Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: LF Breakdown
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Official Polish Cup#7
 Drukuj temat
LF Breakdown
ybnn
Ok, zobaczymy co z tego wyjdzie. Postanowiłem, że po każdej rundzie przeanalizuję (audio+video) kilka starć, które wy wybierzecie. Będziecie mieli szansę obejrzeć replaye z tych starć z moim komentarzem oraz analizą w tle, postaram się przeanalizować wszystkie błędy popełnione przez jednego i drugiego gracza - więc można to traktować jako filmik instruktażowy.

Jaka w tym wasza rola? Chcę, żeby każdy zainteresowany podał trzy starcia z rundy pierwszej, które najbardziej chciałby zobaczyć przeanalizowane. Nie ważne czy są już rozegrane czy nie, po prostu trzy najciekawsze waszym zdaniem starcia. Pod koniec rundy zsumuję głosy i trzy najpopularniejsze walki (jeśli oczywiście będą rozegrane i będą dostępne replaye) zostaną przeanalizowane.

Jeśli coś jest dla was zbyt zagmatwane - pytajcie.
Podawajcie wasze 'typy' tutaj, 5.
Edytowane przez ybnn dnia 17-07-2013 20:02:34
 
Ramper
Koczko vs cezary
Fiol vs kress
no i... a co mi tam Ja vs bleeq(może trochę się pośmiejesz X D)
Edytowane przez Ramper dnia 17-07-2013 16:37:51
 
Litmash
Koczko vs Cesar
Dark vs Plef
Fiol vs Bleeq
 
Bukorl
Możemy mieć takie pytania, jakie tylko chcemy? No więc moje pytanie jest takie, co oznacza "z grupy pierwszej"? Chodzi o fazę grupową (tj. runda pierwsza), czy może chodzi o podawanie starć tylko z Grupy A (grupa Caesara)? Jeżeli chodzi tylko o walki z Grupy A, to moje kolejne pytanie brzmi, dlaczego tylko z tej grupy możemy wybierać sobie walki? Ja np. chciałbym usłyszeć, co masz do powiedzenia w sprawie walk:
- Sbagers vs Dark,
- ja vs plef,
- Ty vs Litmash.


my bad, zamiast 'rundy pierwszej' napisałem 'grupy' - oczywiście chodziło mi o rundę pierwszą, dowolne trzy walki z obojętnie jakiej grupy
Edytowane przez ybnn dnia 17-07-2013 20:03:33

 
Dark SoR
Koczko vs Cesar
Dark - Bukorl
BLQ - Ramper
 
Bukorl
Dark SoR napisał/a:
Koczko vs Cesar
Dark - Bukorl
BLQ - Ramper

O nie ;(. Dark vs Bukorl to będzie porażka totalna. Chyba, że ma być to część programu treningowego od mojego "senseia" dla mnie w stylu: "Spójrz gamoniu, jak się mi dałeś pojechać! Patrz, jakich żeś gaf nastrzelał" ;P.
Ps. Sorry za taki mały spam.

 
Litmash
Bukorl , a ty napisałeś Banan vs Litmash , a to była masakra ja bananowi przez 5 walk uciułałem z 300 hp.
 
Roxi
Ciekawy pomysł na duży plus, coś podobnego robiłem na forum GoH przed zamknięciem.

Moja lista życzeń:

Roxi vs yBnn
Koczko vs Csr
Dark vs Bukorl
Edytowane przez Roxi dnia 18-07-2013 13:27:20
 
ybnn
Ok, ponieważ muszę mieć troszkę czasu na nagranie tego wszystkiego głosować można do końca jutrzejszego dnia.

Póki co trzy walki, które będę analizował to:

Koczko vs Caesar (4głosy)
Dark vs Bukorl (2głosy)
Bleeq vs Ramper (2głosy)


oraz reszta, która otrzymała głosy lecz póki co się nie kwalifikuje

Roxi vs ybnn (1 głos)
Litmash vs ybnn (1głos)
Dark vs Sbagers (1głos)
Bukorl vs plef (1głos)
Dark vs Plef (1głos)
Fioletix vs Bleeq (1głos)
Fioletix vs Kress (1głos)
 
bleeq
Pudzian vs Caesar
 
Pudzian
ja tak jak bleeq chciałbym zobaczyć tę walkę. Moją z csr, żeby banan mógł powiedzieć jakim cudem to wygrałem. Mój skill nie jest wystarczający aby tego dokonać. Czyli te walki wybieram:
Pudzian vs Caesar
Koczko vs Caesar
Fioletix vs Bleeq
 
ybnn
Ok, piszcie jakie walki ćwierćfinałowe chcecie abym przeanalizował. Każdy zainteresowany niech poda dwie.
 
Son Koczko
Dark vs Caesar
Fioletix vs Roxi
Argggh motherfuckers!
 
Litmash
Dark vs Caesar
Fioletix vs Roxi
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018