Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Faza grupowa
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Easy Cup #2
 Drukuj temat
Faza grupowa
bleeq
Gramy 6 walk.
Każdy z każdym.
Regulamin LF PC.
4 pierwszych graczy awansuje do półfinału.
Czas na rozegranie walk do piÄ…tku godz. 22.00.

Tabela:
[img]http://bleeq.strefa.pl/obrazki/tabelaeasycup2.PNG[/img] is not a valid Image.
Shisu95 wycofał się z turnieju, więc do niego pisać nie musicie.

Walki:
Litmash 2;4 Riki
Litmash 2;4 Bukorl
Litmash 1;5 Hubi
Bukorl 4:2 Riki
Bukorl 3:3 Kordian
Hubi 5:1 riki
Hubi 1:5 bukorl
Aldaron 3-3 Riki
Aldaron 4-2 Litmash
Aldaron 3-3 Hubi
Bukorl 2-4 Aldaron
Edytowane przez bleeq dnia 11-11-2013 00:05:58
 
Litmash
Litmash 2;4 Riki
Repki tylko 4 bo Riki F4 klikał po walce: http://www.sendspace.pl/file/ac2fa770934d107f4e0826f
Litmash 2;4 Bukorl
Repki: http://www.sendspace.pl/file/ef1395d905cb1d16bb15f0a
Litmash 1;5 Hubi
Repki 5 w jednej walce F4 kliknał Hubi jak za dużo DP zrobił: http://www.sendspace.pl/file/fb045a423ffa639be44ef43
Litmash 2;4 Aldharon
Edytowane przez Litmash dnia 10-11-2013 18:37:35
 
Riki
Riki 4:2 Litmash
Riki 2:4 Bukorl
Edytowane przez ybnn dnia 09-11-2013 15:43:13
 
Bukorl
Bukorl 4-2 Litmash
Bukorl 4-2 Riki
Chciałbym, aby BleeQ (czy kto tam) przejrzał repy, żeby upewnić się, że Riki, za którym musiałem ganiać, nie robił PP.
Dziękuję z góry.
Edytowane przez ybnn dnia 09-11-2013 15:43:49

 
Riki
Chyba nawet nie wiesz na czym polega PP, ale chętnie posłucham co na ten temat powie BleeQ.
 
ybnn
Ok, przejrzałem.
Walka nr 1 i 2 spoczko
Walka nr 3.. moim zdaniem Riki momentami był na pograniczu PP, czasem odskakiwał żeby podnieść jakiś przedmiot, ale czasem odskakiwał zupełnie bez sensu, nawet jeśli był już w dość dalekiej odległości. Gdyby robił tego więcej mógłbym odjąć mu punkt za PP. ALE! Za walkę nr 3 i tak punkt wędruje do Bukorla, ponieważ Riki zrobił DoPa :)
Walka nr 4.. kolejny raz DoP w wykonaniu Rikiego i to taki sam jak poprzednio. 4:0 dla Bukorla póki co :)
Walka nr 5 spoczko
W walce nr 6 obaj graliście żenująco, obaj graliście mega zachowawczo i pasywnie.

W każdym razie.. PP nie było, były za to 2 dopy.
Zmieniam wynik na 4:2 dla Bukorla

@Riki - zanim zaczniesz innym pisać, że 'nie wiedzą co to PP' sam się o tym dowiedz +naucz się wygrywać bez robienia DoPów
 
Bukorl
ybnn napisał/a:
Ok, przejrzałem.
Walka nr 1 i 2 spoczko
Walka nr 3.. moim zdaniem Riki momentami był na pograniczu PP, czasem odskakiwał żeby podnieść jakiś przedmiot, ale czasem odskakiwał zupełnie bez sensu, nawet jeśli był już w dość dalekiej odległości. Gdyby robił tego więcej mógłbym odjąć mu punkt za PP. ALE! Za walkę nr 3 i tak punkt wędruje do Bukorla, ponieważ Riki zrobił DoPa :)
Walka nr 4.. kolejny raz DoP w wykonaniu Rikiego i to taki sam jak poprzednio. 4:0 dla Bukorla póki co :)
Walka nr 5 spoczko
W walce nr 6 obaj graliście żenująco, obaj graliście mega zachowawczo i pasywnie.

W każdym razie.. PP nie było, były za to 2 dopy.
Zmieniam wynik na 4:2 dla Bukorla

@Riki - zanim zaczniesz innym pisać, że 'nie wiedzą co to PP' sam się o tym dowiedz +naucz się wygrywać bez robienia DoPów

Dzięki ybnn, zyskałeś w moich oczach, ale nie dlatego, że wynik pozytywny dla mnie, tylko za bycie SPRAWIEDLIWYM, a nie STRONNICZYM. Tyle...
EDIT: Szkoda, że z Rikim walka nigdy nie może przebiec spokojnie i bez konieczności interweniowania "władz wyższych" ;/.
Edytowane przez Bukorl dnia 09-11-2013 15:49:06

 
Riki
sprawdziłem to kombinacje i bierze 258 hp (ohoho taki dop), ale jeśli zamierzasz się kłócić o tyle to spk, ale w 4 walce nie miało to znaczenia. Bo ostatnia hity oddałem zrobiłem krecioła i hitło go 2! Czyli gdyby miał ten jeden hit więcej hp i tak by padł. 1 uderzenie = 1 uderzenie kreciołka. Miałem ponad połowę życia, podobnie w 3 walce 45% hp.

Jak dla mnie bynajmniej 3:3, na przyszłość będę wiedział.

"Szkoda, że z Rikim walka nigdy nie może przebiec spokojnie i bez konieczności interweniowania "władz wyższych" ;/." To samo można powiedzieć o tobie >.<

Primo bananie co tak szybko zmieniasz wyniki, może BleeQ ma coś do powiedzenia, albo i ja. Za dużo władzy huh?
Edytowane przez Riki dnia 09-11-2013 16:32:46
 
ybnn
Człowieku. O nic się nie kłócę. Tylko masz przestrzegać regulaminu i tyle. Jak go łamiesz to tracisz punkty, proste.
Poza tym postaraj się pisać czytelniej i staranniej :/ I sprawdźznaczenie słowa bynajmniej.

Jak Twoja odpowiedźbędzie napisana równie chaotycznie jak ta poprzednia to dostaniesz ostrzeżenie.
Edytowane przez ybnn dnia 09-11-2013 16:40:47
 
Riki
Chaotycznie? Ok napiszę jeszcze raz. W 4 walce nie ma znaczenia, bo ostanie hity zadałem mu kręciołkiem i uderzyło go 2x, czyli gdyby miał ten jeden hit hp więcej to i tak by dostał 3x kręciołkiem i padł. Do tego miałem ponad połowę hp.

@edit: aha co do mojego skakania w bok to, może ci wytłumaczę. Po pierwsze podejście na bliski dystans przeciwko DEEP'OWI jest bez sensu, bo skoczy w twoją stronę i gleba. Do tego może łatwo counterowć DvA mój atak lub skoczyć do góry za pomocą D^A, czyli walka bezpośrednia odpada, muszę odchodzić i grać na dashe. Nie wiem czy nie potrafisz tego zrozumieć czy może akurat nie chcesz w tym momencie?
Edytowane przez Riki dnia 09-11-2013 16:47:15
 
ybnn
Najpierw 3x kręciołek, później 3x zwyczajny cios i shrafe = dop.
Nie ważne co było wcześniej, nie ważne co było później i nie ważne ile miałeś HP.
Widzę, że nawet nie znasz zasad LF PC...
 
Riki
"4. DoP (dance of pain, czyli atak, który zabiera przeciwnikowi więcej niż [250] punktów życia (połowa), nie pozwalając przy tym na zblokowanie ani uniknięcie go w żaden sposócool, jest zabroniony."

Mógł zblokować mój kręcioł lub scounterować. Licząć od złapania go w łapy nie jest to DOP.
Edytowane przez Riki dnia 09-11-2013 16:54:18
 
ybnn
Nie mógł, jeśli nacisnąłby blok i tak dostałby 3 razy i zostałby sprowadzony do stanu 'kiwania'. Wybaczam Ci niewiedzę, za mało grasz w LFa i za kiepski jesteś, żeby takie coś zauważyć. Masz reputacje oszusta, więc nie da Ci się mnie przekonać w żaden sposób. Wynik zostaje taki jakim go zrobiłem - 4:2 dla Bukorla.
Tym postem kończę dyskusję na ten temat na forum.
Masz coś do dodania? Pisz na gg, nie róbmy syfu.
Jeśli to zignorujesz i dalej będziesz mi tu spamował to będą konsekwencje, proste.
Edytowane przez ybnn dnia 09-11-2013 17:15:48
 
Michaello
a więc tak:
ybdn jest administratorem i ma do tego prawdo, aby zmienić wynik pod warunkiem, że wcześniej to ogłosi i jakoś uzasadni dlaczego, o. Zrobił to, teraz oczywiście możesz się do tego odnosić różnie, ale znowu pamiętaj o "2. Użytkownik, który zamierza ubiegać się o swoje prawa naruszone podczas dyskusji, musi znać zasady netykiety i podstawy prawa polskiego."

Dalej omijając sprawę PP, a skupiając się tylko i wyłącznie na DoPie. Regulamin mówi wyraźnie, że jeśli atak zabiera więcej (nie mniej, nie tyle samo!) niż [250] punktów HP (połowa) to jest to DoP, więc nawet tutaj nie pisz o czymś takim, że "sprawdziłem to kombinacje i bierze 258 hp (ohoho taki dop)" i to 8 punktów nie jest wielkim wykluczeniem, bo nie jest, ale to jest DoP i tracisz punkt jak się patrzy.

"Najpierw 3x kręciołek, później 3x zwyczajny cios i shrafe = dop.
Nie ważne co było wcześniej, nie ważne co było później i nie ważne ile miałeś HP." + "Licząć od złapania go w łapy nie jest to DOP." chyba więcej nie trzeba tłumaczyć, no ale: od złapania nie jest DoP, ale +3x kręciołek jest to DoP i moim zdaniem też tracisz punkt.

PodsumowujÄ…c: Bukorl 4-2 Riki
Edytowane przez Michaello dnia 09-11-2013 17:30:04
the Legitimate Team!
 
http://www.lf2.lt.pl
Riki
Dobra zagrywka, ale nie skorzystam. Z serii nie "pisz więcej, bo nie ma sensu"

Może zacznijmy od tego, że da się zblokować kręciołka, by ten nas nie zrobił do stanu kiwania. Dowód: >>>>>Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.<<<<<<< No, ale ty tak dużo grasz, że nawet nie wiedziałeś o tym :O

Mam takÄ… reputacjÄ™? U kogo? Ciebie? JakoÅ› siÄ™ nie przejmujÄ™ .

Dla mnie jesteś żałosny, a dyskusją na temat kontrowersyjnych tematów uważasz za spam i nie mogę tu pisać, bo tak?
Edytowane przez Riki dnia 09-11-2013 17:38:36
 
ybnn
Ugh.. kompromitacji ciÄ…g dalszy..
Replay, który mi dałeś nie ma związku z tą sytuacją...
Po pierwsze, jest różnica między blokowaniem PRZED pierwszym trafieniem, a blokowaniem po pierwszym trafieniu.
Kolejna różnica to odległość, jeśli robisz to z bliskiej odległości 2 pierwsze lub 2 ostatnie trafienia następują po sobie o wiele szybciej niż normalnie. Gdy robisz kręciołek z drugiego końca mapy każde uderzenie jest zadane w takim samym odstępie czasu.
Jeśli zrobisz repka, w którym odtworzysz to co miało miejsce w waszej walce IDEALNIE i zablokujesz to w jakikolwiek sposób, to dam Ci ten punk, BA... nawet zostaniesz CLem IH, odejde ze sceny, zrobię wszystko co będziesz chciał. Pamiętaj, odległość musi być taka sama i nie zapomnij o bumerangu ;)
Edytowane przez ybnn dnia 09-11-2013 17:50:17
 
Riki
No i co z tego czy przed czy po? W regulaminie piszę o "nie pozwalając przy tym na zblokowanie ani uniknięcie go w żaden sposób"

Pierwszy screen Riki vs Bukorl.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Widać na nim jak zaczynam się kręcić i Bukorla po rzucie bumerangiem.

Drugi Screen Riki vs Bukorl.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Widać na nim, że odbiłem bumerang i Bukorl'owi skończyła sie animacja rzucania.

Trzeci Screen Riki vs Bukorl
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Widać tu ruch Bukorla na dół, czyli mógł spokojnie dać obronę i się wybronić, a o to dowody.

Screen 1
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Bardzo podobne umieszczenie, może trochę złe o parę pikseli.

Screen 2
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Widać, że można było od razu obronić

Screen 3
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Obrona successful.

Jak z pierwszych trzech tak jak z tych trzech screenów wynika, że mógł spokojnie użyć obrony i wyjść z tego cało, ale wolał iść na dół.

Tu repki do dowodu czyli 3 ostatnich screenów.
Pierwszy repek to te 3 screeny i dodatkowy jakby były wątpliwości.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Jeszcze tak jak chciałeś obrona po uderzeniu z kręciołka bez "kiwania się" >>>>>Przewiń do 1:10<<<<<

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Mam nadzieję, że nie pomyliłem czegoś przy uploadowaniu.
Edytowane przez Riki dnia 09-11-2013 19:54:54
 
ybnn
Pierwszy replay nic nie wart - zablokował pierwszy cios.
Drugi też nic nie wart - zablokował pierwszy cios.
Ostatni repek nic nie wart - najpierw lecisz do niego z drugiego końca mapy, potem zamiast się zatrzymać i po kręciołku lecisz do końca mapy, nie ma bumeranga, nie ta pozycja..

Co do samego DoPa - atak siÄ™ zaczyna po pierwszym trafionym ciosie, nie po zablokowanym ciosie - dlatego dwa pierwsze repki to strata Twojego czasu.

Co do trzeciego - źle wykonany, ale wiem o co Ci chodzi. Nawet jeśli Bukorl zablokowałby trzeci cios kręciołka i jakimś cudem nie trafiłbyś go czwartym zaraz po kiwaniu to mogłeś wtedy się zatrzymać i zanim Bukorl zdążyłby cokolwiek zrobić jednym kopnięciem wprowadzić go w stan kiwania i kontynuować swój atak.
Nie przekonasz mnie, że nie było DoPa ponieważ był i koniec. To nie jest kwestia tego, że mam takie widzimisię. Tylko tego, że prawdopodobnie masz do czynienia z taką sytuacją pierwszy raz, ja widziałem już taką i podobne kilkadziesiąt razy minimum, uczestniczyłem w podobnych sporach, wtedy z Twojej pozycji i za każdym razem decyzja była taka, jaką ja podejmuję teraz. Za czwartą walkę punkt otrzymuje Bukorl, bo zrobiłeś DoP i tyle.
 
Riki
Nie wiem czy udajesz idiotÄ™ czy nim naprawdÄ™ jesteÅ› :(

Przyjrzyj siÄ™ sytuacji z Bukorlem, a sytuacji moim replayem.
Bukorla
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Moja
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Widzisz tu różnicę odległości czy mam ci zmierzyć linijką?

Po drugie
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Nawet jakbym przerwał kręciołka to by deep zdążył szarżę albo pociski w bok.
 
Bukorl
Kto mi usunÄ…Å‚ mojego posta, pytam siÄ™!?
Bukorl 3-3 Kordian
A co do Shisu95...
[img]http://i44.tinypic.com/5l5o2f.png[/img] is not a valid Image.

 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018