Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Wstań otwórz dupe, odpowiedz mi
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Pytania
 Drukuj temat
Wstań otwórz dupe, odpowiedz mi
Fioletix
Mam ważne zapytania do administracji :D. Jak tak wszyscy się ciskają czy grać Henrykami i Rudym, to co wy na to by zrobić w OPC, w fazie grupowej przykładowo 6 walk, i 3 walki można by było grać Henrykiem i Rudym, a 3 walki nie?

Drugie pytanie mam do Ybanana. Czemu Bukorl nie ma wstępu tu na stronę i nie może zagrać w OPC? Przecież nie złamał żadnego regulaminu ani nic. Banan go ignoruje (na hamaku chyba) jak Bukorl chce do niego napisać by spytać czemu. Ja dostałem jako jeden z powodów od ybnn - 'bo jest obskurantem"
BleeQ mi pisał że Ybanan to z Dankenem uzgodnił. Może byście napisali na czarnej liście powód czy coś jak Buko rzeczywiście przewinił w czymś :D Ja bym się zdenerwował jakby mi ktoś nie dał możliwości grania w opc za nic, no chyba że masz jakiś powód yBnn :)
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywając mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorącą epidemią,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermią,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
plef
Bukorl pewnie potyrał Banana i ten go likwiduje nieprzepisowo. typical.
Edytowane przez plef dnia 10-07-2013 01:15:16
 
ybnn
Łohoho, ile pytań... chyba zrobię Q&A #2 ;x
 
Dark SoR
Na Jedno pytanie już teraz mogę odpowiedzieć.

Nie mam nic do Bukorla ale jest strasznie męczący swoją osoba po pewnym czasie. Nawet mi się to dało we znaki a jesteśmy w jednym klanie.
 
Fioletix
Ale to nie ma nic do rzeczy za bardzo, koleś jest elokwentny, zadaje dużo pytań, jest purystą, bo czepia się szczegółów, rozmowa z nim jest trudna, bo łatwo gość wybrzydza, no ale jakby wszystko było jak on chce, to nie było by źle.

A że przypuszczalnie Ybnn odebrał mu możliwość grania i usunął go z użytkowników, bo mu coś się nie spodobało w zachowaniu Bukorla, to już powinno nas to C*** obchodzić, bo nie zasłużył sobie na to :)
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywając mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorącą epidemią,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermią,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Fioletix
Jako że chcę uniknąć kary, to odpowiem tutaj

6 walk ignorancie?! Pomyśl...

Ogólny regulamin gry wiąże się z tym, że cała administracja ma tyle samo do powiedzenia co ybnn? Dobre ;d
Ja > administracja > reszta sceny - taka jest hierarchia na dzień dzisiejszy, sad but true.
Mieliście wasz moment, waszą szansę jak byłem nieaktywny, jak zwykle nie zrobiliście prawie nic. Teraz możecie najwyżej patrzeć na moje poczynania. Poza tym każdą decyzję podejmuję wspólnie z waszym kochanym Dankenem


Tak 6 walk. Wytłumacz mi co jest nie tak. Gralibyśmy po 6 walk, 3 walki można z H & R, 3 nie. W fazie pucharowej jak by był remis to dogrywka 2 walki z i bez, i dopóki ktoś nie wygra 2 razy z rzędu. Oczywiście jakoś można to udoskonalić, jak masz jakieś propozycje. Byle było tak, żeby wilk był syty i owca cała.
Po 2 Ty jesteś ignorantem, ponieważ ingorujesz sprawę z Bukorlem... Gdy ja piszę o tym na sb, albo w tym temacie nie dajesz odpowiedzi.
Ingorujesz to, że pierwsza część mojej wypowiedzi w temacie z ankietą tyczyła się wypowiedzi Darka i tematu. Sprawa Henrego i Rudolfa wiąże się z regulaminem i OPC, admin jest robolem, który musi to ogarniać. Turniej się wiąże z regulaminem, o.

Mieliśmy swój moment, zrobiłem turniej, podczas gdy na scenie nie działo się zupełnie nic. Turniej ją trochę ożywił, dodatkowo zagraliśmy pare meczów cw, jednym się chciało, drugim mniej. Ja, BleeQ, Oko, Walsemore i jeszcze jacyś nowi, zaczęliśmy grać i była fajna atmosfera. Światu lf2 dużo dobrego to zrobiło i jest to więcej niż prawie nic. Ja patrzę na Twoje poczynania, i trzymam kciuki. Jesteś adminem, masz kompetencje, organizujesz OPC i jest ok. Spokojnie

Ja > administracja > reszta sceny - taka jest hierarchia na dzień dzisiejszy, sad but true.


Jesteś adminem :D

I co z tym Bukorlem?
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywając mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorącą epidemią,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermią,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
ybnn
Ok, co do sześciu walk - sam dokładnie napisałeś co jest nie tak w tym pomyśle. Remis. Walki mogłyby się ciągnąć w nieskończoność, a przy lagach jakie są z niektórymi osobami to zbyt wielka męczarnia.

Ja jestem ignorantem ponieważ.... ignoruję? Ok...
Zacznijmy może od tego, że wcale nie ignoruję - napisałem to raz Bleeqowi, napiszę teraz tutaj na forum. Ustaliłem tę decyzję z Dankenem, jest to decyzja której nie muszę i nie będę nikomu z was dokładnie tłumaczył. Ani ja, ani Danken - więc dajcie sobie spokój.

Btw, jestem w grupie 'ybnn' na tej stronie, nie w grupie 'administrator'. Teoretycznie - jestem administratorem, praktycznie - jestem czymś więcej, zawsze byłem i wymagam od każdego z was szacunku, nie tylko za to że jestem najlepszym organizatorem, nie tylko za to, że jestem najlepszym graczem i aktualnym mistrzem - zarówno indywidualnym jak i drużynowym. Jestem najlepszą 'rzeczą' jaka mogła się tej scenie przytrafić i udowadniałem to nie raz. Przez ostatnie dwa lata podniosłem poprzeczkę tak wysoko, że nikt nie jest w stanie jej dosięgnąć, jestem na innym levelu i patrzę na was wszystkich z góry. BOO ME!
Edytowane przez ybnn dnia 11-07-2013 00:22:24
 
plef
Gościu co się dorwał do władzy i szacuku mu się zachciewa. ; DDD Ale trochę więcej wiary w siebie chłopie, jesteś "czymś"? ; D
media.tumblr.com/82e6a2efd1c08e6de2af650eb7a96696/tumblr_inline_mjqt069yr51qz4rgp.jpg

 
Dark SoR
Ybnn przestań stosować ten "Kult Siły" bo ludzie się z turnieju powycofują ( #info potwierdzone )

Szacunku na despotycznych rządach nikt jeszcze nie wybudował ... kociaku ty :* ... szybciutko kasuj tego posta bo ci autorytet podważam :)
 
plef
NIE O TAKĄ SCENE WALCZYŁEM!!!
 
ybnn
przestań stosować ten "Kult Siły" bo ludzie się z turnieju powycofują

Typowe - jak nie potraficie sobie z czymś poradzić zaczniecie uciekać. Tak było zanim się pojawiłem, wszyscy uciekali od konfliktów. Tak jest i teraz. Teraz to wszystko zaczyna nabierać sensu, tak bardzo się od was różnie pod tym względem - ja nie uciekam od konfliktów, jak większość z was, ja wbijam w konflikty z buta, w ten sposób doszedłem tutaj gdzie teraz jestem, w ten sposób znalazłem się w pozycji w której mogę robić co tylko chcę. Tak bardzo się od was różnię, że moja osoba was przytłacza, nie potraficie sobie ze mną poradzić. Zgadnijcie co - będziecie musieli się nauczyć ze mną jakoś radzić, bo ja się stąd nie ruszam, nigdzie nie idę, nic się nie zmieni.
Edytowane przez ybnn dnia 11-07-2013 00:40:17
 
plef
Człowieku kto cię skrzywdził? ; D
Tu nie ma konfliktu, jest tylko beka z jednego hiperadmina. Racja, zabawne ; p
 
Ramper
ybnn napisał/a:
Ok, co do sześciu walk - sam dokładnie napisałeś co jest nie tak w tym pomyśle. Remis. Walki mogłyby się ciągnąć w nieskończoność, a przy lagach jakie są z niektórymi osobami to zbyt wielka męczarnia.

Przecież on napisał PRZYKŁADOWO...

ybnn napisał/a:
Ja jestem ignorantem ponieważ.... ignoruję? Ok...
Zacznijmy może od tego, że wcale nie ignoruję - napisałem to raz Bleeqowi, napiszę teraz tutaj na forum. Ustaliłem tę decyzję z Dankenem, jest to decyzja której nie muszę i nie będę nikomu z was dokładnie tłumaczył. Ani ja, ani Danken - więc dajcie sobie spokój.

Prawie jak Mojżesz z Bogiem... Niech Danken sam przyjdzie i ciśnie nam wszystkim.
ybnn napisał/a:
Btw, jestem w grupie 'ybnn' na tej stronie, nie w grupie 'administrator'. Teoretycznie - jestem administratorem, praktycznie - jestem czymś więcej, zawsze byłem i wymagam od każdego z was szacunku, nie tylko za to że jestem najlepszym organizatorem, nie tylko za to, że jestem najlepszym graczem i aktualnym mistrzem - zarówno indywidualnym jak i drużynowym. Jestem najlepszą 'rzeczą' jaka mogła się tej scenie przytrafić i udowadniałem to nie raz. Przez ostatnie dwa lata podniosłem poprzeczkę tak wysoko, że nikt nie jest w stanie jej dosięgnąć, jestem na innym levelu i patrzę na was wszystkich z góry. BOO ME!

Wymagasz szacunku nie szanując innych? Prosze... Nie wiem czy pisałeś to dla beki, ale śmierdzi "samozachwytem" w chu.j
 
Mefju
ybnn napisał/a:
w ten sposób doszedłem tutaj gdzie teraz jestem, w ten sposób znalazłem się w pozycji w której mogę robić co tylko chcę.


Tu gdzie jesteś doszedłeś tylko i wyłącznie temu, że scena na chwilę obecną jest syfem i wrakiem i nikt nie ma już ochoty tego ogarniać poza tobą. To jest kurwa strona o grze, w którą nikt nie gra regularnie, a od czasu od czasu zbierze się może kilkanaście osób na turniej. I to jest fakt. A ty lubisz fakty. Ale skoro bycie adminem na takiej potężnej stronie pomaga leczyć twoje kompleksy to ok.

Weźjuż się ogarnij, nie jesteś pan chyba 14latkiem, którego rajcują konflikty przez sieć. Po chuj ci to? Scena jak już wspomniałem chyli się ku upadkowi i zamiast w normalnej atmosferze przeprowadzić to OPC to cyrki odwalasz ;D. A potem ybnn będzie się chwalił, że dzięki niemu była kolejna burzliwa dyskusja, która wprowadza ruch na scenie :D. To takie przewidywalne... No i żałosne. No i fakt, że im więcej hejtów w jego kierunku, tym bardziej nakarmione jest jego ego... :D

@Dark
Ja jak na to patrzę to mam ochotę się wypisać ;P. Ale wiesz, jak ludzie powypisują się z turnieju to ybnn bynajmniej nie stwierdzi, że to wina jego i tego że jest nieśmiesznym, nudnym i przemądrzałym cebulakiem, tylko że gracze, którzy się wypisali są gówniakami, którzy nie mogli wytrzymać jego zajebistości :D.

A zaraz wyjedzie mi z tym, że jestem dwulicowy, bo kiedyś napisałem Spirytowi, że ybnn mnie wkurwił. Ale najlepiej niech nie odpowiada, bo nie wiem czy zamierzam kiedykolwiek wejść jeszcze na tę stronę.

Rezygnuję z udziału w tym turnieju i każdym organizowanym przez yBnn
Edytowane przez Mefju dnia 11-07-2013 10:48:21
 
Dark SoR
ybnn - Ale nikt nie podważa tego że jesteś mistrzem bo fakt jest taki że nim jesteś ! tylko prawdziwy mistrz nie zachowuje się tak jak ty, nigdy nie będzie próżnie pokazywał swojej wyższości nad innymi, jest sprawiedliwy i traktuje wszystkich równo.

od kiedy cię pamiętam zawsze byłeś arogancki i pewny siebie, dzięki tym cechą piąłeś się bezkompromisowo na szczyt który już osiągnąłeś dawno temu, wiec jedyna rzecz jaka ci teraz została to pilnowanie tego by inni tam nie doszli, cóż fakt jest taki że przez tyle lat tylko nieliczne jednostki podejmowały z tobą poważną walkę ( czy to w grze o prestiż czy to słownie ) zdominowałeś polską scenę lf2, idąc przez lata gry po trupach rywali ale na dzień dzisiejszy nie masz ich szacunku, którego tak bardzo pragniesz a zapewne go nie dostaniesz dopóki dalej będziesz taką a nie inną osobą.

Masz niesamowity talent do tej gry to jest niepodważalny fakt, szanuj to stary ... sam bym chciał żeby siła sprawcza mnie obdarzyła takim skillem, jak sam ostatnio powiedziałeś mądrze iż "poziom niektórych graczy nagle stanął i choćby nie wiadomo co za nic już nie będzie lepszy" to było kierowane do mnie i wielu innych, i tu masz racje bo czuje to że już nie będę lepszy wycisnąłem z siebie max umiejętności.

Przemyśl to ybnn ... chyba że nie chcesz żeby twój nick zapisał się pozytywnie w dziejach tej sceny.
Edytowane przez Dark SoR dnia 11-07-2013 11:45:51
 
Walsemore
Szczerze? Po ostatnich wypowiedziach yBanana nie mam większych wątpliwości, że cierpi on na kompleksy...

Jaki jest cel ankiety? Taki tylko, by pokazać, że to on o wszystkim decyduje. Doskonale pasuje tu stare, stalinowskie przysłowie "nieważne, kto głosuje. Ważne, kto liczy głosy".
Jaki jest cel OPC? Pokazanie przez yBanana, że jest najlepszy na polskiej scenie LF2. I faktycznie jest, temu nikt tutaj nie zaprzecza.

Wiesz, yBanan, chwalisz się, że nie unikasz konfliktów, tylko wjeżdżasz z nie w buta. Prawda jest taka, że Ty powodujesz konflity, i to w miejscach, gdzie jest to zupełnie niepotrzebne.

Przychodzi mi na myśl jeszcze jedno - psychika yBanana wymaga tego poczucia, że jest w czymś najlepszy. Jeśli padnie scena LF2, to "to coś" przestanie istnieć, więc tego LFa trzyma przede wszystkim po to, by poczuć siłę.

Acha, - yBanan- i jeśli uważasz, że zorganizowanie turnieju BB, w którym wzięło udział 12 osób, to jest nic, to świadczy raczej o słabej ocenie rzeczywistości w Twoim wykonaniu. Póki co do OPC zapisanych jest 14 osób - raptem dwie więcej.

Chociaż pisałem to już raz, napiszę raz jeszcze - yBanan, zmień swoje nastawienie, proszę Cię. Wyjdzie to na lepsze zarówno Tobie, jak i wszystkim graczom. Jak widzisz, nikt w tym temacie nie podważa tego, że jesteś na szczycie, więc nie musisz tego podkreślać.

Szczerze? Gdy zaczynałem grę w LFa, atmosfera była świetna. Ludzie bardzo mili, można było się zawsze dogadać. Teraz każdy kłóci się o wszystko...
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Gri
:D Plef! : D Jak miło przeczytać takie posty tutaj : D Kurde, szkoda, że już w Krakowie nie mieszkasz, bo bym się z Tobą znowu na piwo zgadał :D

A tutaj Ybnn to już odpłynąłeś totalnie : DD ja pieprzę, dzieje się! : D Wchodzę tu jutro!

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
plef
Jestem nieogarem i w tym roku nie wrócę.
Najprawdopodobniej za rok startuje na prawo albo medycyne na UJ, a co!
Można się wtedy umówić na Vipa. ; D
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018