Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Problem z edytowaniem wyglądu
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
Problem z edytowaniem wyglÄ…du
prisonbrek8848
Siemka.Jestem nowy na tym forum, wiec z góry przepraszam jeżeli to nie odpowiedni dla tego tematu dział xD

Mam pewien problem. Chciałbym sobie edytować w wyglądzie pewna postać która niedawno sobie ściągnąłem - mianowicie vegtio. A wiec wchodzę do folderu z zdj vegito i szukam vegito_0 - edytuje wygląd za pomocą programu gimp(wersja 2.8.4) ,(konkretnie fryzurę - dosłownie szczegół) - edytuje cały pierwszy rzadz - czyli pozycje gdy moja postać stoi i idzie (prócz tego jak jest zamarznięta) - dodam ze wszędzie robię to identycznie - w sensie identyczne zmiany w wyglądzie fryza.I daje potem wyeksportuj( końcówka pliku .bmp - ustawienia zaawansowane tez mam ustawione na "obraz bmp systemu windows(*.bmp) ) i daje zapisz plik na pulpicie. Po czym programem Sprite Mirrorer robię mirror tego pliku(czyli vegito_0_mirror). Po czym kopiuje oba obrazki i wklejam do folderu gdzie sa all pliki z zdj( w tym przypadku - sprite\vegito\normal - musi być w sprite bo inaczej nie bd działać - zdjęć w zwykłym sys nie dodawałem bo i tak gra ciągnie all z tego liku) i daje zamień(zastąp) te pliki. Wszystko teoretycznie powinno działać lecz niestety gdy włączam grę i gdy wczytuje mi sie o góry w prawym górnym rogu gdy dojdzie do formułki sprite\vegito\normal\vegito.dat wyskakuje mi błąd w którym pisze couldn't create art surface.... a jeżeli kliknę szybko ok i na gre to wczytuję mi się dalej , lecz gdy dam aby zagrać tą postacią to w pozycji stojącej nie widać mnie - w sensie jest tylko taki cień i pisze nr. np 3 ale postaci nie widać .. chyba ze zamienię się w ssj(bo ta postać może) to wtedy mnie widać albo gdy zrobię jakiś atak np. kamehameha)

Wie ktoś co robię źle? Jak powinienem to zrobić aby działało?

ProszÄ™ o odpowiedzi tutaj albo o kontakt na nr gg 12081175

Z góry dzięki i jeszcze raz przepraszam jeżeli nie ten dział ;)
 
Capricorn
Daj może screenshota błędu, bo nie mam pewności jak to wygląda w LF 2.0a
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018