Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Półfinały
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Easy Cup
 Drukuj temat
Półfinały
bleeq



PÓŁFINAŁ 1


Riki 5:0 Litmash





PÓŁFINAŁ 2


Bukorl 1:4 Kordian




Edytowane przez bleeq dnia 01-11-2013 21:56:07
 
Riki
Riki 5:0 Litmash
 
ybnn
macie repki?
 
Riki
4, bo litmash ostatni wyłączył :P

1 Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
2 Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
3 Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
4 Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Edytowane przez Riki dnia 27-10-2013 21:27:30
 
bleeq
Kozacka walka ze strony Rikiego. ;d
Je bu du szybkie celne ataki, mało razy oddanie się w łapy wroga i szybkie wygrane.

Takie przeciwieństwo walki z Bukorlem.

Aż miło popatrzeć. ^^
No i dla Litmasha też gratki, fajnie grał, no ale tym razem okazał się słabszy. Kto wie, może następnym razem. :)
 
Litmash
Słabo mi poszło w ogóle taktyki nie stosowałem zero walki w zwarciu ,którą bardzo lubie.
 
Reken
Żałosne zasady oraz przekręty w grupach myślałem ,że trzymacie poziom ale ten turniej okazał się syfem.
 
Nahirek
niestety ale podpisze sie pod kolegą wyżej, żenada po prostu.
 
Riki
Bo nie rozegrałeś swoich walk w tydzień i dodatkowy dzień?
 
bleeq
Rekenn napisał/a:
Żałosne zasady oraz przekręty w grupach myślałem ,że trzymacie poziom ale ten turniej okazał się syfem.


Nahirek napisał/a:
niestety ale podpisze sie pod kolegą wyżej, żenada po prostu.



...napisały osoby, które zajęły 3 miejsca w grupie. :P

Spokojnie, przecież to tylko gra. Następnym razem to Wam się uda wyjść z grup i inni ponarzekają. ;)
 
Reken
Jesteście głupi czy tylko takich udajecie? :D

Zająłbym 1 miejsce w grupie ale to nie ode mnie zależy , czyli według was jest ok to że gościu (kozi) nie wchodzi 2 tygodnie na gg i nie mogę z nim zagrać więc kończycie turniej i w ten sposób nieuczciwie kończone są fazy grupowe ,ale cóż tak to jest jak niekumate osoby prowadzą turniej i jeszcze tekst "zająłeś 3 miejsce w grupie " kurwa dobre sobie przemyśl swoje zachowanie i przeanalizuj przebieg turnieju to pogadamy. Riki kolejny idiota jakby to ode mnie zależało rozegranie walk ;D. Dobra kończę z tą załosną sceny bawcie się dalej w swoje ustawianie turnieje.
 
Nahirek
@bleeq ja myslalem ze chociaż ty jestes inny...

jak mozna sadzić tak samo gościa ktory rozegral 2 walki i tego ktory rozegral 3 ? dla mnie to jest nie pojęte, jak mozna zrobic takie zestawienie. facepalm facepalm
 
Fioletix
BleeQ gdybym jeszcze był twoim szefem to wyklepałbym cię po twojej bladej pupci, ale teraz jesteś w klanie LT i moja potęga tam nie sięga : (

FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywając mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorącą epidemią,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermią,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Bukorl
Ja nie wiem, czego Wy się czepiacie. Ja tam się niczego nie doszukałem u BleeQa (i nie ma to wcale znaczenia, czy wyszedłem z grupy, czy nie)... Już jak JA nie widzę żadnego problemu, no to chyba naprawdę musi go nie być wcale ;p.

 
Reken
Idiots everywhere, nie wypowiadaj się proszę jak nie wiesz o co chodzi ,a poza tym miałbyś duże szanse żeby nie wyjść z grupy gdyby wszystko przebiegło ok ;).
 
Bukorl
Rekenn napisał/a:
Idiots everywhere, nie wypowiadaj się proszę jak nie wiesz o co chodzi ,a poza tym miałbyś duże szanse żeby nie wyjść z grupy gdyby wszystko przebiegło ok ;).

Eee... Raczej wątpię, tzn. gdyby nie uznano PP z Rikim, to byłby remis. Z Nahirkiem walka poszła sprawnie (3-3), więc PP raczej nie było (PP przeważnie wydłuża walkę). Brzdyla pokonałem 5-1, więc nie wiem, gdzie tu coś nie zostało wykonane "poprawnie". Jeśli chodzi o Ravena, to nie wystaje on ponoć jakoś zbytnio ze swoim skillem ponad "przeciętność", a z kolei Poradek to podobno nowy, niedoświadczony gracz. Ja nie uważam się za nie-wiadomo-kogo, ale skoro Brzdyl jest nowy i niedoświadczony (rekrut w *BB*) i wygrałem z nim, to nie wiem, dlaczego sytuacja miałaby inaczej wyglądać w walce z Poradkiem. No, o Ravenie się nie wypowiadam, bo nie wiem, ale tylko tak z tego, co czytałem na forum, to jego skill nie jest jakoś specjalnie rozwinięty (tzn. w porównaniu do np. Rikiego czy Kordiana). Zresztą sam napisał, zapisując się do tego cupu, że może choć raz coś wygra, więc to już chyba o czymś świadczy... No i tak na koniec, to z tego, co zauważyłem, wiele sprzeczek i nieporozumień wynikło po stronie grupy B, a w mojej nikt na nic nie narzekał (przynajmniej publicznie, na forum).
EDIT: Ps. W ogóle subiektywnie tak uważam, że gdyby doszło do moich walk z Ravenem i Poradkiem, to mój wynik mógłby być lepszy od tego, który rzeczywiście uzyskałem na koniec fazy grupowej. Jednak nikt nikogo nie zmusi do gry...
Edytowane przez Bukorl dnia 30-10-2013 17:41:39

 
Nahirek
" a w mojej nikt na nic nie narzekał (przynajmniej publicznie, na forum). "

Jak to nie ? To ja narzekam bo gdybym rozegral walke z graczem Brzdyl(prawdopodbonie wygralbym) wtedy byłby remis miedzy nami a wiec nie wiadomo czy byś ty czy ja wyszedl z grupy po dogrywce :S
 
Bukorl
Nahirek napisał/a:
" a w mojej nikt na nic nie narzekał (przynajmniej publicznie, na forum). "

Jak to nie ? To ja narzekam bo gdybym rozegral walke z graczem Brzdyl(prawdopodbonie wygralbym) wtedy byłby remis miedzy nami a wiec nie wiadomo czy byś ty czy ja wyszedl z grupy po dogrywce :S

O ile byłaby jakakolwiek dogrywka, bo w LF2Cup#19 ybnn takowej nie zrobił... Nie wiadomo jednak, czy wygrałbyś z Ravenem, bo już o nim to nikt nie mówi ;p.
EDIT: Kordian 4-1 Bukorl - lagi, jaka szkoda ;/
EDIT2: Zapomniałem jeszcze o repach.
Edytowane przez Bukorl dnia 01-11-2013 21:33:23

 
Kordian
Kordian 4-1 Bukorl
Nie było tak łatwo jak spodziewać się mogłem xD
AVE BB
Edytowane przez Kordian dnia 01-11-2013 21:30:46

2013
 
Kordian
Przydałoby się moje wytłumaczenie... otóż "kozi", o którym wspomniał pan "syf" wyżej, to ja. Skąd błąd? Bo na gg mam w katalogu wpisane "Kozi". Czemu? Bo tak mnie nazywają na realu i nie chce tego zmieniać ;_;

2013
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018