Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Grupa A - wyniki
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Easy Cup
 Drukuj temat
Grupa A - wyniki
bleeq
Ilość walk: 6
Gramy każdy z każdym
Zasady LF PC Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.


grupa A
[img]http://bleeq.strefa.pl/obrazki/grupaa.PNG[/img] is not a valid Image.

____________________________

Kontakt GG
brzdyl: 40716379
poradek: 9011588
nahirek: 2008074
riki: 10807811
Bukorl: 1132495
raven: 44720690
Edytowane przez bleeq dnia 19-10-2013 19:55:12
 
Riki
Riki 5:1 Nahirek
 
Riki
Riki 5:1 Brzdyl PL
 
Bukorl
Bukorl 3:3 Riki

 
Riki
Riki 3:3 Bukorl

Przy stanie 3:1 dla mnie, zaczął grac bardzo pasywnie zjechałem mu 80% hp w 1 min i cały czas uciekał puszczał kule i tornada w 5 walce użył ich aż 11! Ostatnie dwie trwały po prawie 5 minut. Tak, wiec proszę Bleeqa odpowiedzialnego za turniej, aby sprawdził replaye i powiedział. Bardzo ważne jest to dla mnie, bo to może zadecydować o moim awansie...
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.


W walkach 5 i 6 Bukorl zdecydowanie robił PP, tak więc wynik 5:1 dla Rikiego.
Edytowane przez bleeq dnia 20-10-2013 01:00:34
 
Bukorl
Riki napisał/a:
Riki 3:3 Bukorl

Przy stanie 3:1 dla mnie, zaczął grac bardzo pasywnie zjechałem mu 80% hp w 1 min i cały czas uciekał puszczał kule i tornada w 5 walce użył ich aż 11! Ostatnie dwie trwały po prawie 5 minut. Tak, wiec proszę Bleeqa odpowiedzialnego za turniej, aby sprawdził replaye i powiedział. Bardzo ważne jest to dla mnie, bo to może zadecydować o moim awansie...
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.


W walkach 5 i 6 Bukorl zdecydowanie robił PP, tak więc wynik 5:1 dla Rikiego.

O_O... Psss... Dobra, jakby on nie grał PP, spoko. Zresztą nie wiedziałem, że tornado Freeze'a jest zabronione, ale OK -_-...

Tornado Freeze'a nie jest zabronione. Po prostu gdy zostało Ci mało życia zacząłeś tylko uciekać z lewej strony na prawą i puszczać kulki. A taka postawa jest niedozwolona.
Edytowane przez bleeq dnia 20-10-2013 01:45:19

 
Dark SoR
Jako trener Bukorla pozwoliłem sobie sprawdzić te 2 walki załączone przez Rikiego, i stwierdzam że ich poziom jest żenujący ... jebanie się frontami na siłę zero gry w zwarciu oraz obopólne PP.

Bukorl robił PP a Riki zamiast przerwać walkę ostrzeżeniem o PP też zaczął też robić PP ... dawno nie widziałem tak brzydkiej walki, nie wiem jak ona wyglądała do 3-1 ale jak tam samo to nawet nie chce jej oglądać.

Ja bym wam obu odjął punkty za te 2 ostatnie walki !
Edytowane przez Dark SoR dnia 20-10-2013 11:48:45
 
Riki
Nie chce robić spamu, ale muszę coś wyjaśnić... Chyba dark oglądałeś inny replay, bo ja biegałem przez 3-4 min za nim i dopiero kiedy mieliśmy po tyle samo hp zaczynałem czekać na jego ruchy, ale i tak robił to samo.
 
Dark SoR
Riki - oglądałem repy z twojego linka który zamieściłeś w poście, walki trwało ponad 4 minuty ... gdy masz taką sytuacje pauzujesz grę i piszesz że upominasz przeciwnika że on robi PP. A ty Miśku :) zacząłeś grać tak samo jak on czyli skoki skoki bieganie i może front się uda ... przeanalizuj moją wcześniejszą wypowiedźjeszcze raz.
 
Bukorl
Bukorl 3-3 Nahirek
EDIT: Bukorl 5-1 Brzdyl - byłoby pewnie 6-0, ale LAGGGGGGIII takie, że nasze postacie czasem stawały w miejscu (DOSŁOWNIE!), bo Brzdyl ma "naderwany kabel od internetu" i musi go "zlutować" -_-
Edytowane przez Bukorl dnia 20-10-2013 18:02:53

 
Brzdyl
lagi mi też przeszkadzały nie tylko tobie
 
Bukorl
Brzdyl napisał/a:
lagi mi też przeszkadzały nie tylko tobie

To bardzo dobrze, że to napisałeś, to może chociaż nie będzie znowu, że "Bukorlowi nigdy nic nie pasuje i wiecznie wszystkiego się czepia i robi z igły widły"...

 
raveN
Walki rozegram w weekend.
Założyciel AF
2 miejsce Easy Cup #8
 
Riki
LOL, Nie sądzę, jak dla mnie to czas do piątku i koniec następna runda. 7 dni minie i dla mnie to jest max na rozegranie.
 
Bukorl
Raven napisał/a:
Walki rozegram w weekend.

Ja pisałem, że w weekend nie mogę (WIELOKROTNIE).
EDIT:
Riki napisał/a:
LOL, Nie sądzę, jak dla mnie to czas do piątku i koniec następna runda. 7 dni minie i dla mnie to jest max na rozegranie.

Też tak uważam - no bez przesady ludzie. To, co Poradek w ogóle odwala (jest na GG, a nawet nie raczy słowem się odezwać chociaż, że jest zajęty lub kiedy będzie mieć czas) to kompletna masakra i zupełny brak rzetelności.
Edytowane przez Bukorl dnia 23-10-2013 18:45:33

 
raveN
Co mam zrobić jaka hamachi nie działa? Nic nie zrobie, próbowałem na wiele sposobów.A co do rozegrania walki to jeszcze nie jest rozegrana ponieważ pan Bukorl nie raczy ściągnąć sobie lobby.A co do Brzdyla, nie wiem czemu ale przez lobby nie chce nas połączyć. Postaram się cos jeszcze z hamachi zrobić do piątku.
Założyciel AF
2 miejsce Easy Cup #8
 
Bukorl
Raven napisał/a:
Co mam zrobić jaka hamachi nie działa? Nic nie zrobie, próbowałem na wiele sposobów.A co do rozegrania walki to jeszcze nie jest rozegrana ponieważ pan Bukorl nie raczy ściągnąć sobie lobby.A co do Brzdyla, nie wiem czemu ale przez lobby nie chce nas połączyć. Postaram się cos jeszcze z hamachi zrobić do piątku.

Ja nie wiem, czy mam ściągać lobby, bo ja Ci pomagałem rozwiązać problem z Hamachi, ale Ty miałeś to gdzieś i zniknąłeś BEZ SŁOWA z GG, więc skąd ja miałem wiedzieć, co tam się u Cb stało skoro nawet mi nie zakomunikowałeś? Od tamtej chwili Ciebie nie widziałem w ogóle...

 
Riki
A co powiesz o mnie? Mielismy grać wieczorem, bo sciągłem lobby i? czwarty dzien mija?
 
Bukorl
Raven dzisiaj do mnie napisał, że ten program, co ja mu poleciłem, nie działa mu (nie wiem, co mu się dzieje, wg. mnie jego komp potrzebuje po prostu solidnego przeczyszczenia, bo jest tam jakiś głębszy problem). Spytałem, czy mam ściągać lobby, ale był już niedostępny (co prawda, odpisałem po ok. 20 min., no ale przecież nie będę kampić przy kompie, żeby odpisać w jakimś "timingu"...).

 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018