Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Stare dobre czasy...
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Poznajmy siÄ™
 Drukuj temat
Stare dobre czasy...
Walsemore
Witojcie
Cóż nowego chciałbym przedstawić w tym temacie? Zupełnie nic! Właśnie! Nic nowego!
Dziwna skłonność do wspominania z rozrzewnieniem minionych czasów towarzyszy nam nie tylko od kilku ostatnich lat, nie tylko w LFie, ale wszystkim przez całe życie. Wiadomo, to, co było, było koniecznie lepsze od tego, co jest.
W niniejszym temacie chciałbym, abyśmy powspominali te minione lata w LFie, w których wielu z nas strawiło lata swojej młodości. Powspominajmy te absurody, emocje itp.
Może wypominki zacznę ja? Od postaci przez długi, długi czas bardzo głośnej - najpierw wyśmiewanej, później - obiektu powszechnej zazdrości. Tak, tak, chodzi tu o nikogo innego niż o Megatrona!
Megatron, może już niektórzy zapomnieli, słynął z uprawiania spamu na wszelkiej maści forach. Mam tutaj obrazek niepublikowany wcześniej, dawniej przeze mnie opracowywanny, wygrzebany gdzieś z czeluści mojego komputera - czyli jak dawniej Megatron patrzył na forum BF:
http://img853.imageshack.us/img853/4916/1xxw.png
A co wy powiecie w tym temacie?


Temat przeniesiony do nowego forum "Poznajmy siÄ™".
Edytowane przez Michaello dnia 10-11-2013 02:00:39
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Bukorl
Ej, ja nie jestem żaden "spec" w LF-ie ani tym bardziej w jego historii, ale o ile mi wiadomo, Megatron to wielka postać polskiej sceny LF2. Jak możesz tak po nim jechać :/?

 
Mefju
Bukorl kurwa ile możesz tak pierdolić?

Nie przesadzaj, bo będzie ost. Na razie tylko ostrzeżenie słowne. Michaello
Edytowane przez Michaello dnia 09-11-2013 20:27:18
 
Bukorl
Mefju napisał/a:
Bukorl kurwa ile możesz tak pierdolić?

Nie przesadzaj, bo będzie ost. Na razie tylko ostrzeżenie słowne. Michaello

Nie musisz od razu uderzać w wulgary, bo świadczy to tylko i wyłącznie o Tobie i o Twojej inteligencji. Chciałem tylko powiedzieć, że ja Megatrona kojarzę z raczej dobrej strony - zarówno jako wybitnego gracza (w tym autora kombosów), jak i lidera. Gdy wcześniej grałem w LF2, byłem w SoR-ze i nie wspominam tego w ciemnych barwach. Tam właśnie poznałem Darka. Ja go osobiście akurat stamtąd nie pamiętam, ale gdy po powrocie dołączyłem do *BB* i gdy Dark wziął mnie pod swe trenerskie skrzydła, to powiedział mi właśnie, że on mnie pamięta skądś, ale też chyba nie kojarzył z SoR-u. A co do Mgn, to wielka szkoda, że już się nie udziela :/ (podobnie jak Ślizgu, Worm i inni gracze tego kalibru). Będą nowi. Zresztą już są przecież...

Znaj swoje miejsce synku, 'Stare dobre czasy' - Ciebie to nie dotyczy, nie pisz tutaj, proszÄ™ :) Nie potrzebujemy Twoich 'trzech groszy' w tym temacie i nie chcemy ich, uszanuj to.
Edytowane przez ybnn dnia 10-11-2013 00:19:24

 
Michaello
Ha! Walse, Ty to masz z tym wspominaniem. Mam trochę czasu, więc tutaj napisze Ci to co obiecałem na PW. :) Nie będzie to stricte do tematu, ale jak lubisz bardzo BF to Ci poprzypominam parę ciekawych tematów, wypowiedzi, cytatów etc, etc, etc. :) Zapomniałbym jeszcze, że nie wiem czy mogę tutaj pisać? :D Ja też nie pamiętam starych, dobrych czasów... :P Zapraszam do lektury:

- Po pierwsze czytaj to mój drogi: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link., ha! To było dobre i fajne, nie? :D Trzeba Ci przyznać powiedziałeś mądre zdanie: "LF to świat, od którego nie da się odejść do końca xD" jak widać sprawdza się to cały czas, bo nawet Tobie teraz coś przychodzi i się logujesz, ba! nawet zakładasz tematy. :) Co do tematów to postaram się jeszcze ogarnąć nowy fajny dział tutaj na forum, ale to potem.
- Pamiętasz swoje pierwsze postacie? Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. xD
- Pamiętasz jak odchodziliście wszyscy? Nie będę tutaj pisał, ale czytając PRAWIE wszystkie tematy o tym kto odchodzi kto wraca na bank sobie poprzypominasz to i owo. Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. - Jakby ktoś chciał poczytać.
- Next, to co tutaj dużo pisać daje tylko linka: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
- Bardzo, bardzo, bardzo chciałem znaleźć filmik, ale chyba się nie uda. Cały czas próbuję, ale jeśli nic z tego to najwyżej przypomnę Ci. Był taki filmik na wrzuta.pl z Caesarem i Tobą. ;D Tańczyliście jak dzieci do piosenki "Baku Baku", a Ty gadałeś "Więcej życia, więcej życia" Pamiętasz? :D To było, bardzo, bardzo temu. Jak Csr masz ten filmik to wrzucaj. :P
- Słowa "Kurde, reaktywejszyn by się przydał moim zdaniem. Można przynajmniej spróbować, ten stary klimat obudzić, to wciąż w nas żyje!
Podejmijmy tę próbę! Niech młode pokolenie zobaczy prawdziwy klimat prawdziwego LFa, a staremu niech zakręci się łezka w oku nad tym, co minęło. Przecież jeśli tam się wbijemy, nic nie zaginie! Wszystko pozostanie jak należy!" wiesz kogo to napisał? :D Tak w sumie nie do tematu, ale już nie pierwszy raz przypominasz sobie stare, dobre BF, którego nie pamiętam! :)

[img]http://i37.tinypic.com/2i1e6ts.png[/img] is not a valid Image.

Na koniec nawet w sumie mÄ…dry cytat ze starego BF:

"Połowy z was nie poznałem i w połowie tak dobrze jak bym chciał, a mniej niż połowę chciałbym znać choć w połowie tak dobrze jak na to zasługują."

A tak teraz czysto ode mnie:

Trzeba przyznać, że LF trochę zmienia życie, tak trochę bardzo.. :) Poznałem tutaj masę dobrych i mądrych gości. Do niektórych mam wielki respect, ale i do niektórych wielki żal za to, że czasami lecą w kulki. Trzeba przyznać, że z niektórymi na prawdę dużo, dużo czasu poświęciłem na rozmowy, grę etc. Pamiętam swoją pierwszą zarwaną całą noc w LFa z Deivem i ta adrenalina czy mnie nie złapią.. :P Z ludźmi z LFa grałem też w inne gry, jak w h3 jak to czyta to wie o kogo chodzi! :) Tutaj pamiętam Mefju uczył mnie jak się pisze newsy, jak byłem nowy i pisałem swojego pierwszego newsa w FW to nie wiedziałem, że po znakach interpunkcyjnych daje się odstęp, ha! :D Śmiesznie to wyglądało. Pamiętam też (lol! przed Ciebie Walse mi też się chce wspominać :) jak ubierałem choinkę na święta i Danken napisał do mnie czy chcę mieć # przy nicku, bo (chyba) się nadawałem wtedy. Za niedługo będzie cały roczek z kolorowym nickiem na LFPC, świetna sprawa. Co tam jeszcze? No ogólnie kupa ludzi, kupa stron, kupa emocji, kupa lagów w grze, kupa jakiś tam spin. Swój pierwszy wywiad audio, miałem tak słabe mikro, że nikt nie wiedział co mówiłem. Może kiedyś przyjdzie pora to powymieniam wszystkich (a jest ich bardzo dużo), których będę miał długo w swojej pamięci. Jakoś jak wspominam scenę LF2 to mi się jeden cytat narzuca na myśl: Nie ma chyba rzeczy obojętniejszej niż dom, w którym się kiedyś mieszkało, i wiara, którą się straciło. Dom nadal stoi mimo iż dawny mieszkaniec zamienił się w włóczęgę, wiara dalej żyje w sercach innych ludzi...

Serio, aż tyle napisałem? :D Walse teraz Twoja kolej :P i innych. :)
Edytowane przez Michaello dnia 10-11-2013 01:38:29
the Legitimate Team!
 
http://www.lf2.lt.pl
bleeq
Teraz w spamowaniu Megatron znalazł zastępce w Bukorlu. ;P

Moja pierwsza rozmowa, a raczej monolog z Megatronem wyglądała w ten sposób, że napisał do mnie na gg i zaczął wyzywać przez dobre 10 minut od kurw, chujów, pojebów itp. itd. I zupełnie nie wiedziałem dlaczego i o co mu chodzi.

... no cóż ;P
 
Dark SoR
Blq - to do Megana nie podobne przecież to taki pobożny chłopak.

Ja osobiście Megana pamiętam jako osobę która notorycznie studziła moje szalone pomysły i osobę która zawadzała mi by objąć władzę w SoR :) miałem całkiem inny plan na ten klan, Megan mnie blokował przez swoje podejście, tak samo jak Fiol który mnie blokuje w BB :) jak już byłem liderem to nie miałem mocnych graczy, bardzo żałuje że Oko odszedł w nieznane a to swego czasu był człowiek z którym zarządzałem


Jak już gadamy o Mega to wiem że ten gość nigdy mnie nie trawił jako osoby mimo że razem stworzyliśmy rebelie z której jestem dumy bardzo, wyprzedziliśmy w klasyfikacji *ET* nawet

ahhh ... jak a bym teraz miał taki sqad jak za czasów świetności SoR tzn : Mega,Omega,Ja,Oko,Domi,Lebron

macie tutaj galerie naszej hali sław SoR :
http://sorforum.darkbb.com/t130-awards-of-souls-of-redemption-hala-sawy
Edytowane przez Dark SoR dnia 10-11-2013 12:08:07
 
ybnn
Cóż, ja tam najwięcej czasu na forum BF spędziłem w tematach 'wyzwania' i 'wyniki walk' (dziwne, co?)
Wtedy nawet takie wyzwania miały jakiśtam prestiż, wszystkie rewanże, wszystkie mega walki... fajnie było.
Pamiętam też mega klanówki (nie wiem, czy ktoś jeszcze poza Caesarem grał w jakiejś z aktywnych graczy?) Jedną zaraz na początku, jak byłem w PP i graliśmy vs BF Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Przegraliśmy 175:25, grałem wtedy jeden miesiąc dopiero :O
Druga mega klanówka to BF vs DP (obecne IH, yup)
To już grałem kilka miesięcy, więc jest progress!
Przegraliśmy co prawda 269:141, ale miałem najlepsze wyniczki!
8:2 vs Tiger
6:4 vs Wandi
8:2 vs Sharp
4:6 vs Deiv
0:10 vs Worm i Liu :<
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Fajnie było, szkoda że już nikt nie gra klanówek, a nawet jeśli ktoś je gra to mają zerowy prestiż.
 
Walsemore
yBanan, w tych dużych klanówkach także ja brałem udział, wszak byłem jednym z założycieli DP :P
Hmm.. Co mi się szczególnie zapisało w mej pamięci? O, masa rzeczy i ludzi! Van, człowiek, do którego miałem duży szacunek, a który szczerze mnie nie lubił :P. Jego Deszczowiec, matko, jak ja chciałem reaktywować to...
Cha cha :D! Tak teraz sobie przypomniałem, mam kilka artykułów, które napisałem z myślą o tym, by je zamieścić właśnie w ramach Deszczowca. Może sobie na dniach je wygrzebię po blisko czterech latach i przepiszę?
Pamiętam te dyskusje bodaj w listopadzie 2008 roku, kiedy IH przyjęło do składu dwóch Niemców, o to też była masakra... Wiele dyskusji budzących sportowe (i mniej sportowe) emocje :P
Czyje są te cytaty, które powstawiałeś, Michaello ;d?
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Gri
Kurde, szkoda, że wraz z resztą adminów tak bardzo zepsuliśmy jeśli chodzi o to drugie, nowsze forum BF. Zepsuliśmy, bo nigdzie nie wgraliśmy bazy danych, teraz jej już nie ma i wszystko co było na tym nowszym forum BF przepadło :<
Dobrze, że to stare się trzyma.

Temat z klanówki BF vs PP i posty Siehola są cudowne! : D Najlepszy ten post, w którym stwierdził, że to po prostu los się na niego uwziął i miał pecha cały czas ;P
Ale to pokazuje, jak mu zależało, by coś ugrać. Fajnie się to czytało.

Klanówka DP vs BF to masakra. Pamiętam jak ją rozgrywaliście. W ciągu dosłownie kilku pierwszych dni rozegrano z 300 rund : D

Wals - nooo, ta spina o dwóch Niemców w klanie była ogromna. A pamiętam, że w sumie to ja cały flamewar rozpocząłem, bo napisałem zdanie, że "IH nie jest już do końca polskim klanem" czy coś takiego :DD Mi chodziło o jedno, panowie z IH się (w sumie słusznie ;d) oburzyli bo inaczej to odczytali i taaaakaaa wojna była ; D

Ze swoich dawnych czasów to najlepiej wspominam czasy BW i później GoD. Aczkolwiek gdy po przerwie (chyba jakoś rocznej) przyszedłem na chwilę do BF to też było fajnie ;d

W ogóle, o ile dobrze to kojarzę, to doszedłem, bo miało być OPCL, a Deiv wtedy miał jeszcze radiowy internet i dopiero w sumie zaczynał, to potrzeba było tego trzeciego do kilku CW ;d Zagrałem bodajże dwa OPCL, później Deiv już miał dobry internet to sobie odszedłem ; D
Ale grałem też w kilku klanówkach jeszcze w BF, w tym pamiętam taką fajną z PP, co Siehol grał wtedy Henrym (a niby było zakazane) ale się dogadaliśmy, że może nim grać. Ja sobie też wziąłem Henryego i się tłukliśmy :P Ostatnią walkę graliśmy dłuuugo, mając bardzo mało HP na koniec, ale udało się wygrać.

A za czasów BW i GoD nie było niestety żadnych turniejów klanowych ;/ były tylko klanówki, szkoda że GoD sobie w turniejach nie pograło ;P
W ogóle to były dobre czasy, bo wtedy to ja wygrywałem z Wormem czy z Liu po te 9;1 8;2 i mogłem mu pisać, że mnie zaskoczył, bo naprawdę dobrze gra.
Po czym jakoś półtorej roku później dostaje w dupsko od Worma właśnie jakoś 2:8 i Worm mi pisze coś w stylu "nie jest źle, trochę poćwiczymy i możesz grać CW" ; DDDD
Ale pod koniec, przed odejściem (już tym drugim, ostatnim ;d), zagrałem sobie z Wormem i Liukasem i wygrałem 11:9 ;D Z jednym miałem 5:5, z drugim 6:4. Ale ja to traktowałem ambicjonalnie, jako mój sprawdzian skilla przed odejściem, a dla nich to było po prostu jedno z wielu wyzwań ;d

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Krencik
Gri! A to pamiętasz:
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
:D

Kurde, ja tam już wielu rzeczy, jak zresztą i ludzi zapomniałem. Przykładowo nikogo kompletnie poza Sieholem nie pamiętam, kiedy próbowałem reaktywować PP (chyba nawet nie raz). Szkoda, że nic w sumie z tego nie wyszło, poza tym, że PP zapisało się złotymi literami w historii polskiego LF2 jako klan, który najwięcej razy upadał.

LF2 Forest, 2vs2 Mortora, próba założenia polskiej ligi LF2, wszystkie fajne projekty jak np. Julian's Gate, forum BF, te wszystkie spiny, szczególnie na Megatrona, czas gdy część osób rzuciła się na grafikę i cały czas robiła sygnatury, które było szumnie oceniane, czy strona, która została założona tylko po to, by poskładać sobie świąteczne życzenia. A najbardziej to dostawałem od Caesara, prawie zawsze z nim wysoko przegrywałem.
Fajnie było, choć jak już wspomniałem, o wielu rzeczach zdążyłem już zapomnieć. Kurde, ale ta scena, szczególnie lata 2007-2008, miały swój niepowtarzalny klimat, którego teraz już niestety nie ma.

W działach "Ogłoszenia", "Off topic" oraz "Upadłe klanu", jak zresztą i klany "Klany" na BF, można znaleźć parę fajnych, śmiesznych tematów oraz pośmiać się niekiedy ze swojej głupoty w przeszłości. :)
Edytowane przez Krencik dnia 10-11-2013 16:20:32
 
Gri
No pewnie że pamiętam : D Fajny mi ten filmik wyszedł! :D (haha, skromność ;d)

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
bleeq
Filmik jest mega. Widziałem go już wcześniej, ale teraz dopiero dostrzegam comba, których nigdzie indziej nie ma. Gratki ;D


A co do tego cytatu:
"Połowy z was nie poznałem i w połowie tak dobrze jak bym chciał, a mniej niż połowę chciałbym znać choć w połowie tak dobrze jak na to zasługują."
To tak się składa, że akurat jestem w trakcie czytania Władca Pierścieni - Drużyna pierścienia i natrafiłem na bardzo podobny cytat, pewnie wzięty właśnie z tej książki, tylko innego wydania:
"Połowy z was nie poznałem przynajmniej w połowie tak dobrze, jak powinienem, a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż żeście sobie na to zasłużyli." ~Bilbo
 
Michaello
Pierwszy czyli "Połowy z was nie poznałem i w połowie tak dobrze jak bym chciał, a mniej niż połowę chciałbym znać choć w połowie tak dobrze jak na to zasługują." znajduje się w sygnaturce Arvish'a.
Drugi to "Nie ma chyba rzeczy obojętniejszej niż dom, w którym się kiedyś mieszkało, i wiara, którą się straciło. Dom nadal stoi mimo iż dawny mieszkaniec zamienił się w włóczęgę, wiara dalej żyje w sercach innych ludzi..." to napisała Maria Kuncewiczowa, dość mało znana chyba, ale jak widać warto się zainteresować.

a tak do tematu to:

yBdn coś dla Ciebie; Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Walse tutaj dla Ciebie; Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

A tak całkiem do tematu to warto sobie poczytać to i owo o? Starych wyjadaczach... :) -> http://www.bestfighters.fora.pl/uzytkownicy,113/wspomnienia-starych-wyjadaczy-x dd,866.html - Nie można wstawić klikalnego linku, bo czyta "xDd" jako buźkę, więc tam sobie usuńcie spacje pomiędzy "x", a "d".

Znalazłem gdzieś 3 dni temu taki świetny temat ale teraz mnie ybdn goni do gry to potem poszukam. :) Fajnie, że Krencik coś napisałeś. :)

PS Piszcie coÅ› w "Twoja historia"! :)
Edytowane przez Michaello dnia 10-11-2013 20:54:54
the Legitimate Team!
 
http://www.lf2.lt.pl
Walsemore
Michaello, że Tobie chce się grzebać w tym starym forum BF
A no pamiętam, ziomeczki składały mi życzenia z okazji urodzin :D
Hmm, a no, PP, klan ponad klany, to było coś więcej niż zwykły klan. Chyba każdy człowiek z tamtych lat przeżył przynajmniej krótki epizod w PP
Pamiętam - przepis na ziemniaki :D
Tyle rzeczy wartych wspomnienia... :)
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Gri
Chyba każdy człowiek z tamtych lat przeżył przynajmniej krótki epizod w PP


Jak to? ; d
Ja nie przeżyłem epizodu w PP :D

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Reken
Gri czy jest ktoś kto wcześniej się od Ciebie zarejestrowal?
 
bleeq
Jeśli chodzi o tą stronkę to:

Destroyer: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
James: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Podly: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
..i pewnie kilka innych. ;)
 
Gri
Rekken - tak. Jak słusznie podał Bleeq, między innymi wcześniej zarejestrowali się założyciele strony i pierwsi jej admini ; )
A oprócz tego na pewno jeszcze ktoś, bo z tego co widzę to zarejestrowałem się dopiero ~15 dni po powstaniu strony ; d
Z tym, że ja jeszcze odwiedzam stronę regularnie ;>

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Walsemore
Kurde, ale tak zawsze myślałem, że ci ludzie, którzy przede mną byli w LFie, to istoty prehistoryczne ;d. Taki okres historyczny w sensie ;d
O eny... o co była wtedy taka rzeźnia? Albo jak wypuszczono LF2 Lobby.. to wtedy znowu zainteresowano się tą grą :)
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018