Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Problem z LF 2.5
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Pytania
 Drukuj temat
Problem z LF 2.5
szkieletung
Witam. Męczę się już trzeci dzień. Mam problem z LF 2.5 ponieważ animacje nie są dobrze wyświetlane. Typowy błąd, że np. w prawą stronę jak idę postacią to wszystko jest ok. lecz jak chcę iść w lewo to są wyświetlane różne dziwne animacje. Próbowałem wszystkiego. Od wyłączania directdraw do mirrorowania i używania lf2.exe z wersji 2.0a. Już skończyły mi się pomysły więc zwracam się do was. Proszę pomóżcie ponieważ zależy mi aby pograć w little fighter.
Istotne cechy kompa: Windows 7 64-bit oraz GeForce 9600 gt. ProszÄ™ o pomoc.
 
Death
użyj tego programu: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Postacie nie chodzą dobrze w lewo ponieważ masz windows 7 i 64-bit. Jak ten program nie zadziała to zainstaluj sobie windowsa xp albo wejdźw właściwości ---> zgodność ---> uruchom w trybie zgodności z windows xp
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami dotyczącymi podpisów na forum, w dziale Regulamin.
 
http://herofightercenter.hpu.pl/news.php
szkieletung
Niestety jak mówiłem mirrorowanie nie działą. Na prawdę nikt tego nie rozwiązał? Proszę zależy mi żeby zagrać, ale bez potrzeby zmieniania OS. Zwykły lf 2.0a po wyłączeniu direct draw działa całkiem ok, ale LF 2.5 już nawet się wtedy nie wczytuje. Ma ktoś kolejne pomysły?

P.S
Program, który mi podałeś jest fany i dziękuję za odpowiedź. Szkoda, że nie rozwiązała mojego problemu.
 
Capricorn
Z tego co wiem to chodzi o kartę graficzną w tym przypadku a nie o Windowsa, więc niestety chyba nic z tym nie idzie zrobić :/
 
szkieletung
Ale ja już nawet wyłączyłem kartę graficzną i nic to nie dało ;( nie wierze, że żaden internauta nie potrafi tego rozwiązać ;/ czekam na dalszą pomoc.
 
Mkbewe
A nie lepiej po prostu skopiować lf2 2.0a.exe do folderu z lf2.5 użyć tego programu do mirrowania i odpalić grę plikiem lf2 2.0a.exe? :P
Edytowane przez Mkbewe dnia 13-03-2013 18:40:03
 
szkieletung
Próbowałem. Problem wtedy nadaj jest. Próbowałem przy użyciu 2.0a wyłączyć directdraw ale wtedy nie uruchamiało się ;(
 
Mkbewe
A jak inne mody? Tak samo?
 
szkieletung
Niestety tak. Mam jakiegoś pecha co do sprzętu? W szkole jak zainstalowałem na windows 7 x64 to chodziło dobrze. Czy to może być przyczyną,że tam jest procesor AMD a ja mam Intela? Bo już nawet format robiłem z win 7 Ultimate na professional. POMOCY ;)
 
Mkbewe
No nie wiem spróbuj tryb zgodności z Win XP
 
szkieletung
To było pierwsze czego spróbowałem. Niestety nieskuteczne.
 
szkieletung
Widzę, że już nikt nie ma pomysłów na ten problem ;/ Więc zapytam z innej beczki: Kupuję teraz laptopa z Windows 8. Czy myślicie, że będzie występował ten sam problem?
 
Mkbewe
Raczej będą problemy. Lf2 lepiej działa na starszych systemach (bo max ilość kolorów to 32 bit) ale możesz spróbować :)
 
Death
@Mkbewe Nie, na windows 8 wszystko dobrze działa
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami dotyczącymi podpisów na forum, w dziale Regulamin.
 
http://herofightercenter.hpu.pl/news.php
szkieletung
Na lapku zainstalowałem i działa dobrze. Odkryłem, że problemem są karty Nvidii ponieważ gdy używam GPU zintegrowanego to działa ok, lecz jak użyję opcji uruchom z GPU Nvidia to występuje problem. Niestety tego problemu chyba nie da się rozwiązać jeżeli mamy kartę od w/w firmy ;/
 
Capricorn
ja mam w lapku nVidie 9300M GS i wszystko pyka ładnie, zależy od modelu grafiki. Mi się wydaje, że ten błąd pojawia się przy chipsecie nVidia 9800.
 
Brzdyl
przeprogramować na xp to napewno to mi tak się dzieje w lf2 1.9c a w reszcie nie odracają się postacie to wina systemu. nie znam xp na którym by były problemy z little fighter.;)
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018