...
Edytowane przez Bukorl dnia 13-11-2013 23:00:27

 
Reken
Masz rację w cw było 3;2 ale może nie poszło Ci w tym pojedynku ze mną lub miałeś farta na cw.
 
ybnn
Idźcie to sobie na gg załatwić, tutaj jest miejsce na wyzwania i wyniki, a nie płacz.
 
Bukorl
Reken napisał/a:
Masz rację w cw było 3;2 ale może nie poszło Ci w tym pojedynku ze mną lub miałeś farta na cw.

Proszę Cię. Potem się złościsz na całą scenę -_-. Jak mówię Ci, że mnie cięło, to mnie cięło. Naprawdę nie mam powodu, żeby zmyślać (ja zresztą rzadko kłamię, bo kiepsko mi to wychodzi ;/). Nie jestem także informatykiem, więc NIE MAM KARMAZYNOWEGO POJĘCIA, jakim cudem mi cięło, a Tobie nie. Mówię, gdyby to były takie lagi, jak u Litmasha, to byłoby w miarę, bo to byłoby do przewidzenia i dałoby się jakoś z "wyprzedzeniem" te klawisze naciskać albo coś w tym guście, a jak to cięło znienacka, to nawet ta sekunda starczyła, żeby mi postać stanęła w miejscu niczym kukła treningowa -_-.

 
Michaello
Wyzywam na wyzwanie taki, że gramy Davis vs Davis, Woody vs Woody etc. Chyba wiesz o co chodzi, każdą postacią po 3 walki. Zasady LF2Cup. :)
the Legitimate Team!
 
http://www.lf2.lt.pl
Bukorl
Michaello napisał/a:
Wyzywam na wyzwanie taki, że gramy Davis vs Davis, Woody vs Woody etc. Chyba wiesz o co chodzi, każdą postacią po 3 walki. Zasady LF2Cup. :)

Michu, graj Freeze'em, ale spoko, hehe...

 
Michaello
Przyjmujesz czy nie? :)

Posty się biją, mrrr! cool
Edytowane przez Michaello dnia 13-11-2013 23:44:27
the Legitimate Team!
 
http://www.lf2.lt.pl
Caesar
Sorry Bukorl, ale jak sam wspomniałeś NIE JESTEŚ INFORMATYKIEM. Gry tego typu nie mają opóźnień po jednej stronie. Gdyby jeden gracz miał neta z prędkością Pendolino, a drugi radiówkę to całą gra działałaby najszybciej jak radiówka by na to pozwalała, więc nie ma takiej opcji, że Ty masz lagi, a ktoś inny nie ma. A jeśli tak było, to wyłącznie wina Twojego komputera, na pewno nie łącza.
Pozdro, naucz się przegrywać.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018