Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Wasze typy?
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Official Polish Cup#7
 Drukuj temat
Wasze typy?
bleeq
Jak myślicie komu uda się wyjść z fazy grupowej oraz kto zajmie które miejsce? Typujcie!

Rozpiska fazy grupowej.

Grupa A
Caesar
Koczko
Pudzian
Kozi
Kordian

Grupa B

ybnn
Roxi
Oko
Raven
Litmash

Grupa C
Fioletix
bleeq
Ramper
Kress
Capricorn

Grupa D
Dark
Sbagers
plef
Hubi
Bukorl
 
raveN
Oczywiście że ja . ;x Nie no : ybnn , csr , koczko , fiol , dark ;d
Założyciel AF
2 miejsce Easy Cup #8
 
bleeq
No, tak więc oto moje typy. :P

_________________________________________________

GRUPA A
Tutaj pierwsza dwójka to raczej pewniaki. Mowa oczywiście o Ceaserze oraz Koczku. (tak się odmienia?) Oczywiście Kozi również może "odpalić", ale nie widziałem go w akcji od bardzo długiego czas (ostatnie OPC?), tak więc raczej szału się nie spodziewam. Zaskoczyć może również Pudzian, który gra coraz lepiej. Kordian... sorry Kordian. :D

TypujÄ™:
1. Caesar
2. Koczko
3/4. Pudzian, Kozi
5. Kordian

_________________________________________________

GRUPA B
Kandydat na 1 miejsce jest tylko jeden (można się domyśleć o kogo chodzi). Natomiast walka o drugie miejsce zapowiada się bardzo ciekawie. Roxi vs Oko. Roxi jest bardziej doświadczony, jednak trochę mniej aktywny. Tak więc zaryzykuję i postawie na Oko (w końcu to kolega admin, a co!). Pozostaje jeszcze walka o 4 miejsce. Tutaj zwycięzce upatruję w Litmashu.

TypujÄ™:
1. ybnn
2. oko
3. Roxi
4. Litmash
5. Raven

_________________________________________________

GRUPA C
W tej grupie według mnie faworytem jest Fioletix. Jednak to nie musi być wcale takie pewne. Jeśli Kress zaskoczy i się zepnie, żeby rozegrać walki to odważnie może spoglądać na 1 pozycje. Nie bez szans pozostaje również Ramper, który prezentuje wysoki poziom. Capri raczej będzie walczył ile sił i próbował uskrobać jakieś punkty.

TypujÄ™:
1. Fioletix
2. Kress
3. Ramper
4. Capricorn
(ja gdzieś między 1, a 5 :))

_________________________________________________

GRUPA D
Ta grupa zapowiada się najciekawiej. Faworytem wydaje się Dark, lecz reszta też potrafi walczyć. plef i Sbagers na pewno nie zapomnieli jak się gra. Hubi i Bukorl także mogą ugrać punkty. Zapowiada się fajne widowisko.

TypujÄ™:
1. Dark
2/3. plef/sbagers (rozstrzygnijcie to bracia! :D)
4. Hubi
5. Bukorl

_________________________________________________



No, to tyle moje punktu widzenia na fazę grupową. Obym celnie trafił. :D
Edytowane przez bleeq dnia 14-07-2013 23:44:34
 
Bukorl
Z mojej grupy (D) na pewno wyjdzie Dark. Ze Sbagersem nie miałem jeszcze nigdy przyjemności walczyć, ale skoro jest pod Darkiem, to pewnie jest to ten "średni" koszyk (więc pewnie i on wyjdzie jako druga osoba). Kto wygra? Proste:
I. ybnn
II. Tu liczę na cud (pewnie Csr, ale może Fiolx? - byłoby fajnie)
III. Nie mam pojęcia: Koczko/Roxi/Dark/Oko/BleeQ... może
 
Ramper
Grupa A
Caesar
Koczko
Pudzian
Kozi
Kordian
Tutaj raczej wiadomo - Koczko i Cezary :P

Grupa B
ybnn
Roxi
Oko
Raven
Litmash
Oczywiście BANAN i... Oko(sorry Roxi)


Grupa C
Fioletix
bleeq
Ramper
Kress
Capricorn
Fiol i Kress(kress to nasz stary Omega?) bleeq skad wiesz, ze prezentuję wysoki poziom? :D Miałem przerwę kilku miesięczną, więc stawiam, że będę czwarty albo ostatni

Grupa D
Dark
Sbagers
plef
Hubi
Bukorl
Wydaje mi się, że Dark rozgromi tą grupę, ale kto wyjdzie na drugim miejscu? Dla mnie to jest niewiadoma, nie znam skilla Hubiego i Bukorl'a, ale mimo tego i tak bardziej stawiałbym na plefa albo sbagersa

Ogólnie podium widzę tak:
BANAN
FIOL
KOCZKO
Edytowane przez Ramper dnia 15-07-2013 01:08:01
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018