Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Nowy Narybek dla Sceny
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
Nowy Narybek dla Sceny
Dark SoR
Zakładam temat w celu wymiany poglądów w promocji sceny tzn sprowadzeniu nowych graczy aby życie tu dalej tętniło. Jak wiadomo męczy nas nas już wszystkich ta monotonia walk ( ciągle ci sami ) klany nie grają każdych potyczek ze sobą no jest ogólnie chu**ia* :)

Widziałem że mamy profil na FB nie wiem kto go prowadzi ale jest chyba mało efektywny oraz kanał na YT który też mało daje ... hmmmm

Czy ktoś ma jakieś pomysły jak zachęcić ludzi aby powstały nowe klany ? można to kwestia odpowiedniej promocji po forach z grami online co myślicie chce znać wasze zdania.

Zapraszam do Dyskusji.
 
ybnn
Czegokolwiek byśmy nie wymyślili naszym przeciwnikiem jest czas - dwojako.
Po pierwsze osoby obecnie grające, lub osoby które kiedyś grał mają coraz mniej czasu na takie rzeczy jak LF2, dlatego na scenie z roku na rok ubywa osób, po drugie - czas. Jak ja miałem 12/13 lat to LF2 był dla mnie atrakcyjną grą, teraz dzieciaków w tym wieku nie przekonasz do grania w LFa, bo to dla nich staroć i tyle, wolą nowsze gry z lepszą grafiką i teoretycznie lepszą grywalnością. Poza tym kiedyś jak przychodziły nowe, młode osoby (tak samo nie ogarnięte jak te które pojawiają się teraz) to nie rezygnowali tak szybko, bo wtedy na forum BF codziennie ktoś wrzucał wynik walk, były wyzwania, była masa tematów o LFie i tematów off topowych, nie było tygodnia bez klanówek, etc. Tak więc wtedy scena jako tako się prezentowała i nowym graczom chciało się grać i brać udział w życiu sceny, a teraz..... sami wiecie jak jest.

Tak więc szczerze mówiąc nie mam pojęcia co można zrobić żeby zachęcić nowe osoby do aktywnej i systematycznej gry..
 
Dark SoR
Sporo tego co napisałeś ybnn to prawda, sądzę że można by było po reklamować po forach z grami online nasze lf2 w jakiejś ładnej otoczce żeby wrócić uwagę tłumu, gdyby każdy z nas zrobił lekką promocje na takich forach to może akurat coś by z tego było, nie mamy nie chyba do stracenia a można zyskać tylko.
 
Bukorl
A może łatwiej byłoby nakłonić starych graczy do powrotu, czy raczej nie?

 
bleeq
Dark napisał/a:
Widziałem że mamy profil na FB nie wiem kto go prowadzi ale jest chyba mało efektywny oraz kanał na YT który też mało daje ... hmmmm

Ja prowadzę facebooka. I zarówno facebook i kanał Youtube tak jak mówisz są mało efektywne w sensie przyciągania nowych ludzi.
Ale te kanały nie są stworzone po to by przyciągać nowych ludzi, tylko po to by w przypadku fb informować aktywnych graczy o eventach i wynikach, natomiast w przypaadku YT aby urozmaicić funkcje LF PC poprzez sociale, urywki najlepszych walk itp.

Teoretycznie jest na facebooku możliwość reklamowania strony, ale za to trzeba płacić. Jak ktoś ma taką chęć aby zapłacić to zawsze można w taki sposób zareklamować. Chociaż i tak nie wiem czy to ma sens, gdyż ten kanał nie zawiera informacji na temat LFa, tylko informacje dotyczące turniejów. Więc jak ktoś na ten profil wejdzie to zobaczy wpisy z turniejami, a nie jakąś reklamę sceny.


A co do reklamowania na forach to na gg Ci napisałem.
 
Ramper
Jak ktoś ładnie napiszę "prezentację naszej strony" to mogę je wkleić na jakieś forum ;P
 
Fioletix
Nowi ludzie przychodzą ostatnio klan BB rekrutował chyba z 4 graczy! Jak dotąd prawie wszyscy nowo zarejestrowani użytkownicy tutaj, wylądowali w klanie BB. Jest plan podzielenia ludzi, bo BB ma 12 graczy, oczywiście nie wszyscy tak aktywni, ale myślę, że jeden bardziej aktywny (np. Brzdyl) zebrałby z 3 takich, którzy od czasu do czasu mogą zagrać (np. Kefas) i by może coś z tego było. Teraz możemy dbać o to, by każdy nowy użytkownik, który wyraża chęć gry został zaznajomiony z naszą sceną czyli klanami i turniejami.

BleeQ miał reorganizować Battle Arene. To dobry pomysł, na bieżąco byłyby nowe wyniki graczy i wszystko by wisiało tu na stronie i każdy byłby ciekawy kto wygrywa. Ja jak wchodziłem na scenę to po wszystkich stronach patrzyłem w cw i cupach kto wygrywa i jak już tworzyłem klan to wiedziałem kogo się mam najbardziej obawiać i był ten dreszczyk i ta walka o przetrwanie za wszelką cenę.
Ja do LF2 mam sentyment dalej, ale obiektywnie stwierdzam, że ta gra to tanizna jakich setki. To, co mnie przy niej trzyma, to ludzie w nią grający online, te strony fora i klimat sceny.

Drugą rzecz jaką możemy zrobić to reklamować scenę gdzie się da, wszystko w naszych rękach. Bo jak na razie to będziemy tak odizolowani i mało kto zobaczy tą stronę. Najlepiej tą battle arenę zrobić, żeby to jakoś uatrakcyjnić, (wyniki, tabele) bo tak to chuj wi co tu się dzieje na tym lfpc.
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Michaello
Co do prezentacji sceny to: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link..
the Legitimate Team!
 
http://www.lf2.lt.pl
Reken
Chcecie ściągać tutaj ludzi i uważacie się za "poziom" ale taka prawda te turnieje mają żałosny przebieg (nie wszystkie oczywiście) , ale niektóre tak.
 
Dark SoR
to wykaż się inicjatywą i zrób porządny turniej którego przebieg nie będzie żałosny.
Edytowane przez Dark SoR dnia 02-11-2013 22:42:29
 
Bukorl
@Rekenn Wiesz, że w socialu ybnn znalazł nawet chwilę dla Twojej osoby? Przysłuchaj się temu, bo ciekawe rzeczy prawi :).

 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018