Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Wasze typy?
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » 2vs2 Tournament #2
 Drukuj temat
Wasze typy?
bleeq
Jak waszym zdaniem przebiegnie turniej? Jak wyglądać będzie drzewko po rozegraniu walk? Które pary wygrają pierwszą rundę? Kto zmierzy się w finale? Kto w meczu o 3 miejsce? Typujcie!

[img]http://bleeq.strefa.pl/tabela.PNG[/img] is not a valid Image.
 
bleeq
No, to ja obstawiam tak:

1 RUNDA.
Tutaj w większości walk problemów z ustaleniem faworytów nie ma. A więc z 1 pary wygra Koczko i Sztach. Z 2 Dark i Fioletix. Z 3 Csr i ybnn. Ostatnia para jest jednak ciekawa. Myślę, że wszystko będzie zależeć od tego czy Kress rozegra swoje walki. Zakładając, że mefju i michaello nie dostaną walkowera to stawiam na Kressa i Mordorianina.

RUNDA 2.
Tutaj zaczyna się robić ciekawie. :D
Koczko i Sztach vs Dark i Fioletix. Tutaj wszystko będzie zależało od Sztacha. Jeśli zagra dobre walki i zdobędzie kilka punktów, a koczko zrobi swoje ta para może wygrać. Ja postawię jednak na Fioletixa i Darka, gdyż ten duet wydaje się być pewniejszy.
Caesar i yBnn kontra Kress i Mordorianin. Tutaj bez żadnego zaskoczenia stawiam na duet z IH.

MECZ O 3 MIEJSCE.
Koczko i Sztach vs Kress i Mordorianin. Jeśli wszystkie walki zostaną rozegrane może być bardzo ciekawy pojedynek. Biorąc jednak pod uwagę możliwość olania przez Kressa oraz fakt, że koczko to mistrz polski stawiam na parę Koczko i Sztach.

FINAŁ.
Dark i Fioletix vs yBnn i Csr. No, sama czołówka LFa. Będzie walka jednak IH ma większe szanse. No ale zobaczymy!
 
Mordorianin
Czyli w zasadzie, można rozdać nagrody.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018